|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jabolka
11.2.2008 9:12:27   
Miša...
Dan.
Nam je pediatrinja rekla da naj začnemo dodajati sokec od jabolke. in js  dajem kr jabolčni frutek . prvo sem dala samo jabolčni frutek, zdj pa v kombinaciji z kamilico.
saj našega user posted image  tako krči grabijo da joka tudi po uro in več skupaj.
pa njegovo kakanje ni več kot je bilo, zj je že kr trdi kakec??
a je to vredu??? 


_____________________________

Bistvo je očem nevidno!!

15.9. 2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jabolka
11.2.2008 9:35:22   
kaya2007
koliko je pa star? mogoče je pa še prezgodaj, ali pa mu pač ne paše, jaz bi nehala pa da vidiš, če bo boljše. kakec se pa zaradi soka ne spremeni, šele ko zamenjaš cel obrok ali še več z GH, začnejo "trdo" kakati..no, vsaj pri nas je bilo tako.
pa drugače dobiš jabolčni sok tudi tako, da naribaš jaboko na steklenem ribežnu. nkateri pa za začetek priporočajo raje kuhano jabolko, ki ga potem zmiksaš. jaz bi na tvojem mestu probala raje to.

(odgovor članu Miša...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jabolka
11.2.2008 9:59:58   
ZmajTolovaj
Tudi jaz bi najprej poskusila s prekuhanim jabolkom, mogoče pa tudi, da mu ne paše industrijsko pripravljena hrana? Ali pa če daš kak drug sokec najprej, npr. korenček.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jabolka
11.2.2008 10:27:20   
andie
Js tut definitivno najprej s kuhanim jabolkom al pa vsaj domačim sokom.
Kar se mene tiče so frutki in podobni sokovi totaln kisli in ji tega sploh ne devam.
Ko je bla stara 5mes, sm ji dala od hippa bananin sok, pol je mela pa 2 tedna drisko.
Zj je stara 10 mes, pije vsak dan čaj iz janeža, včasih ji pa doma na juicer nardim sok iz jabolka in pomaranče, rada ma pa tut sok od kompota.
Raj ji skuham jabolko, slive, marelice... pa tist poje, al pa poje sveže jabolko, kupljeni soki so pa čist mimo.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jabolka
11.2.2008 11:41:20   
jaša2
ja, rajš ji sama pripravisokec izsvežega sadja. jaz sem naši tud nekaj dni dajala kupljen jabolčni sokec, pa jo po njem tako ritka pekla, ba je blo joj. prav grde plenične izpuščaje je dobla.user posted image   ko sem ga pa ukinla, se je pa porihtalo. po domačem sokecu je pa ok.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Miša...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jabolka
11.2.2008 14:35:38   
mateyka
Kar se mene tiče so frutki in podobni sokovi totaln kisli in ji tega sploh ne devam.


joj, ne mi govort - jaz ji ne upam nič kuplenga dat ker, ko probam je men zanič al pa kislo + vem, da se bo zmrdvala al pa mela vneto ritko. npr., kaša od korenčka - kisla. a ni tko da naj bi bil korenček sladek?! mislm, krneki user posted image

je pa naša ravnokar mela ful vneto ritko/izpuščaje po surovem jabolku (podobno kot jaša2 po soku) user posted image tko da bom jaz še neki časa kuhala sadje..

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jabolka
11.2.2008 21:32:10   
Naja30
Za začetek se strinjam, da se da doma narejeno. Jaz sem s kupljenimi kašicami in sokci čakala zelo dolgo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jabolka
15.2.2008 23:05:20   
andie
Pa sam tak-js nimam nč proti kupljenim zadevam, drgač tut za sebe kupm dost prpravlenih zadev, ampak okus in vonj je čist mim...
Mateyka je mnde korenčkov sok je tist, k je čist mim. Sploh ni podobn nobenmu korenčku, npr. če probaš domač korenčkov sok al pa kupljen-matr, se prašaš, what the user posted image  is this???????user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jabolka
26.2.2008 21:50:58   
Rozmarinka
Tudi mi smo po surovem naribanem jabolku dobili vneto ritko, tako da bomo tudi pri nas še naprej kuhali...

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jabolka
26.2.2008 22:09:21   
sandra85
otroci so si različni...našemu je vredu frutkov sokec od jabolka, sveže naribano jabolko, kuhano jabolko.....
mogoče je tvoj malček samo zaprt??? če ima trd kakec mu daj za pit ali plantex čaj (je super) ali slivov sok (pa ne kupljen, ker ta ne deluje) če pa lahko že daš kej več, mu skuhaj slive in fajn spasiraj (moj user posted image je po parih žličkah 3x napolnil pleničko)user posted image slive odpirajo
kakec pa naj nebi bil trd, če ga samo dojiš-tekočina (sokec) pa ga ne strdi, ravno obratno


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Rozmarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?