|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko denarja letno za dopust?
27.1.2008 23:01:48   
kepa*
Mal me daje firbec, koliko denarja letno namenite za dopust. Še posebej me zanima glavni dopust oz. počitnice.

Ali v ta namen varčujete, dajete denar na stran ...? Ste zadovoljni z dopustom, bi si želeli več ...? Kolikokrat letno greste kam?

Skratka, finance in dopust.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
27.1.2008 23:04:05   
lex
najina regresa + še kaj od plače, kako bo pa zdaj ko bomo gradili pa ne vem, po moje se bomo par metrov nižje v Dravi namakali, ati pa v švicu. No ja mularijo bomo po vsej verjetnosti dedanom in babicam stlačli, bo vsaj kak dan mir v bajtiuser posted image user posted image user posted image user posted image

tebi se pa pošteno lušta dopusta in počitnic kajuser posted image user posted image user posted image user posted image  - men tuduser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
27.1.2008 23:05:42   
rija
kakor kdaj.zdaj, ko ne hodimo več v tujino (hrvati so zame še vedno nekak domači user posted image ) za glavni dopust do 2000 eur.....za vsakega ostalega manjšega pa nekje 1000 ali manj odvisno od ugodnosti ponudbe.
če so bila kakšna potovanja čez lužo, pa so ti zneski neprimerno višji user posted image

šparamo pa seveda celo leto: vse kovance vsakodnevno mečemo v enega velikega pujsa in smo vedno znova presenečeni, koliko se nabere user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
27.1.2008 23:06:37   
kepa*
user posted image user posted image user posted image
ja, res, sem že sama sebi sitna. Mogoče zato, ker sem na bolniški in se nimam kam dat.
Pa malo gledam aranžmaje za letos in primerjam cene. Sem vsa v tem.
Sicer pa je tud pri Dravi fajn, a ne? A to boste kje blizu Alenke?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
27.1.2008 23:08:13   
viv_
oba regresa + 100 Eur na mesec + skupinska darila v dnarju (recimo božiček, pa ko včasih kakšna babica kaj da)

Ostalo, kar je poleg regresa, dajemo na poseben "počitniški" račun.

To je, kar se tiče družinskih počitnic.

Tisto, kar imava pa midva solo 1. maj, pa dajeva redno iz denarnic ven ves drobiž (kar je manj kot 1 Eur, prej sva pa dajala vse do vključno 50 sit), pa se tudi nabere.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
27.1.2008 23:09:34   
lelaval
MIdva imava prikolico v kampu, tako, da plačava letni stacionar + zimovanje. Pol koristimo pač, kolikor lahko. Prvič gremo konec aprila (čez prvomajske praznike)  in smo tam 7-10 dni, poleti 2 ali 3 tedne, zaklučimo pa s septembrom ali celo oktobrom - kakšno je pač verme. Vmes pa koristimo še vikende. Lahko rečem, da smo kar precej tam. Plačama pa navadno z dohodnino.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
27.1.2008 23:24:44   
lex
ja z Alenko bova sosedi čez cesto. Med našo in njihovo parcelo pride cesta, sva pa kar ob splavarski cesti, so zadaj čisto pri dravi še parcele - 1 vrsta.

kaj ti pa je da si na bolniškiuser posted image   - a tamali kuha?

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
27.1.2008 23:41:46   
Anonimen
Moj "delez" bo € za 18. RD (en del) in kar sem lani poleti delala - to je julijski dopust, septembrski bo pa to, kar delam cez leto  in bodo € namenjeni zgolj in samo dopustu + kar bom se delala poleti. Dragi pa .. kar dobi denarja dodatno poleg place, pa tudi pri placi mu ostane, od kar ima visjo. Prej pa ne vem, kater del denarja je namenjal.

Kolk vsega skupaj? Julijski nas bo prisel okrog 800€, septmbrski pa cca 1200€. Ce bomo sploh sli septembra, se ni ziher.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 8:43:00   
ella2006
Mi radi potujemo, tako da tudi veliko damo za dopuste. Gremo pa sigurno 4x na leto na dopust, plus da ne štejem podaljšane vikend variante. Se pa pozna zdaj ko smo štirje da tudi cenovno več pride, ampak brez otrok ne greva nikamor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 9:33:55   
spelaz
Mi pri dopustih nekak ne šparamo, saj celo leto garamo kot norci. Zaenkrat je to 2x letno po 14 dni - za 1. maj kam dlje (dokler so otroci mali so to Kanarski), poleti 14. dni Hrvaška.

Saj ni dosti, nanese pa dosti evrčkov user posted image

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 10:10:47   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: spelaz
Saj ni dosti, nanese pa dosti evrčkov user posted image


Ma ja, se nabere... Pa tut tele vikend variante... 200 Eur minimalac, če pocen spiš...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 10:22:50   
Anonimen
Varčujemo.
Običajno greva 2xpoleti na morje. Enkrat k prjatlom tko da je skor zastojn, enkrat pač plačljivo. Za oba je običajno prišlo tam ene 1.000€.
Pozimi pa smučanje za kkšn tedn, k gremo običajno prek kkšnga kolega k majo cenej al pa prek študentskih organizacij, tko da ne pride tolk. Predlani sva dala za en tedn vse skupaj500€ za en teden, dve osebi.
Lani pa nismo šli nikamor k ni blo denarja.

Ne hodmo pa po hotelih, pa po nekih luksuznih lokacijah. Men dopust pomeni da mam mir, da mi noben ne najeda, da mam dobro družbo.....kje smo je drugotnega pomena.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 11:08:55   
nuala
Mi smo lani dopustovali takole:
- januar smučanje, cca 1200 EUR
- maj zahodna Kreta 4 dni, cca 200 EUR
- avgust 1 teden v Sloveniji, cca 800 EUR
- september jadranje 2 tedna, cca 300 EUR
- december dopust v Sloveniji 5 tednov, cca 1500 EUR

Kar veliko nanese. V ta namen ne varčujemo, vendar že v naprej planiramo, kdaj in kam bomo šli; poskusimo poiskat npr. ugodne letalske karte.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 11:51:51   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Mi smo lani dopustovali takole:
- maj zahodna Kreta 4 dni, cca 200 EUR


Tole mi je všeč, sploh cena user posted image

Kok časa mislte še ostat dol? Mi pridemo čez eno leto ali 2 naokol user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 12:13:28   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: ella2006

Mi radi potujemo, tako da tudi veliko damo za dopuste. Gremo pa sigurno 4x na leto na dopust, plus da ne štejem podaljšane vikend variante. Se pa pozna zdaj ko smo štirje da tudi cenovno več pride, ampak brez otrok ne greva nikamor.


Podobno, s to razliko, da imamo samo 1 otroka. Pri nas so počitnice vedno med novoletnimi prazniki (običajno toplice), mini oddih za 8. februar, popotovanje okoli prvomajskih praznikov (1 teden - z avtom v lastni režiji), poletni dopust (14 dni - Sredozemlje - Turčija, Egipt...), pa še vmes se kaj najde.

Smo bolj razvajenčki, imamo radi luksuz in hotele visoke kategorije, tako da nanese kar nekaj denarja.

Letos imamo takle plan:

Novo leto - Radenci so odpadli, ker je ta mala zbolela.
8. februar - gremo v Radence. Upam. Hotel 4*, 5 dni, cca. 500€, polni penzion.
Prvi maj - Praga, Budimpešta ali Rim - 5 dni, cca. 1000 - 1500€, hoteli 4* oz. 5*
Počitnice - Turčija (še nimam cene in izbrane namestitve), hotel 5*, Belek ali Kemer
Novo leto - hm, kdo ve...

Denar nabiramo sproti, nekaj šparamo, nekaj je regresa....

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 12:29:31   
viv_
Se mi pa zdi, da če se regres dejansko porabi za to, za kar je namenjen, se da imet lepe počitnice samo od tega.

Mi smo lani komplet letni dopust sfurali z regresom, pa smo bili 14 dni na Sardiniji. Je pa res, da smo bili v posezoni, pa nismo v hotelih ampak v kampih. Čeprav so cene kampov ratale skoraj primerljive s cenami apartmajev - pač, odvisno kaj ti bolj odgovarja.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 12:41:38   
frutka_
Oba regresa pa morda poleg še kaj. Torej cca 1500eur. Na morju smo običajno 3tedne.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 17:50:58   
Anonimen
Mal me daje firbec, koliko denarja letno namenite za dopust.


Zelo malo....user posted image .

Za prevoze minimalno, za stanovanje tudi....kar je hrana in pijača, pa kakšne vstopnine, karte, to znese največ.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
28.1.2008 19:38:08   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Se mi pa zdi, da če se regres dejansko porabi za to, za kar je namenjen, se da imet lepe počitnice samo od tega.


Ne bi se ravno strinjala s tem,da je samo regre dovolj za lepe počitnice. Počitnice postajajo iz leta v leto dražje, regrsa je pa tudi vsako leto manj user posted image . Pa ne dobimo vsi enako velikih regresov. Moj je npr. čisto minimalen, kar po pogodbi morajo dat.  Je pa seveda razlika, če dobiš nekaj 10€ več, ker to pomeni tudi lepši in boljši dopust.

Sicer nas je pa lani za 10 dni v apartmaju stalo za 2 odrasli osebi + otrok cca 1000€ (hrvaška - makarska riviera)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
29.1.2008 10:29:31   
Mojca20
Preveč.
Za smučanje 1 teden 2000 EUR
za prvi dopust poleti  9 dni  cca. 700 EUR
drugi dopust poleti 7 dni cca. 1500 EUR
krajši dopusti - kakšen vikend (2x 100 - 150 EUR)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko denarja letno za dopust?
31.1.2008 22:01:50   
karamela
Vsako leto si probamo privoščit oddih, in sicer večkrat na leto. Sedaj, ko imava štalco pa tudi dve kravciuser posted image  želimo uživat življenje kolikor se da,

Lansko leto:
za prvomajske praznike 6 dni v Umagu cca 500 Eur hotel, + 200 eur vožnja , ostalo
poleti 14 dni na morju Hrvaška 800 eur najem apartmaja + cca 400 eur ostalo
december  2 dni Kranjska Gora - pri kolegih - 2x kosilo in en Jagermaister
december 5 dni toplice 380 eur + 80 Eur

Letošnji plan:
čim več podaljšanih vikendov na Hrvaškem v najinem aprtmaju - zastojn oz. kredit še par let...
prvomajske praznike Grčija za 1 teden - cen še nevem, čakam na izzid katalogov
poleti 14 dni na morju na Hrvaškem

Ja cca 2000 eur najmanj smo dali lansko leto. Ampak smo uživali, pa tudi domov smo se radi vrnili...

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?