|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   študij-izredni
22.1.2008 9:32:40   
Anonimen
končala bom višjo šolo in bi se rada izredno (zaradi otroka, nemorem it redno) vpisala na visoko. Ampak kako si naj to privoščim. A lahk dam kam vlogo da mi plačajo šolanje, al tega ni? Res imam željo in voljo to it in narest, ampak kako si pa naj plačam? Saj vem da mi boste napisale naj si poiščem službo in potem grem naprej študirat, ampak ni tako enostavno. Jas bi rada najprej to naredila in potem šla v službo. Pa še z otrokom bi bila čez teden, ker ga nimam kam dat, čez petek in soboto pa bi ga lahko mela babica.

Hvala za informacije.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: študij-izredni
22.1.2008 9:34:20   
Anonimen
nihče ti ne bo šolo plačal. ja je enostavno,otroka v vrtec,zjutraj pojdi delat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: študij-izredni
22.1.2008 9:49:39   
Anonimen
Pozanimaj se na zavodu za zaposlovanje, mogoče nudijo kakšno pomoč.
Vprašaj na fakulteti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: študij-izredni
22.1.2008 9:57:55   
nina166
Jaz hodim izredno in nekaterim mojim sošolkam plača šolanje Zavod za zaposlovanje. S tem da je treba na predavanja res hodit, ker morajo profesorji podpisovat, da si bil prisoten. Pojdi na zavod in se pozanimaj, če je to v tvojem primeru možno.

Če pa ne, pa daj otroka v vrtec, ti pa v službo za 4 ure, če že ne moreš za več. Jaz imam tako narejeno in je čisto vredu, s tem, da si moram šolanje plačat sama.

Upam, da se ti bo uspelo it naprej šolat. Če si to želiš, potem bo že nekako šlo user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: študij-izredni
22.1.2008 10:59:01   
Anonimen
To glede podpisovanja prisotnosti, je bilo pri nas tako, da ti je profesor podpisal eno predavanje (ali si bil na ostalih 10 pa ni bilo važno). Plus tega si dobil potne stroške povrnjene.

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: študij-izredni
22.1.2008 11:03:33   
Anonimen
Če bi dobla šiht za 4 ure bi takoj šla, vendar kje pa naj to dobim? Saj pravim da ni enostavno! Če bi mela službo bi si klredit vzela za šolo, ampak si ga nemorem. Pa tudi zaj delam preko študenta, vendar je to za osnovne potrebe mene in otroka, ne pa še za šolanje. Ja sam na zavodu bi morala bit prijavljena, če bi hotela zaprosit za to pomoč, a ne? Zaj pa še nemorem, ker imam status. Pa saj nevem kaj naj naredim. Očitno bom mogla poiskat službo in opustit študijuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: študij-izredni
22.1.2008 11:16:18   
FORZA
Na Zavodu moraš biti prijavljena vsaj 6 mesecev, da ti pol plačajo šolanje, pa še to imajo prednost tisti kateri nimajo še nobene izobrazbe. Tko je meni rekla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: študij-izredni
22.1.2008 11:20:50   
Anonimen
Izreden študij ti zavod plačujeuser posted image
No škoda da nism vedla, jst idiot sm pa en hud avto vrgla v to butasto šolouser posted image .
Drgač pa prek študenta se da simpl šiht najdt, dobro je plačan in več dobiš kot pa samo za osnovne potrebe. Otroka pa v vrtec.
Jaz sem 6let delala prek študenta, pa ni blo sam za osnovne potrebe. Sem si šolo sama plačevala, avto kupla, najemnino in stroške plačevala, pa še za stanovanje šparala. Tak da....
Vse se da če se hoče.
Da bi ti pa zavod plačal, eno stopnjo višje(ker zdej maš šesto kokr sm zastopila) pa....user posted image  Prvič slišim. Če je pa res pa pustim šiht pa nej mi podiplomca plačujejo. Bom na boljšem k zdej.

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: študij-izredni
22.1.2008 11:20:56   
Anonimen
zavod več ne plačuje šolanje mlajšim osebam.če pa si stara 27 let potem bodo -MOGOČE,drugače pa ne.
Draga vedno je delo,odvisno je samo kaj ti hočeš.Čistilke rabijo vedno itd

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: študij-izredni
22.1.2008 11:28:36   
Anonimen
Aja, pa zakaj pa ne greš redno delat faks če se ti ne da v šihtuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: študij-izredni
22.1.2008 12:28:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Aja, pa zakaj pa ne greš redno delat faks če se ti ne da v šihtuser posted image


kdo mi bo pa imel otroka? Vaje in predavanja so raztegnjena čez cel dan do večera (19 ure), vožnje imam prb 80 km. v eno stran. Tega si nemorem privoščit. Vrtec je do 16 odpret. Moja mama dela do 17.30, je nemore vzet. Drugega pa nimam da bi mi otroka pazil. Privat varuške si pa nemorem privoščit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: študij-izredni
22.1.2008 17:55:53   
Pi-kica 1

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Aja, pa zakaj pa ne greš redno delat faks če se ti ne da v šihtuser posted image


kdo mi bo pa imel otroka? Vaje in predavanja so raztegnjena čez cel dan do večera (19 ure), vožnje imam prb 80 km. v eno stran. Tega si nemorem privoščit. Vrtec je do 16 odpret. Moja mama dela do 17.30, je nemore vzet. Drugega pa nimam da bi mi otroka pazil. Privat varuške si pa nemorem privoščit.



Kdo pa ti ga bo pazil, če boš izredno študirala? Ravno tako je popoldne, 2 -3x na teden do 21 ure?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: študij-izredni
22.1.2008 18:04:49   
Strawberrie Cherrie
tak bom reklal. nakladanje. nekaj tukaj ne štima.

pravzaprav ti lahko sama povem razliko med rednim in izrednim študijem, ker sem delala faks 2redna,2 izredna. Razlike ni. Na vaje moraš hoditi pri rednem in pri izrednem in pri obeh v skoraj večini faksov so vaje zelo priporočljive, čeže ne obvezne.
Profesorji ne delajo razlike med rednimi in izrednimi študenti, slednjim ni nič 'šenkano', ker plačujejo šolanje. Izpiti so popolnoma enaki.
Edini plus, ki ga dam izrednemu študiju je to, da je po predavanjih izpit in se tako učiš le za 1izpit na 1x, če delaš vse redno.vsaj tako je bilo pri nas.
drugače pa če imaš šanso, definitivno redno naprej, je pač potrebno dosti samodiscipline, da kljub otroku to zmoreš.  predavanja pa 'opipaš' na tista res nujna. pa saj smo vsi tako delali, tudi takrat ko še nismo imeli otrok.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: študij-izredni
23.1.2008 9:37:58   
ANIME
Ne razumem zakaj je tako nujno, da najprej narediš faks, potem pa služba. pač, če vidiš, da ne gre drugače, greš redno v službo in ko boš privarčevala nekaj denarja, si plačaj šolanje (če ti ga Zavod ne bo).
Pač vedno ne gre vse po naših željah in se je potrebno malo prilagodit.
Sicer pa kakor so že omenili - preko študenta se da prav lepo zaslužit, delovnih si lahko prilagajaš ... mislim, da ti je to za enkrat najboljša rešitev.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: študij-izredni
23.1.2008 12:18:15   
neanja duo
Oj!

Kaj pa oče otroka,njegovi starši(babica,dedek)?
Kak sorodnik,da bi pomagal?

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: študij-izredni
23.1.2008 12:43:22   
Majuska
Če si na Zavodu, lahko povprašaš ali so pripravljeni financirati tvoje šolanje. Izredni študij je vedno plačljiv in če bi bila možnost, da nekdo drug plačuje šolnino (kot npr. služba), bi to najbrž vsi počeli.

Za sproti pa sigurno lahko kaj delaš preko študenta, kot so že ostala dekleta predlagala.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?