|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pranje lasekov
2.2.2008 15:24:22   
s{an}a
Mene pa zanima kako pogosto dojenčku staremu 2-3 mesece perete glavo? Vsak dan ali? Moj sinek ima zelo dolge laseke in se mi jih ne ljubi vsak dan prati, tudi njemu ni kaj prida vščeč pranje glavce, oz. brisanje glave.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 15:29:08   
eya
Kopali smo ga 2x na teden, od tega smo samo 1x na teden prav umili laske s šamponom, drugače pa smo ga umili samo z vodo.

(odgovor članu s{an}a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 15:37:56   
Spark
Naša ima tudi dolge laske, pa ji perem enkrat na 10 dni. Se mi zdi da ni potrebe, da bi ji prala večkrat. Sej lahko da se motim, ne vem, sem tudi jaz v dilemi.
Drugače pa smo naši prvorojenki, ki pa ni imela nič laskov na glavi, prali tudi glavo vsak dan.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 15:41:12   
Anonimen
Kopam ga 2x na teden, s šamponom. Naš pa ima rad, če mu masiram oz. perem glavico. user posted image

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 16:01:36   
jajula
jst mam tud dolge lase, pa si jih ne perem vsak dan, tko da sem prepricana da jih dojencku tud ni treba:)

(odgovor članu s{an}a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 16:17:17   
jaša2
mi smo našo kopali 2x teden in pri tem smo ji vedno umili laske, ampak z navadnim milom za dojenčke. šampona še zdaj ne uporabljamo, pa je stara 9M.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu s{an}a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 16:20:18   
bina30
Tudi moj Žiga je star 2 meseca in ga kopam vsaki tretji dan, od tega mu umivam laske vsak drugi krat. Po kopanju mu dam na bučko kapico, ker ima tudi kar dolge laske.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 16:34:04   
tave
Mi našega kopamo vsak dan in zmočimo tudi glavo. 2 krat na teden ga pa celega namilim od glave do pete. Ful pa uživa ko mu frotiram glavo in tudi zato nikoli nismo imeli z temenci.


lp, tave

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 16:36:02   
katra55
Laske ji umijem enkrat na teden in se mi zdi čisto dovolj, sploh pozimi. Kopam pa jo dvakrat na teden.

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 17:07:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: s{an}a

Mene pa zanima kako pogosto dojenčku staremu 2-3 mesece perete glavo? Vsak dan ali? Moj sinek ima zelo dolge laseke in se mi jih ne ljubi vsak dan prati, tudi njemu ni kaj prida vščeč pranje glavce, oz. brisanje glave.
Lp


Laske oz. lase.

(odgovor članu s{an}a)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 18:43:02   
sandra85
laseke-tako pravijo toti štajerciuser posted image meni pa je lep njihov naglas (še posebej ker je dragi štajerc)user posted image

no...
js ga kopam vsak dan, namilim ga samo ob nedeljahuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 19:36:54   
Eva*
Pri nas se kopamo s šamponom na 2-3 dni, tudi lase (sicer jih ima bolj malo in bolj kratke). drugače pa jo obrišem z vodo zvečer in po potrebi zjutraj.

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
2.2.2008 19:40:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Eva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 20:15:12   
ursy78
] Kopam ga 2x na teden, s šamponom. Naš pa ima rad, če mu masiram oz. perem glavico







enako

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 20:17:30   
mateyka
1x na mesec s šamponom in vsak t samo z vodo


prvi del enako, zadnji: voda, ampak mokra krpa. po 3 mesecu pa lahko daš v vodico kopat vsak dan (šampon 1x na teden), ni pa nič narobe, če se kopa na 2-3 dni. tukaj babice ful furajo sceno, da se dojenčkov na začetku ne pere vsak dan, ker jim voda izšuši kožo (se še razvija delovanje žlez, lojnic itd) in pol je treba mazat (kar pa tud ne marajo da se dela, ker koža mora sama zafunkcionirat in se naoljit in to). no, tko je na švedskem. naša je bla tako pedenana in ni blo nobenih problemov nikol user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 20:22:40   
Naja30
1x na teden bo čisto dovolj. Razen če ima že prej res umazane, kar se pri dolgih rado zgodi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 21:53:06   
lelaval
1x tedensko. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 22:26:38   
bsasab
če se kopa na 2-3 dni. tukaj babice ful furajo sceno, da se dojenčkov na začetku ne pere vsak dan, ker jim voda izšuši kožo


Hmmm, zanimivo, meni je pa babica rekla naj jo kopam vsak dan..., sicer tega ne prakticiram, ker se meni tudi zdi malo prevec..., na tri dni po jo ze..., z milom pa tam na deset dni...


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 23:20:10   
BODOČA 77
Mi ga tudi kopamo kake 2 do 3  krat tedensko, od tega umivamo laske samo 1 krat na teden. Mislim, da res ni potrebe, da bi vsak dan laske prala.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pranje lasekov
2.2.2008 23:26:58   
massylou
Najprej smo 1x/teden. Pol je dobila temence in smo mogli vsak dan, zdaj pa 1x/2-3 dni. Bom pa kmalu reducirala, ker ma že ful lepo lasišče. Z vodo pa vsak dan.
Če ti ni mus, ne pretiravat s šampončki.

(odgovor članu BODOČA 77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pranje lasekov
3.2.2008 9:21:39   
Ronči
Mi smo ji 2-3x na teden, ker je imela temence, potem smo pa ugotovili, da manj kot peremo glavo, boljše je s temencami (bile so majhne, kot prhljaj). Zdaj peremo 1x na teden in skoraj več nima temenc, izgleda, da ji je šampon preveč izsušil kožo.
Sicer pa je odvisno od otroka do otroka, vsak je drugačen...

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pranje lasekov
3.2.2008 10:07:18   
melani99
Pri nas se kopamo s šamponom na 2-3 dni, tudi lase (sicer jih ima bolj malo in bolj kratke). drugače pa jo obrišem z vodo zvečer in po potrebi zjutraj.


enako!nasploh pa najina user posted image  uživa , ko ji peremo laske (čeprav jih je vedno manjuser posted image )

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pranje lasekov
3.2.2008 10:13:39   
Vrtnica79
Kopamo se vsak dan, laske pa umivamo 1x tedensko.user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pranje lasekov
3.2.2008 10:26:27   
tejkag
Jaz jo kopam vsak dan,lase pa ji umijem vsak drugi ali pa tretji dan.

_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pranje lasekov
3.2.2008 14:41:27   
Anonimen
Jaz ga kopam vsak dan in mu zmočim tudi glavco. Ste mi pa dale idejo, da mi res ni potrebno vsak dan umivati glavce, kopala ga bom pa vseeno. Z milom pa mogoče 1 x na teden.LP

(odgovor članu tejkag)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?