|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izbira kreme
2.1.2008 22:33:02   
Inigo
punce!

potrebujem nekaj nasvetov... ker sem še vseeno malo nova, se lovim pri izbiri kreme proti strijam. no, saj ni nujno, da je ravno proti strijam... rada bi samo, da bi koža ostala elastična oziroma, da bi postala takšna.

naj povem da sem najprej uporabljala Eucerinovo olje, pa sem dobila alergijo (pomoje zaradi mandljevega olja, ki ga vsebuje), zdaj uporabljam Afroditino kremco, ki je sicer ok in mi ne povzroča težav, ampak je taka težka... se mi zdi, da mo tko obteži kožo... in težko jo je razmazat.

mogoče je finta v tem, da se zmasiraš... ja, ok. samo, vedno se ti ne da najbolj, ali nimaš časa to delat 2x na dan... pa še cote so pol mastne, če se takoj oblečeš...

skratka, zanima me, če katera user posted image pozna kakšno lahko kremo, lonsijon ali kaj podobnega, ki ne obteži kože, daje lahek občutek... in se hitro vpije. in da seveda naredi kožo elastično, da bi ostala brez strij.

lepo se imejte in lepo ujčkajte svoje male čudeže!

Inigouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izbira kreme
2.1.2008 22:37:09   
Anonimen
Nobena krema ti ne da 100% garancije, da strij ne bo.user posted image
jaz uporabljam kar navadni lotion od Nivee.

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izbira kreme
2.1.2008 22:39:06   
Anonimen
L'occitane- lotion z karitejevim maslom user posted image

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izbira kreme
2.1.2008 22:51:08   
Inigo
aha, L'occitane - to pa mam obrazno nego.

pa je to karitejevo maslo ful mastno? se lahko maže? glede na to da je maslo... user posted image

to, da ni nič 100%, pa vem ja... pravijo, da če si podvržena k temu, bodo strije tut če se bom mazala. ampak bi vseeno s čim probala... da vsaj slabe vesti potem ne bom imela. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izbira kreme
2.1.2008 22:55:10   
polly80
od afrodite-nočno in dnevno..je fajna...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izbira kreme
2.1.2008 22:58:36   
katra55
Jaz sem imela od aventa kremo in olje, mazala pa sem se po vsakem tuširanju, strije pa sem dobila po porodu ko se nisem mogla mazat.

(odgovor članu polly80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 23:01:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izbira kreme
2.1.2008 23:13:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

mogoče je finta v tem, da se zmasiraš...


Finta je samo v tem, da je vse odvisno od elasitčnosti kože. Ena se lahko maže celo nosečnost z margarino, pa ne bo pomagal, druga pa se ne maže nič, pa bo čisto brez strij. Simple as that.

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izbira kreme
2.1.2008 23:16:05   
Inigo
kaj pa te fore - Dove firming gel in tako? piše da je za izboljšanje elastičnosti kože... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izbira kreme
2.1.2008 23:39:58   
nizy
Jaz se mažem z kremo babylove MAMA iz dm-a.Se fino razmaže , pa bolj mastna je .

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izbira kreme
3.1.2008 0:09:12   
lelaval
Finta je samo v tem, da je vse odvisno od elasitčnosti kože. Ena se lahko maže celo nosečnost z margarino, pa ne bo pomagal, druga pa se ne maže nič, pa bo čisto brez strij. Simple as that.


Točno tako. Sem se ful mazala z vsemi kremami proti strijam v 1. in 2. user posted image , pa sem jih vsakokrat nekaj pokasirala. Pa še poceni niso bile. V 3. user posted image pa sem se mazala le z otroškim oljem od Nivee, pa nisem dobila nobene - no, mogoče pa se je po 2 nosečnostih koža dovolj raztegnila. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izbira kreme
3.1.2008 1:46:42   
jajula
jst se mazem z olivnim oljem (iz lekarne) ali pa mlekom od bubchna. mleko se dost hitro vpije v kozo in se skor takoj lahko obleces. 

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izbira kreme
3.1.2008 9:33:16   
Bonnie_RR
Js sem se skoz mazala z olivnim oljem in vseeno pokasirala veliko strij.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izbira kreme
3.1.2008 11:07:32   
jajula
ja verjamem, ker je res dosti odvisno od elasticnosti koze, ne pa tok od kreme in pridne nosecnice...me je pa kozmeticarka opozorila, da je dobro kombinirat olje in kremo, ker ce uporabljas samo olje, to lahko izsusi kozo.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izbira kreme
3.1.2008 16:20:34   
silmarillion
js sm tut mela eucerin olje pa sm dobila alergijo zdej mam pa bepanthol losjon in je super...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izbira kreme
3.1.2008 19:30:44   
gabi29
Pozdravček, sem v 36 t in se mažem že od začetka nosečnosti. Do sedaj nisem dobila nobene strije-seveda če spregledaš tiste iz časa pubertete. Mazala sem se z različnimi kremami in olji-predvsem za dojenčke (Nivea, Johnson, Avent, Eucerin olje....).Trenutno uporabljam olje in mleko od Bubchen in sem zelo zadovoljna.
Potrebno je biti dosleden pri mazanju-vsaj 2x/dan in se ne prenaglo rediti-takrat koža poka in nastanejo strije.
Lp in lepo user posted image ter zdravega user posted image

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izbira kreme
4.1.2008 10:15:36   
Inigo
včeraj sem se oglasila v L'occitanu in so mi dali testerčke za karitejevo maslo. sem včeraj probala zvečer in je blo ok. danes še poskusim... če se pojavi alergija, smo spet na iste, če ne... potem pa huraaaaaaaaaaa! user posted image sicer res ne diši kaj ekstra... user posted image ampak če bo ok, bo ok!

mi je pa rekla enako v trgovini, da naj lepo pazim na kile, da bodo lepo šle gor, da ne bo boom, potem bo tudi koža lepše napeta in ne bo pokala.

(odgovor članu gabi29)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izbira kreme
4.1.2008 10:37:56   
Dinki
Inigo, tudi jaz uporabljam 100% karitejevo maslo od L`occitana in sem zlo zadovoljna user posted image . Res je, da nič ne diši sam je pa zlo masten, vendar ti kljub temu ne zmasti oblek. Jaz ga uporabljam zjutraj in ko pridem iz službe ga še zmeraj čutim na trebuhu. Je res malce dražji, ampak jebi ga.....Zvečer pa uporabljam mandljevo olje.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izbira kreme
4.1.2008 22:51:17   
ms3
uporabljam olivno olje iz lekarne za ponoči (ko tega porabim bom kupila mandljevo), za podnevi kremo proti strijam od afrodite.

mam pa fuuuuuuul strij okrog popka iz prve nosečnosti, pa se mi zdi da če se mažem s kremo se maj vidijo.  drugač se pa ne sekiram, ker jih imam. kaj morem, moja punca je imela ob rojstvi pač 4200g in me zdaj razveseljuje, tako da niti pomislim ne na te strije.  

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izbira kreme
5.1.2008 0:10:02   
borovnička
Ja res je, vse je odvisno od elastičnosti kože.

No meni je kozmetičarka svetovala masažno rokavico iz sisala (ful groba mim grede) s katero naj bi se masirala med tuširanjem. Potem pa mazat s hladno iztisnjenim olivnim oljem.

Meni je pa ena znanka dala od Artistry AHA kremo in nisem dobila niti ene strije. Kako vem, da deluje? Ker sem pridobila strije samo na riti in bokih, tam kjer se nisem mazala, na trebuhu pa niti ene. Jaz jo priporočam!

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izbira kreme
5.1.2008 8:17:37   
jajula
tud jst uporabljam (sicer redko) to rokavico, ampak samo za noge, za trebuh se mi zdi ful pregroba

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izbira kreme
5.1.2008 12:46:17   
mayci
Jaz sem uporabljala olje v spreju od Aventa, mi je super lepo dišalo, pa še nobene strije nisem dobila!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izbira kreme
5.1.2008 13:21:24   
Roberta69
Jaz se po prhanju vedno namažem z jedilnim olivnim oljem, potem obrišem z brisačo (nisem nič mastna) in to je to. Sem pa v 25. tednu (trebušček že kar velik) in o strijah zaenkrat ne duha ne sluha.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izbira kreme
5.1.2008 22:06:06   
Zofy
Jaz pa se mažem z Johnson baby oil gel - namažem se vsako jutro na mokro kožo in sicer po prsih, trebuhu, hrbtu, tu pa tam pa še po tazadnji in stegnih. 1x do 2x na teden pa še po celem telesu in sem sedaj v 29. tednu in strij, hvala bogu!!, še ni.

Sem pa s tem oljem oz. oljnim gelom res ful zadovoljna, ker imam še zvečer malo mastno kožo oz. bolj kot mastna zgleda vlažna. Tako da upam, da bo čudežno delovala in stij do konca ne bouser posted image .

Imam pa eno drugo težavo - koža na prsih se mi suši kot hudič! Prav neverjetno, zjutraj je tako izsušena, da se skorajda lupiuser posted image user posted image . Tu pa tam se mi lupijo tudi bradaviceuser posted image . A ima še katera take težave? Si bom začela še pred spanjem mazat...

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izbira kreme
6.1.2008 9:45:22   
Inigo
uf...

jst sm v 15 tednu in koža ni tako suha... so pa malo bradavice. pa tut ne vem kako bi si pomagala...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?