|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tanaja drenža
17.1.2008 20:44:49   
ocka33
lepa hvala vsem za lepe želje in podporo predvsem pa za odgovore,ki so zelo vspodbuni.danes so tanaji odstranili zunanjo drenažo in glavica ni več takšna kot je bila,saj ji je dnevno steklo 10ml te tekočine.to me ne skrbi toliko ker se bo to popravilo bolj me zanima če kaj veste o tem da se je tanaji zmehčalo možgansko tkivo od te tekočine in napovedi....v soboto bomo naredili z zdravnikom uz.glavice in nama bo pokazal kako je ker midva še vedno upava da bo najina punčka z sestrico in bratcem in da bo o.k.lep pozdrav vsem ki ste z nama in nama še samo pomagate v teh trenutkih.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tanaja drenaža
17.1.2008 20:45:30   
Anonimen
Žal ne vem....vam pa želim vse dobro user posted image

(odgovor članu ocka33)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tanaja drenža
17.1.2008 20:58:35   
Anonimen
Pozdravljen.

Upam, da si prebral vse odgovore na prejšnji temi. Žal mi je za vse, kar se dogaja z vajino Tanajo. Najboljše ji želim. Zberita moči in upajta še naprej.

V mislih sem pri vas.

aspirinčica

(odgovor članu ocka33)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tanaja drenža
17.1.2008 21:09:57   
Hans
Držimo pesti za vašo malo user posted image .

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu ocka33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tanaja drenža
17.1.2008 21:22:22   
biba 78
Tudi jaz trdno držim pesti za vajino pupo in da gre čimprej domov k bratcu in sestrici, ter da vam tako hitro mine čas, ko je nam, glede na to, da je bila naša pupo celih 8 mesecev v bolnici. Ravno takrat, ko sej je rodila vaša pupa, sva bile povratnici za 5 dni, zato vaju na videz tudi poznam. Ati se me morda celo spomni, sma namreč skoraj 5 nimut čakala pred zvoncem, da so naju k otrokom spustili.user posted image user posted image user posted image Moja pupa pa je bila eno sobico pred vašo, zraven pa 11 letni Matic. Že takrat bi bila najrajši kar k vama stopla, vama zaželela veliko sreče in optimizma, saj sem zelo podoživljala rojstvo svoje Alina. Zato točno vem, kaj doživljata, ampak nikar ne obupajta in si stojta ob strani. Nikoli ni vse tako črno, kot se zdi. Verjemita mi.  Predvsem pa verjamita v vajino princesko.




_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tanaja drenža
17.1.2008 21:56:12   
Noseckica
Tudi jaz verjamem v vajino Tanajo in v ekipo na MB EINT!
 
Le pogumno in z optimizmom naprej, družinica!
Pa čimveč bodite ob njej......bližina in dotiki delajo čudeže!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tanaja drenža
18.1.2008 6:59:58   
anajmad
Boste videli,da se bo vse v redu končalo. Že Tanaja je dokazala,kakšna babnica je,saj je že en mesec z vami in še bo mnoga leta, boste videli. Hudo je,vem toda res-držimo pesti za vašo malo punčko in čez mesece boste videli,da vam je bilo to,kar se sedaj dogaja, kot nočna mora.

Vse bo še v reduuser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tanaja drenža
18.1.2008 19:03:23   
Noseckica
Ocka33, a smem vprašat, zakaj je pa prišlo do prezgodnjega poroda?
Tanajina bratec & sestrica sta pa donošena?
 
 

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tanaja drenaža
18.1.2008 21:52:39   
ocka33
pozdravljene!!!!!!!!!setrica je rojena en teden po terminu,bratec pa en teden pred trminom.do poroda je prišlo ker mi je štiri dni po kpljicah odtekala plodovica in ko sem bila na pregledu pri zdravniku je rekel da sem že oprta za dva prsta.poslal me je v bolnišnico nakar sem se odprla še za en prst in nato sem še začela krvaveti.po dveh dneh ko se je krvavitev skoraj čisto ustavila sem pa dobila popadke in sem v slabih dveh urah rodilatako pa je privekala na svet naša tanaja

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tanaja drenaža
18.1.2008 22:56:04   
Noseckica
Hvala.

Sta pa dala vajini punčki lepo ime. user posted image

(odgovor članu ocka33)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?