|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čakava na vabilo
23.4.2008 23:14:33   
baci
Halo Halo!
Vem da je že vse napisano na forumu in sem ga že 100 krat prebrala,pa me vseeno nekaj zanima!
Midva sma sedaj dala vse preiskave skozi!
Moram pa povedat,da sma začela decembra v Mb-ju,in da sma bila zelo hitro na vrsti za vse preglede!Ker sem namreč prebrala da ene čakate zelo dolgo na prvi pregled pri G!
Sedaj pa nama je rekla da naj doma čakama na vabilo iz bolnice tam nekje avgusta,da naju obvestijo!
Povejte mi,to sedaj pomeni da se za naju začne postopek umetne oploditve,ali takrat naju pokličejo komaj da se zmenimo kako in kaj nadalje! Res nevem,mi bodo takrat delali punkcijo ali kaj!
Prosim vse ki veste kako je s tem da mi poveste,da se malo pripravim! 
Hvala,vsem

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 23.4.2008 23:54:44 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čakava na vabilo
24.4.2008 10:26:41   
ledenka
baci, po moje to pomeni, da so vajini dokumenti zbrani in že v postopku za konzilij. avgusta boš najbrž dobila pismo, da moraš poklicat prvi dan naslednje M in takrat začneš s postopkom. v MB najprej dobiš KT (ne vem, če vse), da potem poteka ciklus za večjo skupino enako.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čakava na vabilo
24.4.2008 22:54:17   
baci
Hvala za odg!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrtec
lola85 RR

Kateri vrtec obiskujejo vasi otroci?

Javni (81%)

Zasebni (12%)

Montessori (8%)


Število vseh glasov: 26

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!