|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julijke 2008 v Medvodah
17.1.2008 14:42:08   
NinockaCK
Pozdravljene nosečke,
tudi sama sem - končnouser posted image , med vami ali bolje rečeno med nami. Rok imam v začetku julija. Pred kratkim sem se preselila v Medvode in po pravici, nikogar tam ne poznam; pa me zanima, če se najde še kakšna iz Medvod ali okolice, ki bi pred in po porodu hodila na kavico, kjer bi si lahko izmenjali pričakovanja, strahove, mnenja, izkušnje,...
Če je kakšna za, naj se prosim javi, bom zelo vesela.
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Julijke 2008 v Medvodah
17.1.2008 15:59:41   
silmarillion
helo...boljse je ce se javis na forumu: čvekanje v pričakovanju- julijke 2008
tudi jaz sem med njimi... cestitke za nosecnostuser posted image drugace sem pa iz ljubljane, ce ti kaj pomaga ? lep pozdrav
ana

(odgovor članu NinockaCK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Julijke 2008 v Medvodah
17.1.2008 19:53:16   
Blacky30
Dobrodošla!user posted image user posted image user posted image

Pridi sem čvekat, sigurno boš kakšno našla:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1998329&mpage=147&key=

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Julijke 2008 v Medvodah
17.1.2008 20:59:59   
NinockaCK
Ups, hvalauser posted image , se vidi, da še nimam pojma o brskanju po forumih. Novo temo sem začela kar na forumu, ki sem ga zadnjega prebrskala.
Hvala še 1x, se slišimo na "čvekanje v pričakovanju". Silmarillion - super, lahko se dobiva tudi v Ljubljani. Vse moje prijateljice imajo že velike otroke ali pa sploh ne načrtujejo, zato z njimi nekako ne morem čvekati o vsem tistem kar me skrbi ali veseli - tako kot vsako bodočo mamico. Povej, kdaj boš imela čas in kje, sem za. Pozdrav, do snidenja na forumu oz. na kavi.

(odgovor članu NinockaCK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?