|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bel kruh
10.2.2008 10:48:37   
biga
Zanima me, če drži, da ni dobro dojenčkom dajat bel kruh, ker naj bi se prilepil na stene želodčka. A je potem v redu, če mu daš črn ali vsaj pol bel kruh, če je star že 8 mesecev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bel kruh
10.2.2008 11:29:17   
Paštetka
user posted image  

prvič slišim. A žemlja se jim pa ne prilepi?user posted image

JA, najboljše bo počakat do 2. leta, da bo bolj ziher user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bel kruh
10.2.2008 11:39:59   
Anonimen
Neee, ne na stene želodčka, ampak v grlu se jim pa res nalepi in potem nastane cmok in ne morejo dihat.

Vprašaj Tjago, ona dobro ve, kako to izgleda.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bel kruh
10.2.2008 12:06:08   
andie
mm...
Naša ja stara 10mes, brez zobov, pa je črnega, belga, polbelga... Z zrni edin ji ne dam še.
Še nima nobenga zoba, ampak se ji še ni nkol nič nikamor zaleplo al pa nardila kepicauser posted image
dajim ji lepo po malih koščkih, da prežuli, pa vsake tolk mal čajčka, pa nima kej bituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bel kruh
10.2.2008 14:20:18   
Naja30
Kakšen res ekstra bel mehek kruh se jim lahko prilepi v grlu in je res neprijetno, otrok se lahko začne dušit. Drugače pa lahko je vse. Edino črn je bolj zdrav od belega.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bel kruh
10.2.2008 15:27:46   
kovač
Pa zakaj dajete dojenčkom bel kruh, ko pa nima nič pametnega v sebi? Bogi otroci?
Bel kruh je nekaj najslabšega.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bel kruh
10.2.2008 16:35:33   
kristinaj
jaz naši dam tako belega kot črnega, je pa res, da če si v ustih nabere preveč kruha, se bel zgosti v kepo in to zelo težko požrejo. črn je tudi okusnejši. jaz ji tistega s semeni dam tudi v mineštro ali pa ji ga nadrobim po mizi, da sama jemlje.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bel kruh
10.2.2008 16:35:48   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Pa zakaj dajete dojenčkom bel kruh, ko pa nima nič pametnega v sebi? Bogi otroci?
Bel kruh je nekaj najslabšega.



Tale stavek je pa malo prevečuser posted image . Saj jih verjetno ne futrajo vsak dan z belim in samo z belim kruhom. Bel kruh je najslabši za odraslega. ZA otroka, pa ne bih ravno rekla. NE,d a se mi razlagah o mono- in polisaharidih...

Aja pri vas pa verjetno potem ne jeste niti bonbonov ali drugih piz***rij? Ubogi, res ubogi otroci.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bel kruh
10.2.2008 18:12:26   
andie
Aja pri vas pa verjetno potem ne jeste niti bonbonov ali drugih piz***rij? Ubogi, res ubogi otroci.



HAHAHAHAHAHAHAHAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bel kruh
10.2.2008 19:51:03   
Mokka1
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Pa zakaj dajete dojenčkom bel kruh, ko pa nima nič pametnega v sebi? Bogi otroci?
Bel kruh je nekaj najslabšega.



Joj, joj, joj, joj.... V dandanašnjih pekarnah je bel kruh skoraj edini tisti, za katerega veš, da vsebuje pšenico in nobenih ostalih barvil, ker večina ostalega, kar se prodaja pod nazivi "črni, polbeli, rženi, koruzni,..." so plod belega kruha z ustreznim barvilom. 
Če ne verjameš meni, pa preveri v pekarni-ah. Redkokatere so tiste, ki naredijo rženi kruh resnično rženi - tega se zelo enostavno preveri, ker če je pravi je visok največ cca. 3 cm, v trgovinah pa je visok cca. 10 cm in puhast...

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bel kruh
11.2.2008 11:54:52   
jaša2
halo biga! ja, naša bo naslednji teden 9m in zdaj ena 2 tedna veselo je kruheca. res da sem začela s črnim (ker pač vsi pravijo, dabi naj tak blouser posted image ). če ga pa kdaj ne bo pri hiši, bopa tud belega dobla, pa tud ne bo nič narobe. včasih preveč kompliciramo.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bel kruh
12.2.2008 16:55:26   
Sisy
naša je stara 6 mesecev pa je dons prvič žvečla kos bele žemlje...

verjetno sem zarad tega ful slaba mamauser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bel kruh
14.2.2008 22:42:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

naša je stara 6 mesecev pa je dons prvič žvečla kos bele žemlje...

verjetno sem zarad tega ful slaba mamauser posted image


itakuser posted image user posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bel kruh
15.2.2008 9:40:28   
katra55
Z belim kruhom ni nič narobe, je pa boljši polnozrnat, ker vsebuje več vlaknine in mineralov. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bel kruh
15.2.2008 23:08:23   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

naša je stara 6 mesecev pa je dons prvič žvečla kos bele žemlje...

verjetno sem zarad tega ful slaba mamauser posted image


pol nas je več takih.....

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bel kruh
22.2.2008 7:49:25   
Mesečnica
Jaz kruh pečem doma, v kruhomatu, pa dam našemu malemu (9 mesecev) kakšno skorjico, da jo gloda (ima že 3 zobke, eden pa še leze ven, in malemu paše, če lahko žveči). Dam mu pa tisti kruh, ki ga ravno spečem. Običajno je polbel, dobil je pa tudi že belega in koruznega. Za peko kruha uporabljam kar navadno moko, ne kupujem že pripravljenih mešanic.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?