|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleče bradavice
6.1.2008 22:59:15   
Majuska
Zdravo,

kako me to moti ... že nekaj tednov me bolijo tako prsi kot bradavice. Za nameček vrh bradavic izgleda, kot da je odgrnjen in me zelo zelo bolijo. Mažem jih z Bepanthenom, navadnim, pa pomaga za par ur, pol pa spet. Nosim modrčke iz mehkim materialov, tako da ne vem več, kaj naj naredim. Ima katera kak predlog?

Sicer pa sem šele v 11t., me skrbi kaj šele bo če me že zdaj vse sorte matra?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleče bradavice
6.1.2008 23:12:39   
eya
Poskusi z Lanolinom. Meni je pomagal, sem ga pa uporabljala, ko sem dojila, pa sem imela tudi boleče in razpokane bradavice.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleče bradavice
6.1.2008 23:13:35   
Anonimen
Pozdravljena.

To pa mora bolet. Kupi nastavke za bradavice(da bodo kot v školjkici), umivaj jih s kamilicami, in maži z Bepantenom ali pa z navadnim otroškim mazilom. Bradavice so občutljive zaradi hormonov. Pomagalo bo tudi, če jih boš večkrat zdrgnila(ja, prav si prebrala) z frotirasto brisačo- tako boš bradavice utrdila in pripravila na dojenje.

aspirinčica

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleče bradavice
6.1.2008 23:15:48   
ona
Pa še neka krema se kupi v lekarni in je kar draga,sam se ne spomnim kako se kliče,je pa za razpokane bradavice po porodu,da se mažeš...
Je v takih belih ovitkih,kot so ponavadi testerji,če sem ti kaj pomagalauser posted image
Najbolje je v lekarni malo povprašat!user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleče bradavice
6.1.2008 23:19:21   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Pomagalo bo tudi, če jih boš večkrat zdrgnila(ja, prav si prebrala) z frotirasto brisačo- tako boš bradavice utrdila in pripravila na dojenje.

aspirinčica


Tole tudi ne pozabi delat,saj res pomaga,čeprav na začetku malo boliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleče bradavice
7.1.2008 16:42:25   
Majuska


IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Pozdravljena.

To pa mora bolet. Kupi nastavke za bradavice(da bodo kot v školjkici), umivaj jih s kamilicami, in maži z Bepantenom ali pa z navadnim otroškim mazilom. Bradavice so občutljive zaradi hormonov. Pomagalo bo tudi, če jih boš večkrat zdrgnila(ja, prav si prebrala) z frotirasto brisačo- tako boš bradavice utrdila in pripravila na dojenje.

aspirinčica


Ja, sem že slišala za frotiranje, nič bat ... ampak sem rekla, da jih bom najprej pocajtala, pol pa šele pride frotiranje na vrsto. Na tako občutljive bradavice se sploh ne upam lotit user posted image

Hvala dekleta, bom povprašala v lekarni ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleče bradavice
7.1.2008 19:26:52   
Roberta69
Naj te potolažim, da so mene bolele bradavice, kot bi bile obdrsane, predvsem kadar sem bila bolj aktivna (in še malce pretesne nedrčke sem imela) in dojke (le-te so zrasle in bile močno napete, težke...) le nekaj časa, verjetno nekje v prvem trimesečju. Meni je pomagal predvsem večji nedrček. Mažem si pa prsa in vse ostalo po prhanju z olivnim oljem.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleče bradavice
7.1.2008 20:42:26   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: ona

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Pomagalo bo tudi, če jih boš večkrat zdrgnila(ja, prav si prebrala) z frotirasto brisačo- tako boš bradavice utrdila in pripravila na dojenje.

aspirinčica


Tole tudi ne pozabi delat,saj res pomaga,čeprav na začetku malo boliuser posted image


To je veljalo včasih, ja. Zdaj pa lahko s tem v pozni nosečnosti izzoveš prezgodnji porod. Pa še zelo boleče je. Nič ne skrbi, bradavice bodo dovolj pripravljene, ko bo čas za to. Zdaj pa jih maži z lanolinom, ki res pomaga, še naprej nosi modrčke iz mehkega materiala, lahko si pa daš notri tudi blazinice za dojenje, da se bradavice ne bodo tako drgnile ob blago. In še nekaj - z naraščanjem nosečnosti te tudi prsi bolj bolijo. In rastejo.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleče bradavice
8.1.2008 20:31:48   
Majuska
Mah ne vem, glede na trenutno občutljivost me prav skrbi, kako bodo kasneje opravljale svojo funkcijo ... upam da se bo tole popravilo user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?