|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čelni termometer
18.2.2008 12:44:55   
leni5
Sicer vem, da je najbolj zanesljiv ta star termometer na živo srebro, ampak merjenje dojenčkove temperature z njim je zelo neprijetno. Ušesnega so mi v lekarni odsvetovali in mi ponudili "bolj?" zanesljivega čelnega. Kombiniran baje tudi ni o.k.

Imate kakšne izkušnje, svetujete določeno znamko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čelni termometer
18.2.2008 12:53:14   
Naja30
Najbolj zanesljiv je ta star na živo srebro, sploh pa pri novorojenčku ni težko izmeriti vročine, ko je itak več ali manj na miru. Ko je starejši ga pa nekako zamotiš. No, pri nas je tako. Digitalni se ni obnesel, je vsakič drugače pokazal. Da se bom pa še s tem zaj. ko ima otrok vročino, pa ne hvala. user posted image

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čelni termometer
18.2.2008 13:13:26   
lex
user posted image  mi imamo tega in je ZANIČ je kombiniran in lahko meriš v ušesu, pa vsakokrat pokaže drugače, najboljši so najboljnavadni - digitalni ali živosrebrni

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čelni termometer
18.2.2008 13:18:09   
aleksandra silvija
Digitalni se ni obnesel, je vsakič drugače pokazal

Enako!!!!

ASmo imeli čelnega--zanič, vsakič drugače!
Smo imeli ušesnega--zanič--vsakič drugače!

Pa imamo spet navadne živosrebrne.
Saj tudi tako temp. hitro izmeriš. Sicer pa mene osebne ne zanima ali je temp. 39,3 ali 39,9.
Ko je 39, dam otroku antipiretik.
In itak vidiš, da se pri visoki vročini ful dvguje-hitro.

Ne vem. Meni so navadni najbolj ziher.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čelni termometer
18.2.2008 13:34:37   
mateyka
men so ušesni zakon - itak zmerim temp. 4x zaporedoma. sej je normalno, da bo vsakič mal drugače kazalo (ampak je samo cca 0.3 stopinje razlike, to pa ni neka enigma kok ma pol v resnici temperature), ker je zrak vmes in dotik na kožo ni vedno isti, ko ga vtakneš v uho. ampak men je to najlažje - tamala ga ma najraj, ker piska v ušesku, ko konča, in njej je to toook fascinantno, da se prav veseli, ko ji merim temperaturo v ušesku user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čelni termometer
18.2.2008 13:40:59   
lelčy
mi uporabljamo samo tega navadnega na živo srebro, čeprav sem probala ušesnega tudi, pa se mi ni zdel v redu. se strinjam s tem kar je napisala Naja3, da so dojenčki tako in tako bolj kot ne pri miru, ko pa je otrok večji ga pa nekako zamotiš- jaz svoji narihtam risanko pa jo skupaj gledava tistih 5 min dokler ji merim vročino.

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čelni termometer
18.2.2008 13:49:36   
sanca
kake izkušnje pa imate kaj z dudico ki zmeri vročino?

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čelni termometer
18.2.2008 16:17:07   
rija
jaz imam brezkontaktni thermofocus....drag ko user posted image  pa dokler dela, dela res dobro, sam je pa že tretji, kar so nam ga poslali....ker enostavno neha delat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sanca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čelni termometer
18.2.2008 18:10:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz imam brezkontaktni thermofocus....drag ko user posted image  pa dokler dela, dela res dobro, sam je pa že tretji, kar so nam ga poslali....ker enostavno neha delat user posted image user posted image user posted image


Mi imamo tudi tega.
Aha, torej enostavno neha delati? user posted image  Katastrofa, pa toliko €€€. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?