|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trma
14.1.2008 14:36:57   
Tajduška
Lubi bog pomagajte,....

Moja dveletnica je tako trmasta da bog pomagaj,,...

Sicer pridna in brihtna. Ampak ne vem kaj ji je sicer. Kar na vsem lepem (navadno ko je utrujena) začne vzganjat ipiko, brca, kraspa, vleče za lase, joče zravn, kot da bi ji kožo dol vlekel. Če jo iriš je še slabše. Če jo po riti,..te se šele dere.
Ko se po kakih 5-10 minutah umiri ji lepo razložim, da kar dela ni prav,..posluša me in mi celo pove, da bo pridna, da to pridni otroci ne delajo,..pol pa jo spet zagrabi. Kot da bi kak napad dobila se mi zdi.

In isto ponoči. Zbudi se in na vsem lepem začne kričat, zdaj ma celo finto že dva dni, da se dere da ne smem met pižame gor,...halo?? pa ji ni mogoče dopovedati v tistem šusu da pač pižamo mora tudi mami imeti...

in še in še je teh primerov,...

dajte mi rečt no, da nisem osamljen primer zaradi tega obupane mamice,...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trma
14.1.2008 16:47:28   
frutka_
Nisi osamljen primeruser posted image . Malo nižje na temah poglej kakšne otroke imamouser posted image  ostale.
Morda je tudi utrujena popoldan.

(odgovor članu Tajduška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trma
14.1.2008 16:48:23   
frutka_
Na Vzgoja forumu poglejuser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?