|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je to normalno?
26.1.2008 10:51:34   
lunca69
Pozdravljene user posted image !
Rada bi vas vprašala, če je imela katera podobne težave. user posted image sem 29. tednov in že cel teden me nekako špikne, rahlo zaboli spodaj na trebuhu in ob straneh, pregled sem imela dva dni nazaj, kjer mi je izmerila maternični vrat in sicer 35 mm. Prejšnji teden sem malo zbolela in sem večino časa preležala,tako da sem najprej mislila da je od ležanja.Boli me tudi križ.Občasno mi otrdi tudi trebuh, vendar me nič ne boli in takoj preneha.Mislite da je kaj narobe?A je normalno tudi da te non stop na wc tišči?
Že vnaprej hvala za odgovor pa čim lepšo user posted image vam želim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je to normalno?
26.1.2008 13:11:52   
Anonimen
Tudi jaz sem v 29. tednu in tudi jaz sem bila tri dni nazaj na pregledu. Imam pa podobne težave, saj tudi jaz čutim "čudne" bolečine in tudi špikanje spodaj. Ko sem ginekologinji to povedala, me je pogledala, če sem slučajno že kaj odprta. Pa nisem. Po opravljenem UZ-ju pa je rekla, da je to zato, ker je dojenček obrnjen z ritko navzdol in zato čutim takšno špikanje in bolečine.
Lp

(odgovor članu lunca69)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je to normalno?
26.1.2008 13:46:24   
Naja30
Mislim, da je normalno. Špikanje je prisotno vso nosečnost, povečana potreba po lulanju tudi. Bolečine v križu pa so tudi normalne za tedne, kjer si ti. mene že zdaj boli, pa sem malo za tabo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je to normalno?
26.1.2008 14:03:10   
Soncnica Sandra ***
Zdravo!

Tudi sama imam enake težave kot ti, samo da je pri meni moja G.ugotovila, da imam MV skrajšan na 2,1cm in da moram čim več počivati.
Praviš, da imaš MV dolg 3,5cm, to ni še nič kritičnega. Meja je 1,5cm. Vendar vseeno poskusi čim več počivati, ker meni se je v 1 mesecu MV skrajšal za 5mmm.

Počivaj in živaj user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?