|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste začele?
16.5.2009 21:26:17   
natasa82
DOBER VEČER user posted image

IMAM EN PROBLEMČEK...9.APRILA SEM IMALA LPSC IN HSC, PO TEM SEM DOBILA PRVO MENSTRUACIJO PO 30 DNEH (4-5). PRVIČ PO NE VEM KOLIKEM ČASU SAMO OD SEBE..TUDI OVULACIJO SEM ČUTILA IN TOČNO 14 DNI PO TEM SE DOBILA MENSTRUACIJO..user posted image
GINEKOLOG ME JE NAROČIL 6 TEDNOV PO POSEGU IN MI REKEL DA NAJ DO TAKRAT UPORABLJAVA ZAŠČITO... AMPAK TO JE SELE V ČETRTEK, JAZ PA VEM DA IMAM OVULACIJO IN BI LAHKO MORDA ZANOSILA.. ZDAJ SEM V DILEMI.
JAZ SE SICER SUPER POČUTIM IN MI NIČ NE FALI.

KAJ PRAVITE, BI MOGLA POČAKAT SE TA CIKLUS, ALI JE BILA ENA MENSTRUACIJA PO POSEGU DOVOLJ?  ME JE STRAH, DA BI LAHKO BILO KAJ NAROBE..

KAKŠNE SO VAŠE IZKUŠNJE?

PUNCE, HVALA ZA ODGOVORE ŽE VNAPREJ.. ČAO

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 16.5.2009 22:20:59 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
16.5.2009 21:29:21   
Kliki
Jast bi počakala še eno M tako kot je rekel G in že ve zakaj ti je tako naročil.

(odgovor članu natasa82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
16.5.2009 21:31:37   
ziva1
Tudi sama sem imela lapro in histero, pa sem počakala na prvo M, ki je prišla na 30 dan, potem pa sem že začela delati na user posted image , so mi zdravniki v bolnici tudi tako rekli, tako da sem sedaj že v tretjem krogu in še čakamo na user posted image . Jaz na tvojem mestu ne bi nič čakala.

(odgovor članu natasa82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
16.5.2009 22:16:17   
naja78
TAKOJ PO OP,1 M sem imela,zanosila takoj prvi ciklus.na delo.user posted image user posted image
vse bilo b.p.,nič narobe z user posted image ,mali je zdrav in živ.user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
16.5.2009 22:19:36   
Fargesia
hmmm, jaz sem imela laparo dve leti nazaj...moja osebna zdravnica mi je rekla, da je fajn počakat vsaj prvo M, ker je lahko kako jajčece poškodovano od pikanja...ajaj, jaz mam SPCO, tak da so me špikali...

ps: velike črke pomenijo da se dereš.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
16.5.2009 22:35:03   
naja78
ajajaj,...vem da velke črke pomenjo da se DEREM.user posted image user posted image
ni res,če je diagnostična LPSC IN HSC, lahko delaš takoj na user posted image .kar PCO je.če je pa operativna,....pa vsaj 2 ciklusa.
tu je velika razlika DIAGNOSTIČNA-OPERATIVNA,mislim.
tudi na faxu  tako učijo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
16.5.2009 23:22:02   
isabeaux
Takoj po prvi user posted image  smo začeli delat spet na user posted image , sem pa imela operativno hsc....

In še ni nič ratalo...tako da držimo pesti da bo kmalu in da se potem obdržiuser posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
17.5.2009 8:02:01   
natasa82
dobro jutro!

Najprej naj povem, da nisem vedela, da velike črke pomenijo, da se dereš user posted image ...Zato sem zdaj z majhnimi..
Jaz sem imela operativno Hsc in Lpsc (pod splošno narkozo). Odstranili so mi pregrado in naredili drilling jajčnikov.. A to pomeni, da je bolje da počakamo se eno menstruacijo, torej skupaj dve?

Enkrat samkrat sva user posted image  z izlivom noter ( v petek), samo verjetno tak nič ne bo..Če pa bo, pa upam da ne bo kaj narobe.  A je katera imela isto in  je je zanosla po prvi menstruaciji?

Lep dan,user posted image .

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
17.5.2009 8:34:26   
tweety83
Jaz sem v januarju letos dala skozi laparo in histero in sem se držala navodil, da morava paziti en mesec in pol. Potem sem imela pregled - pri katerem mi je ginekolog zopet našel cisto in sem dobila neke tabletke in šele po menstruaciji sva lahko začela delati na dojenčku.
Tudi jaz sem se počutila fajn in super, ampak navodila so le navodila - počakaj še ta mesec - nič ne škodi.

(odgovor članu natasa82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KDAJ STE ZAČELE...
18.5.2009 8:37:30   
anci banci
midva nisva nič čakala in sva začela takoj po laparo(delali si mi driling jajčnikov) delat na tem da zanosim, ker mi tudi ginekolog ni nič rekel da moram kaj čakat, edini komentar je bil da sedaj pa veselo na delo... ker v pol leta ni ratalo sva šla v postopek umetne oploditve, ki pa je bil uspešen in sedaj čakamo 16 julij da pride sinko na svet

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?