|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in prehrana
30.1.2008 13:58:17   
palas
Pozdravljene mamice,
me nekaj zanima. V porodnišnici so nam rekli, da 14 dni po porodu ne smemo uživati sveže zelenjeve in sadja. Mi zna katera razložiti v čem je problem uživati to hrano? Men se pa tako lušta sveža ukisana solata user posted image
Kaj pa druga hrana, ki je ne bi smeli uživati med dojenjem, da ne bi preveč škodila user posted image ?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in prehrana
30.1.2008 14:06:39   
Anonimen
palas, vidim , da si nova na forumu. Dobrodošla user posted image . Dobro je, da si  prebereš pravila , kjer je tudi lepo razložena uporaba iskalnika. Pa pridruži se nam še na čveku.

(odgovor članu palas)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in prehrana
30.1.2008 14:11:30   
sanosan
Jaz na začetku nisem jedla le stvari, ki napenjajo (predvsem fižol), kar se tiče sveže zelenjave in sadja pa sem ga jedla normalno. Mislim, da normalna porcija solate ne bo škodla (v porodnišnici si dobila pri kosilu tudi solato ali ne), pa tudi sadje ne. Pazi edino, da hrana ne bo preveč začinjena, drugače pa ni panike in jej to kar ti paše. Če otrok katere hrane ne bo prenašal, se bo tako pokazalo.

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje in prehrana
30.1.2008 14:16:52   
TONČI.
Pozdravljene mamice,
me nekaj zanima. V porodnišnici so nam rekli, da 14 dni po porodu ne smemo uživati sveže zelenjeve in sadja. Mi zna katera razložiti v čem je problem uživati to hrano?


Ja res so to rekli v MŠ. samo jaz sem v Lj. porod. dobila pri vsakem obroku al eno pomarančo al pa eno jabolko. Za solato pa peso al pa zeleno. Dvakrat smo dobili tudi enolončnico v kateri je bil fižol. In to v 4 dneh bivanja. Tko da ne vem. Jaz pojem vsak dan le pol jabolka. Spijem pa veliko čaja. Pa ga trenutno nič še ne napenja. Pri prvem sem se pa pazila prvi mesec in nikoli nismo imeli težav z kolikami.

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje in prehrana
30.1.2008 15:09:34   
skuštrana
Jej normalno...Ne kompliciraj. Jaz sem pri obeh jedla vse, pa ni nobeden imel nikakršnih krčkov...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Pralni prašek


Katerega uporabljate in ste z njim zadovoljni?

Ariel (42%)

Persil (26%)

Luna (7%)

Faks (1%)

Dash (13%)

trgovinske blagovne znamke (11%)


Število vseh glasov: 9937

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!