|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam v vrtec
21.1.2005 10:50:01   
Anneli
Mogoče mi lahko katera od vas pomaga oz. svetuje kam naj vpišem našo punčkico v vrtec. Vlogo smo oddali v tri vrtce (Bežigrad)in so žal že vsi zasedeni. Vrtec bi rabili od aprila dalje. Ali ima mogoče katera kakšen predlog ali nasvet?

Pozdrav,

Anneli
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kam v vrtec
21.1.2005 10:56:46   
Anonimen
Jaz sem našo vpisala v vrtec Miškolin v enoti Polje (Rjava cesta), ker mi je to zelo blizu, čeprav sem sprva nameravala vpisati punčko v Jelko za Bežigradom. Glede na to, da bodo v vrtcu Miškolin odprli čisto novo skupino s 1. marcem in bo na začetku v njej le 5 ali 6 otrok, predvidevam, da bo tudi aprila še prosto, če ti ni ta enota preveč od rok, povprašaj...jih pa najdeš na internetu...

(odgovor članu Anneli)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kam v vrtec
21.1.2005 11:00:35   
Anonimen
sem našla njihovo zgibanko:
tel: 01/52 83 432
e-mail: vrtec.rjava-cesta@quest.arnes.si

(odgovor članu Anneli)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kam v vrtec
21.1.2005 11:34:13   
Anneli
Hvala, če se ne motim je to blizu izvoza avtoceste. No mogoče pa ta varinanta ni tako slaba saj jo lahko odložimo v vrtcu in gremo nazaj na obvoznico in za Bežigrad v službo.

(odgovor članu Anneli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kam v vrtec
21.1.2005 11:41:05   
Anonimen
Ja to je tik ob izvozu, no za vmesni čas bi že šlo, no jeseni pa za Bežigrad. No do 31.3. je pa potrebno oddati vlogo za jesenski vpis za Bežigrad...

(odgovor članu Anneli)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kam v vrtec
21.1.2005 11:56:30   
Anneli
Sem že preverila pa so na žalost tudi oni čist zasedeni. :(

(odgovor članu Anneli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kam v vrtec
21.1.2005 13:15:01   
SILVA
Pokliči v Jelko za bežigradom,mi tudi nismo dobili vrtca za februar in so oni imeli plac v enoti Sneguljčica.
lp

(odgovor članu Anneli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kam v vrtec
21.1.2005 13:47:02   
Anneli
Vlogo sem oddala tudi v Jelki in tam so mi pred enim mesecem rekli, da bo v Sneguljčici aprila sigurno prosto, no zdaj je pa tudi Sneguljčica že polna. Klicala sem že skoraj vse vrtce v Ljubljani in je povsod na mojo žalost odgovor isti. Zdaj sem pa že čist:(

Lp,

(odgovor članu Anneli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kam v vrtec
21.1.2005 19:25:05   
SILVA
Točno vem kako se počutiš,ker sem jaz tudi klicarila ko nora naokoli,da bi dobila vrtec in na srečo sem ga,čeprav čisto od rok ampak bolje kot nič.
Mogoče mi pa podaljšajo porodniško in potem bo Matija doma kar do septembra,takrat smo pa vpisani v več vrtcev.Ti sporočim,če bom mojega izpisala,da boš lahko hitro not skočila.
lp

(odgovor članu Anneli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kam v vrtec
21.1.2005 20:14:51   
Anneli
Tudi jaz sem po dolgem klicanju našla eno začasno varianto in sicer v Mostah na Parmski naj bi odprli še en oddelek, če jim bo občina odobrila. Še vedno niso čist ziher ampak lahko vsaj upam. Če se bo tebi res tako izšlo, da ti podaljšajo pa bi te res prosial, da mi sporočiš.
lp,

(odgovor članu Anneli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kam v vrtec
21.1.2005 23:57:03   
Anonimen
Mi smo uradno vlogo na obrazcu oddali sredi novembra 2004, neformalni dopis za sprejem pa napisali enkrat julija 2004 - uradno odgovora še nismo dobili, vendar so mi zagotovili, da je naša :duda: sprejeta in pričnemo s 1. marcem...

(odgovor članu Anneli)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?