|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam z 7. mesečnikom help
12.2.2008 23:01:48   
tropical
Joj ne vem kam naj grem za 3 dni z 7. mesečnikom. Sprva smo mislili v Kranjsko goro - = KAM?, pol v kakšne toplice - = KATERE?. Nastanli bi se v apartmajih ali pa v hiškah joj pomagajte mi prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam z 7. mesečnikom help
13.2.2008 7:23:39   
Nenya
Odvisno na čemu boš imela poudarek. Jaz vem da tamale (je stara isto) ne bi kopala v bazenski, ali pa čisto malo, in ne bi imela za n ur v vlažnem bazenskem kompleksu. Tko da ostanejo sprehodi. Zato bi šla nekam na topleje (Npr k morju), je še vedno hotelski bazen, če bi se hotla kopat jaz ali ati, je pa tudi dovolj blaga klima če greš na sprehod, posediš zunaj ob kavici ...

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam z 7. mesečnikom help
13.2.2008 7:29:43   
NATAŠI
mi smo bili lansko leto na morju - 12 dni v Vodicah, star je bil 7 mesecev je bilo zelo ok... odvisno je od tebe, koliko "kompliciraš"

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam z 7. mesečnikom help
13.2.2008 8:38:38   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

Odvisno na čemu boš imela poudarek. Jaz vem da tamale (je stara isto) ne bi kopala v bazenski, ali pa čisto malo, in ne bi imela za n ur v vlažnem bazenskem kompleksu. Tko da ostanejo sprehodi. Zato bi šla nekam na topleje (Npr k morju), je še vedno hotelski bazen, če bi se hotla kopat jaz ali ati, je pa tudi dovolj blaga klima če greš na sprehod, posediš zunaj ob kavici ...


Se strinjam.
Pa v bistvu je čisto vseeno kam greš, dokler sta vidva zadovoljna se tudi za otroka ni za bat. Se prilagajajo, veš. Mi smo bili lani z devetmesečnicu v kampu. Ji ni nič manjkalo, spala v šotoru na armafleksu, puzala po tleh,m edini problem je bil, da je vse dajala v usta.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam z 7. mesečnikom help
13.2.2008 8:46:32   
maja1488
jaz sem bila s 6 mesečnico v čatežu v apartmaju. Imaš kar dosti za sprehajat, pa ful sem bila vesela, ker je v apartmaju posteljica za otroka in stolček za hranjenje. Gremo definitivno tudi letos, s tem, da bomo tatija s sabo vzele :)

www.apartmaji-catez.si sem rezervirala

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam z 7. mesečnikom help
13.2.2008 8:51:41   
viv_
Jaz sem bila z dvema, takrat starima 4 mesece in 3 leta v Podčetrtku v aparthotelu Rosa. Bilo je super. Dopoldan smo šle na kakšen sprehod in izlet, popoldan pa na bazen.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam z 7. mesečnikom help
15.2.2008 8:43:45   
Saskia02
Bolj kot Kranjsko Goro ti priporočam Bled. V teh dneh (razen danes) je bilo na Bledu zelo lepo, račke in labodi so, vreme je bilo enkratno za sprehode. Za kopat je Golf hotel in Aqua-park v Bohinju. Pa kakšen dan greste na sneg v Kranjsko Goro (pol ure vožnje). Ker tam pa sedaj, ko ni snega nimaš kaj počet. Tudi sonce je na Bledu več kot uro odlje kot v Zgornjesavski dolini. In za 3 dni je Bled res primeren.


< Sporočilo je popravil Saskia02 -- 15.2.2008 8:44:44 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Terme Čatež
18.2.2008 20:47:20   
Anonimen
A je bila katera v Termah Čatež z malimi dojenčki. Mene zanima kako je tam. To glede kopanja pa vse. 

(odgovor članu Saskia02)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?