|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet kašelj- pomoč
15.1.2008 15:27:05   
ČebelicaMaja
Naša je tudi začela kašljat, kot piše v že napisanem postu- kašelj je bolj moker, kot suh, ful globok, diha hitro in plitko, vroča je, vendar nima vročineuser posted image , sirup ne pomaga kaj dosti, vlažilec malo, skratka poskusli smo vse mogoče... pa danes ponoči ni skoraj nič spala... zjutraj nisem vedela, ali iti k zdravniku ali ne, ker ni vročine...
Berem še o tem inhalatorju, bom šla pogledat v Hofer, če ga imajo, vendar tudi jaz dvomim, da mi bo masko pustila dat na obraz, a poskusit ni greh...

Skratka moje vprašanje je, ali peljat malo k zdravniku ali ne... tudi mi smo jo raje obdržali doma, da se pozdravi in ni šla v vrtec (pa saj tudi ne bi mogla it, ker je potem spala do 12huser posted image ), samo takle kašelj meni ni ravno normalno stanje, pa še en kup viroz se dogaja, ki nimajo zančilnosti vročineuser posted image  Kaj svetujete?

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet kašelj- pomoč
15.1.2008 15:30:20   
Naja31
Glede na dihanje bi jo jaz peljala k zdravniku.
Za vsak slučaj.


(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet kašelj- pomoč
15.1.2008 15:52:46   
binica
Pelji jo, da ji posluša pljučka, če so čista.
Jaz sem Lano že 3x peljala v zadnjem mesecu..... raje večkrat kot premalo.... tako vsaj lažje spim.

Jo pa drži doma, da še kaj ne v vrtcu...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet kašelj- pomoč
15.1.2008 15:56:37   
ma&he
ZA suh kašelj je pri nas najbolj zalegla čebula, ki sem jo tamali narezala na okensko polico. Zjutraj je nagnusno smrdelo, vendar je pomagalo, vsaj ponoči se ja kašelj pomiril, saj ne da bi ozdravela, ampak malo oblaži vse skupaj.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?