|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žoga za sedenje
29.12.2007 20:37:59   
špelin@
Če katero mogoče zanima - vem, da je bilo že govora o tem user posted image
 
Od četrtka, 3.1.2008, bodo imeli v Hoferju naprodaj žogo za sedenje (priporočam za pred računalnikom user posted image ). Cena je zelo ugodna.
 
Še link: http://www.hofer.si/si/html/offers/58_5222.htm

Zadeva se pri meni krasno obnese user posted image  - mnogo bolje kot ždeti na stolu user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žoga za sedenje
29.12.2007 20:55:02   
Anonimen
Videla. Žoga je res super. Sam men ne gre pod mizo, tko da mi pol zavzame velik prostora in jo imam izpihnjeno v omari.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žoga za sedenje
29.12.2007 21:18:48   
blue sky
Je pa res poceni. Meni je zelo pomagala tik pred porodom, ko sem predihavala popadke user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žoga za sedenje
29.12.2007 21:21:56   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica
Sam men ne gre pod mizo, tko da mi pol zavzame velik prostora


Saj tudi pod mojo mizo ne gre user posted image  in jo potem punci odkotalita v svojo sobo user posted image  Jo moram vsakič znova loviti naokoli user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žoga za sedenje
29.12.2007 22:05:39   
Vilika
Ful dobro - toli si moram nabavit, sploh ker je tako ugodno.
Hvala ker si nas obestila. Samo ne vem se ali bi gladko ali tisto s pikicami user posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žoga za sedenje
29.12.2007 22:25:16   
bodoča
ta žoga je bila neprecenljiva med popadki. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žoga za sedenje
29.12.2007 22:33:54   
bibika24
mogoče mal smešno vprašanje...ampak vseeno...kako vam pa je pomagala med popadki???...katera pa je boljša masažna ali navadna?

upam, da nisem postavila preveč smešno vprašanje?!user posted image  user posted image

spelin@ hvala ko si nas obvestila!user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 10:54:41   
dulcinea
Jaz sem tudi že gledala to žogo. Zanima me, katera je boljša? Gladka ali ona druga? Pa kako je s temi velikostmi? Naj vzamem največjo?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu bibika24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 12:56:46   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: bibika24

mogoče mal smešno vprašanje...ampak vseeno...kako vam pa je pomagala med popadki


Tudi mene zanima... Bodoča, a lahko malo bolj razložiš?


(odgovor članu bibika24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 12:58:39   
Katy\o/
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: bibika24

mogoče mal smešno vprašanje...ampak vseeno...kako vam pa je pomagala med popadki


Tudi mene zanima... Bodoča, a lahko malo bolj razložiš?




Se pridružujem zanimanju. user posted image


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 14:40:59   
Dinki
No, jaz imam točno tako žogo že doma, vendar sem jo v moji user posted image  čisto umaknila. Prej sem jo uporabljala predvsem za raztegovanje pa tudi kdaj za sedenje. Zanima pa tudi mene zakaj lahko ta žoga koristi v user posted image  razen za sedenje.....med popadki user posted image .....



(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 15:27:45   
pikica78
Mi je prijateljica razlagala, da je imela že kar oreng popadke, ni se pa odpirala, pa so jo v porodnišnici posedli na takšno žogo, da je nežno hopsala na njej. Tako so ji pospešli odpiranje materničnega vratu in spuščanje user posted image  v nizki štart za porod.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 15:29:52   
nu_tella
Glede velikosti sem jaz najdla na netu to:

  • Premer žoge 65 cm pa je predvsem primeren za odrasle osebe visoke od 150 do 180cm, hitro rastočim otrokom pa priporočamo nakup te velikosti že pri dosegu višine med 145 in 155 cm.
  • Premer žoge 75 cm pa je predvsem primeren za odrasle osebe visoke nad 180cm.

Nisem pa našla nobenih navodil glede sedenja na njej. Kako je prav...
Pa tudi me zanima ali je to napihljivo ali ne? A katera ve?

Jaz bi jo mela za pred računalnik. Vem, da bo sedenje tako težje kot pa v čudnih pozah na stolu user posted image , ampak predvidevam, da mi bo hrbtenica hvaležna...

nimam pa nobenih izkušenj s Hoferjem To je dejansko pol cene kot v šprtnih trgovina. Kaj pa kvaliteta?!?

Lepo nedeljo




_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 17:58:24   
bibika24
hm še zdaj ne vem katero vzeti...navadno ali z čepki...in tudi velikost...jaz sem visoka 170 cm, fant pa 187 cm? user posted image

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 18:05:02   
špelin@
Dvomim, da se da na žogi s čepki sedeti tako udobno kot na taki gladki, ki je zdajle po mojo tazadnjo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki
Zanima pa tudi mene zakaj lahko ta žoga koristi v user posted image  razen za sedenje.....med popadki user posted image .....


Saj poanta je ravno v sedenju, če mene vprašaš: na žogi se ves čas rahlo giblješ, si prilagajaš sedenje hrbtenici, se držiš vzravnano, ker drugače padeš dol user posted image  Na stolu pa kaj hitro lahko "zlezeš skupaj" user posted image
 
Glede Hoferjeve kvalitete: veliko reči sem že kupila tam (od tehnike, stojala za note, oblačil, hrane sploh ne štejem) in lahko rečem, da sem čisto z vsakim nakupom dobila kvalitetno robo user posted image
 
Koliko ima moja žoga premer, žal ne vem user posted image

(odgovor članu bibika24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 18:19:27   
Dinki
Pa tudi me zanima ali je to napihljivo ali ne? A katera ve?


Ta žoga je napihljiva, ja.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 18:28:14   
nu_tella
Hvala za inforamcije.
Če prou štekam, pol je finat v tem da se lepo držiš in sediš čene dol zletiš? No to bo še smeha, ker ko se jaz učim ni časa mislt na lepo sedenje ;)

no upam da bojo meli razstavljene, da lahko probam ;)

A pol moram tud višino mize zmerit da ne bom prenizka? Sam če pa taveliko vzamem se bom pa dol zvrnla, ker verjetno ne bom tal dosegla ;))))

Sem pa 165 :)

bibika 24...najboljs da gresta probat (tko kt jaz upam da so razstavljene ;) ) in sporbata katermu je katera manj slaba. Pol pa kompromis?!? Druge ideje nimam.

Ja upam da bojo juri popoldne še. A ni ponavadi tako, da te akcije full hitr grejo?



(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 18:37:33   
benika


Ja upam da bojo juri popoldne še. A ni ponavadi tako, da te akcije full hitr grejo?





Jap, jutri popoldne jih pa sigurno ne boš dobila, glede na to, da so v akciji od 3. januarja dalje.  

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 18:48:49   
nu_tella
joj hvala za opozorilo user posted image

Sej zdej vem zakaj sem si v telefon na četrtek dala opozorilo ;)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Žoga za sedenje
30.12.2007 19:36:42   
bodoča
na žogi mi je bilo fajn zato ker sem med popadkom se pozibavala in hopsala na njej ter krožila v bokih in dete se je fajn spuščalo, odpirala sem se hitro, skoraj nič ni bolelo, ko pa sem morala od časa do časa zaradi pregleda odprtosti v vodoravni položaj, sem mislila da mi bo križ in vse ven potrgalo. ma si ne predstavljam več ur ležanja med popadki.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Žoga za sedenje
3.1.2008 13:20:44   
NiLe
Naj se pohvalim, da sem si šla danes nabavit tole žogo in komaj čakam, da jo začnem uporabljati. Je bilo pa fino videti danes zjutraj v Šiški, ko je bilo okoli žog in podlog za telovadbo največ nosečk user posted image user posted image

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Žoga za sedenje
3.1.2008 13:40:12   
nu_tella
Jaz sem pa hotla ravno vprašat če je že katera šla v akcijo ;)

NiLe kolko so jih pa meli na zalogi? A obstaja verjetnost da bo mene katera še čakala ob 17h? Sicr pa sem misnla it v Hoferja v Mostah. Sej vrjetno jih tam tud majo a?

Kjro si si pa kupila? Gladko?

No lepo jo uporabljaj pa pazi da dol z nje ne padeš ;)

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Žoga za sedenje
3.1.2008 13:48:35   
pety78
Jaz sem kupila dve gladki. Pa še podlogo za telovadbo. Ali mogoče katera ve, kje bi dobila kak CD, kjer je vadba za nosečnice?

_____________________________



(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Žoga za sedenje
3.1.2008 14:51:48   
NiLe
Nu_tella jaz sem bila v Hoferju ob 9h zjutraj in so jih imeli še kakih 10. Mogoče so potem še kaj napolnili zaboj user posted image
Vzela pa sem gladko in sicer najmanjšo, se pravi, velikost 65.

Upam, da te še kakšna počaka user posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Žoga za sedenje
3.1.2008 21:15:59   
nu_tella
Hej. Ob 17hv Mostah je ni bilo več :( Mam na sumu da jih niti meli niso ker sploh ni bilo cene zanjo. So pa se vedno meli te podlage za telovadbo in komplete uteži. A je katera to nabavla. Ne vem katere bi bile boljše. Tiste ko imaš okolj zapestja uteži al tiste ko imaš uteži na rokah kot rokavičke?!?

Lepo se mejte.

p.s. kje se pa drugači da dobit te žoge? Nikjer jih še nisem vidla.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?