|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rupurut
7.3.2008 22:16:47   
čipka
Mene pa zanima, če je katera v nosečnosti opurabljala žvečljive tablete rupurut..ene pravijo da so ok druge spet da ne... sicer sem v 4-em mesecu ... ...tok me zgaga peče, ne pomaga pa nč..user posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 8.3.2008 21:26:39 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RUPURUT
7.3.2008 22:17:57   
vesel
jaz sm to mela,pa je kr nucalo!!

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RUPURUT
7.3.2008 22:20:25   
lelčy
jaz sem ga vzela tu pa tam, kadar me je zgaga zelo pekla

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RUPURUT
7.3.2008 22:27:16   
Anonimen
Meni Rupurut ni nič pomagal. Lahko pa ga čist komot vzameš.

(odgovor članu lelčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RUPURUT
7.3.2008 23:49:42   
Anonimen
Lahko ga vzameš, meni ni pomagal ne rutacid, ne ruporut...na začetku je bilo sicer boljše, potem se mi zdi se je vse samo še poslabšalo. Meni je edino Donat pomagal...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RUPURUT
8.3.2008 7:55:40   
meeryana
Tudi meni Rupurut nič ne pomaga. Sedaj pa en teden že pijem Donat (tako kot piše na navodilih: 2 dcl zjutraj in 1 dcl zvečer) in me nič več ne peče. Prej pa me je peklo ko user posted image . Tako, da tudi jaz prisegam na Donat!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RUPURUT
8.3.2008 9:16:31   
pikalonca
Jaz sem med nosečnostjo jemala Rupurit in Rutacit, celo na priporočilo G. Včasih mi je pa zalegel samo mentolov bonbon ali žlica limoninega soka.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RUPURUT
8.3.2008 13:57:57   
Anonimen
Donat je zakon. user posted image user posted image

Meni pomaga od zgoraj in od spodaj...user posted image user posted image

Ne samo da me zgaga ne peče tudi prebava je sedaj urejena. Pijem ga pa tako kot pravi meeryana 2 dcl zjutraj in 1 dcl zvečer. In pa seveda sobna temperatura, ne ga imet v hladilniku.

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RUPURUT
8.3.2008 14:09:49   
čipka
bom kupila donat, hvala za inf...  ...ker rupurut mi skoraj nč ne pomagauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RUPURUT
8.3.2008 15:40:47   
Naja30
Meni je rupurut še G svetovala. Ampak mi tudi donat bolj pomaga kot rupurut. 2 dcl in je super!user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RUPURUT
8.3.2008 18:20:34   
mala pikica
Tudi meni je donat najbolj pomagal. Še bolje pa je, da ugotoviš, po čem te peče zgaga in tisto hrano opustiš.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RUPURUT
8.3.2008 20:42:20   
Naja30
Samo kaj, ko včasih ni samo od hrane, ampak tudi zarad tega, ker maternica pritiska na želodec. Mene vsak večer peče zgaga, ker se preveč prepogibam in dvigujem 15m hčerko.
po hrani me pa tud skoraj po vsaki in vedno večkrat user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RUPURUT
9.3.2008 14:04:53   
Julija08
Meni zelo pomaga žvečilni gumi (npr. Orbit) samo mora biti bolj pekoč. Probaj!user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rupurut
10.3.2008 22:05:51   
mami_miki
jaz sem tud jedla rupurut...pa lekadol...vse je bilo ok...

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rupurut
10.3.2008 23:59:55   
Acjom1
Jaz sem se glih danes s svojo ginekologinjo pogovarjala o tem, ker mam že nekaj cajta probleme z želodcem in mi je rekla, da lahko rupurut brez problema jemljem kolko rabim. 

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rupurut
11.3.2008 7:51:48   
tasyo
Rupurut res lahko vzameš brez problema, meni pomaga, medtem ko mi Donat niti malo ne ublaži zgage. Ponavadi jo še poslabšauser posted image  Meni in še nekaterim puncam pomaga žlica kisle smetane... Ne me vprašat zakaj.

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rupurut
11.3.2008 8:00:08   
Aurea
Meni tudi Donat pomaga user posted image

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rupurut
13.3.2008 20:50:37   
Miss L
Za nosečnice so najbolj priporočljive žvečilne tablete Rennie. Lahko jemlješ tudi Rupurut do pet tablet na dan. Je pa tko, da če ti dlje časa ne bo bolje obišči zdravnika, ker js sm mela isto težavo in so na koncu ugotovili akutni gastritis. Tako da s tem ni heca!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rupurut
13.3.2008 23:21:38   
andie
Že tretjič tole pišem, sam ko pa res pomaga. Rmanov čajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Miss L)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rupurut
13.3.2008 23:44:56   
Inigo
jst že od začetka jemlem Rennie, če me zgaga. kar pa je kar naprej user posted image in ravno zdaj eno žvečim. 

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?