|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ostal v bolnici
7.1.2008 20:01:08   
p&b
Zanima me tiste,ki imaste izkušnje z MB-bolnišnico ali je potrebno plačati,če želiš biti ob otroku celo noč?
Nahaja se na intenzivnem oddelku,ker je dehidriran zaradi bruhanja in driske,star je 3 leta,jaz žal zaradi 2 mes.pupe,ki jo še polno dojim ne morem ostati pri njemu,zato bo z njim mož.

Hvala in LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 20:05:08   
Anonimen
Pozdravljena.
Žal je potrebno plačati za posteljo in hrano, če si ob otroku ves dan, razen v primeru, da ga dojiš, takrat je brezplačno.

Upam, da se dete čimprej pozdravi.user posted image

aspirinčica

(odgovor članu p&b)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 20:09:05   
total
Bošček mali kaj je pa fasal?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 20:13:12   
p&b
Še sami ne vejo točno,kri ni pokazala nič,zdaj zvečer je šel na blato bomo videli,če bo to kaj pokazalo,pravijo da mogoče rota virususer posted image .

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 20:21:45   
total
Ojej upam,da se čimprej pozdravi,ostani močna.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 20:38:57   
tatam
Pa bo lahko mož tam?Ker na int majo posebaj sobe večinoma za doječe mamice.
Se pa plača ja,če se ne motim je 50€ s hrano!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 20:44:52   
natalia
user posted image čimprej se pozdravite!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 20:51:05   
Veverička
Stane cca 26 eur - all inclusiveuser posted image  Lahko si tam z njim (včasih komplicirajo, da ni prostora - zame se je na koncu le našel).
Moja prijateljica (ki tudi več ne doji) pa je rekla, da bo prespala kar na stolu, ker ne gre domov, (tako so oni hoteli) pa so ji potem dali neko raztegljivo posteljo pa ni rabila niti plačat.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 20:52:17   
Anonimen
Ojoj...naj se hitro pozdravi.

(odgovor članu p&b)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 21:15:15   
Aja32
Jaz sem ravno zadnjič premišljevala, da ni šans, da ne bi bila pri otroku ponoči... Lahko sem tudi v stoje zraven, če je treba... Pa če bi me na silo ven zvlečejo, bi pa čez dimnik nazaj prilezla... Res... user posted image user posted image user posted image
Timi - čimprej se pozdravi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 21:18:42   
Udb
V Nm je nočitev z zajtrkom 21 E - v lastni sobi - se pravi otroška postelja in postelja za spremljevalca.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 21:30:03   
piščanc
v lj spanje na stolu ne stane nič. če te pa sprejmejo, potem dobiš posteljo in hrano, seveda zavarovalnica določa, koliko jih lahko sprejmejo.

se pa strinjam, da nekdo mora biti z otrokom

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ostal v bolnici
7.1.2008 21:48:15   
Maleal
Jaz sem bila tam z mojim pred mesecem in pol tudi zaradi driske in bruhanja,je bil na infuziji in sem prenočila eno noč,spala sem na postelji in nisem rabla nič plačat,edino za jest si moraš it sam kupit,je pa šel nasl.dan že domov,saj pacientov z drisko nimajo radi hospitaliziranih,da še ostali kaj ne staknejo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ostal v bolnici
8.1.2008 7:26:45   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

V Nm je nočitev z zajtrkom 21 E - v lastni sobi - se pravi otroška postelja in postelja za spremljevalca.


Polni penzion pa je 32€. Preverjeno pred mesecem dni.  Samo, posteljo zelo težko dobiš.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ostal v bolnici
8.1.2008 21:26:27   
Lara28
Plačat moraš, če želiš posteljo (svojo) in hrano. Ampak te postelje so itak v drugi sobi, ne zraven otroka. Vsaj v 2.nad je tako.
Lahko pa ostaneš ob otroku na zložljivem stolu (če jih ne zmanjka), ki se raztegne v posteljo oz. lžalnik. Niti ni tako neudobno. Hrano pa si prineseš sama. V tem primeru ni nič za plačat. V najslabšem primeru pa dobiš samo stol in prespiš sede. Ampak za dobro otroka starši naredimo tudi to...
Mene je v Mb zmotilo najbolj to, da imajo kopalnico samo za doječe mamice, za ostale starše, ki smo tam ostajali pa ne. Še preoblačila sem se na wcju za obiskovalce.  
Čim hitreje okrevajte!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ostal v bolnici
9.1.2008 8:58:45   
Pobalami
kako ste? Ali ste že doma?

Želim vam, da se čim prej pozdravite user posted image . Tudi moj ima drisko samo ni tako hudo. Joj ti virusi.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ostal v bolnici
10.1.2008 10:10:40   
p&b
Smo že doma,počasi mu že gre na bolje.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?