|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamrzovanje
11.2.2008 6:44:27   
Klarita
Katere doma pripravljene kašice lahko zamrznem? Korenček in jabolko mislim, da lahko, nisem pa sigurna za krompir. Kaj pa cvetača, grah, banane in vse ostalo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 7:12:37   
Paštetka
Jaz nič ne zamrzujem, ker se mi zdi nesmiselno. Namreč vse kašice so zelo hitro pripravljene, in sveže so veliko bolj zdrave, kot pa enkrat zamrznjene in odtajane. Poleg tega pa imam majhen zamrzovalnik in bi mi samo plac zasedale posodice.

Saj to uvajanje itak traja par mesecev, pa skoraj vsak dan jejo drugače, vsaj na začetku. Zato res ne vem zakaj bi shranila v shrambo. za kasneje, pa mu bo verejtno tisto za jest bljak.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 8:03:55   
mateyka
banane sigurno ne (postanejo črne) in kromirja tud raj ne. jaz sem zamrznila korenček s kolerabo (da ga dodam drugim jedem za tamalo, ko rabim). grah, stročji fižol, cvetačo, brokoli in npr. brstični ohrovt pa ne vidim problema. tle se včasih ne dobi sveža zelenjava in mam zmrznjeno - je čist user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 8:06:23   
Marogica
Ne vem, kaj se sme oz. da zamrzniti in kaj ne. Kajti sama sem jih delala dnevno, sproti. Resnično je takšna kašica gotova skoraj takoj. TOliko časa sem si pa resnično vzela.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 8:10:52   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ne vem, kaj se sme oz. da zamrzniti in kaj ne. Kajti sama sem jih delala dnevno, sproti. Resnično je takšna kašica gotova skoraj takoj. TOliko časa sem si pa resnično vzela.


enako. edinole sem včasih uporabila kakšno že zamrzjeno sadje - borovnice, pa to, kar daje taščica v zmrzovalnik.
Za tisto eno jabolko, da ga spasiraš ti vzame ravno 1minutko, pa krompirček je tudi takoj kuhan.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 9:27:28   
masna
Jaz zmmrzujem vso zelenjavo razen:
krompirja in špinače (baje špinača če ni sveže skuhana se izločajo neke strupene snoviuser posted image )

Sadja pa še nisem probala,ker sem začela kar surovo jima dajat, pa dobro sprejemata.

Meni se ne zdi nič slabega, če se skuha en lonec mineštre in jo da potem zmrznit za naprej ali pa zelenjavo kot pravi mateyka za dodajo drugim jedem ipd.!!!!!  Tudi "sveža" zelejava ki jo zdaj kupujemo ni sveža!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 9:31:15   
kaya2007
kašice se ti skoraj ne splača zamrzovati, ker jih potem odmrzuješ ravno tolko kot, če bi jih kuhala user posted image

jaz uporabljam precej zmrznjene zelenjave, sadje pa kupujem sveže, itak je samo banane, jabolka in kakšno hruško.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 11:50:56   
jaša2
jaz isto nič ne zmrzujem. res takoj skuhaš tisto jabolko al pa malo zelenjave. drugač sicer včasih uporabim kupljeno zmrznjeno zelenjavo (npr.špinačo), sama je pa ne skuham tolk za malo, da bi jo pol lahk še zamrnila.
edino v hladilnik dam kdaj kako spasirano sadje, ki gatisti dan ni pojedla, pa ga pol naslednji dan zraven zmešama.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 15:16:39   
mateyka
aja, pa mislim, da so borovnice in maline čist ok zmrznjene (tle npr. svežih sploh ni za dobit). sploh to seznosko občutljivo jagodičevje.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 21:30:28   
Naja30
Zamrznila sem samo brokoli in cvetačo, pa še to mi je bilo žal, ker potem to ni bilo to. Drugače sem pa vse sproti delala, itak olupiš npr. en  krompirček in ga daš kuhat s korenčkom. Nobena zamuda.

Od sadja imam zamrznjeno samo jagodičje.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zamrzovanje
11.2.2008 21:38:36   
Klarita
Saj meni res ni težko svežo kašico pripravit, ampak gre zato, da jaz delam, moj dragi pa je z user posted image  doma in bi za njega pripravila nekaj kašic in mu dala v zmrzovalnik. Saj veste, eni moški se pač ne znajdejo dobro v kuhinji (vsaj moj ne).user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zamrzovanje
12.2.2008 8:50:31   
mateyka
klarita, čist komot to nardiš. samo banane in krompirja (riža in polente jaz tud ne bi) ne zamrzuj. pa če mu sadne kaše zamrzneš, nej pol kak plasmon (un brez jajc in glutena) keks not zdrobi. za zelenjavo pa kako instant polento doda - 2 min mešanja, sej to pa zna? user posted image user posted image
tko da je delno sveže, neki pa dodaš zmrznjen recimo..

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zamrzovanje
12.2.2008 17:01:36   
Sisy
jst nič ne zamrzujem,vse sproti kuham,je hitro in sveže...odmrznjena zelenjava je brez okusa pa vse pomembne sestavine izgubi.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zamrzovanje
12.2.2008 17:57:01   
Klarita
Hvala za vse izkušnje punce.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zamrzovanje
12.2.2008 18:05:07   
Naja30
Za naslednji dan mu lahko tudi sama skuhaš in daš v hladilnik, on pa samo pogreje in skupaj zmeša.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?