|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj čutim...JULIJ
26.1.2005 11:04:21   
PBJ
Punce, danes sem dopolnila 16. teden in že tri dni, ko se zvečer v postelji umirim, čutim otročička - vsaj mislim, da je to to.
Je pa zanimivo, da čutim "migetanje" na približno istem mestu.
Občutek je tak, kot, da se bi napela mišica in nato zvalovala;), pa saj ne vem, kako naj opišem:zmeden:
Kaj pa druge, ki imate rok v prvi polovici julija?
Pišite kako je z vami!

No, meni je še zmeraj slabo:(, je pa nekoliko bolje.

Lepo bodite
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nekaj čutim...JULIJ
26.1.2005 11:15:05   
malika
jaz ravno polnim 13 teden:)- in tu in tam že čutim kaj malega, ampak res samo tu in tam. Mogoče enkrat tedensko, je pa prav luštno, sem že pozabila kako lep občutek je to9nebesa

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nekaj čutim...JULIJ
26.1.2005 11:24:34   
Grascakinja
Jaz jutri začnem 17. teden, pa še nič.... sem vama kar fovš, ker vztrajno čakam kak signal od znotraj, moja bebika pa še ni pri volji za gimnastiko. Zvečer si vzamem kakih pol urce, dostikrat se mi še moj dragi pridruži, za bušija božat pa pogovarjat se s pikico, pa se probam osredotočit nanj/o, če je že kaj čutit. Upam, da ne bom zgrešila! Saj bo vsak čas, a ne? Držmo pesti!

Lepo nosečnost vsem!!!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nekaj čutim...JULIJ
26.1.2005 11:26:48   
Anonimen
Jaz sem tudi danes ob 5.48 prvič začutila neke mehurčke. No, vsaj zdi se mi, da je bilo to to :bravo:
Ko sem pa dala roko na trebuh, se je pa mali totalno umiril. Upam, da bo čimprej čimveč takih občutkov, ki so res neverjetni :bravo: :bravo:

PBJ, tudi meni je občasno slabo. Sicer bi prej temu rekla slabo počutje na splošno (utrujenost, slaba volja in tiščanje v želodcu).

Upam, da bo čimprej boljš, pa da bo čimprej julij!!!

Tinka 16T 5/7

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nekaj čutim...JULIJ
26.1.2005 11:42:56   
Grascakinja
BRAVO TINKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Poročaj kaj tam levo od tuki!!!

Pupa

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nekaj čutim...JULIJ
26.1.2005 13:07:06   
Tina31
Danes imam 17tednov in 2dni, detece pa čutim že od 15.-ega tedna dalje.Sem drugič nosečka, pa se že malo prej čuti.Ta prvega sem začutila v 20-em tednu.
Vse, ki imate rok na začetku julija-naše pikice so zdaj velike že 15-17 cm.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nekaj čutim...JULIJ
26.1.2005 13:38:21   
coco
Cau, vsem skupaj!
Sem na začetku 18t in zadnje dva dni tudi ugibam ali je to "valovanje" v spodnjem delu, kot ga je opisala PBJ, premikanje otročka ali pa so samo neprestani vetrovi in brbotanje v želodcu. Čeprav si razlagam po svoje (:duda:), upam da bom kmalu 100%.

Nekje sem slišala, da naj bi bil občutek takšen, kot da te nekaj od znotraj požgečka, zato upam, da boste tiste v drugo noseče lahko kaj več povedale iz svojih izkušenj, ker smo prvesnice tako firbčne kaj se dogaja z našimi malčki.

Počutje je še vedno bolj slabo (želodec in zgaga, brez energije :() ampak se trudimo. Drugače pa komaj čakam na drugo sredo :bravo:. Upam, da bom imela ultrazvok, da izvemo če se otroček razvija kot treba....in pa ali bo v začetku julija prijokal na svet "tenor" ali visoki "alt"!

pozdravcek vsem skupaj!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nekaj čutim...JULIJ
26.1.2005 13:56:47   
rozi81
Pozdravček vsem nosečkam!

Jaz sem v 18t 3/7 in sem bila na pregledu pri dr. Mihelič v Črnučah. Sem si šla malo spominčka narest ker sva snemali ultrazvok. Zelo prijazna teta uzela si je ful časa mi vse razložila zreven dala še tri slikice in sem plačala samo 5.700 SIT.
Edino kar me matra je to da se spol še ne vidi prav dobro tako da moram še malo počakat. Rekla pa je da bolj na punčko vleče kot na fantka.

Drugače pa mojo pikico čutim od te sobote in zdaj kar redno vsak dan. Najlepši občutek :love:

LP S.:nosecka: in :duda:

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nekaj čutim...JULIJ
27.1.2005 10:38:29   
pravljica
evo, končno sem spet usposobla modem :bravo:
jutri bo 4 mesece...oz, 17 tednov je blo včeraj...in tudi že pošteno čutim pikeca...sam umirit se je treba, zato je to predvsem zvečer...včeraj sem čutila, kako se obrača in boža od znotraj 9nebesa

strah me je edino, ker veliko spim na hrbtu, mi tako najbolj paše...tudi če se zavestvo obrnem na bok (na trebuh ne gre več :)-), se zbudim na hrbtu :zmeden:

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?