|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj vam je boljše.....
19.2.2008 22:34:41   
Anonimen
Kdaj vam je bilo bolje seksati, pred ali po porodu? Ali občutite razliko? In koliko časa traja, da vam pride?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj vam je boljše.....
19.2.2008 23:46:01   
Anonimen
No pri meni ni nobene razlike - je isto. Kdaj mi pa pride je pa odvisno kako se me vzame partner.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj vam je boljše.....
20.2.2008 5:57:53   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kdaj vam je bilo bolje seksati, pred ali po porodu?

Mislim, da ni blo razlike.



In koliko časa traja, da vam pride?

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kdaj mi pa pride je pa odvisno kako se me vzame partner.user posted image user posted image


Se strinjam.



_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj vam je boljše.....
20.2.2008 9:37:18   
srursa
Razlika je ta, da ga je po porodu manj.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj vam je boljše.....
20.2.2008 9:40:49   
deja27
men  ni razlike,razn man maš časa,si ga pa vseen vzameš.Kolk časa-pa je čist odvisnouser posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj vam je boljše.....
20.2.2008 11:15:56   
glen
Ni razlike.
Pred in po porodu nama je lepo,le čas si moreš vzeti ,se sprostiti in je zmeral lepo

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj vam je boljše.....
20.2.2008 11:21:12   
Maxica
Pri nama tudi ni bistvene razlike.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj vam je boljše.....
20.2.2008 14:05:19   
lelčy
ni nobene razlike-mogoče to da ga je po porodu samo malo manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj vam je boljše.....
20.2.2008 14:31:59   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: lelčy

ni nobene razlike-mogoče to da ga je po porodu samo malo manj.




Se podpišem,samo s časom tudi časa rata mal več,ko otroci zrastejo.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj vam je boljše.....
20.2.2008 17:21:04   
* Mateja *
ma se ne spomnim kako je bilo pred porodom. Zdej vem da mi je super, sam škoda ker si tako malkorat vzameva čas zase, pa še takrat ponavadi tamali pride ravno v kočljivem trenutku na najino poslo, tako da večkrat user posted image tudi v troje. Po porodu je seksa premalo, čeprav je pa takrat ko je veliko slajši, daljši,...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj vam je boljše.....
1.3.2008 12:07:05   
jaša2
razlika je v tem, da zdaj redkeje, kr čez dan več ne morma tolk kot prej, zvečer sva pa včasih od aktivnosti z otrokom tak zjebana, da...ampak ko je potreba, je treba.user posted image  samo gre vse bolj hitro, kr je treba vmes kdaj k mali letet in ji dudo dat, tak da si ne morma privoščit nekih dolgih akcij. mi pa zdaj prej pride, kr sem zaradi "redkosti" in vmesnih premorov že tak potrebna, da...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj vam je boljše.....
1.3.2008 15:20:38   
ursalara
razlke ni definitivno pa je malo manj ker pac imas obveznost z otrokom

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj vam je boljše.....
1.3.2008 16:12:29   
Čupka
Definitivno po porodu.
Pa ne zato, ker je bil le ta vmes (oziroma so bili trijeuser posted image ) ampak enostavno zato, ker sva  dlje skupaj, vedno bolj znava uživat en z drugim, veliko bolj ceniva trenutke ki so samo najini,...
Ko si zrelejši tudi drugače dojemaš seks.
Orgazem pa...včasih skoraj isti hip ko ga začutim v sebi, včasih traja precej dlje, se zgodi tudi, da ga mogoče celo kdaj sploh ni...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj vam je boljše.....
1.3.2008 16:26:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

ma se ne spomnim kako je bilo pred porodom. Zdej vem da mi je super, sam škoda ker si tako malkorat vzameva čas zase, pa še takrat ponavadi tamali pride ravno v kočljivem trenutku na najino poslo, tako da večkrat user posted image tudi v troje. Po porodu je seksa premalo, čeprav je pa takrat ko je veliko slajši, daljši,...



Khhmmmm, prosim!??!!? Kako pa to misliš?? A ne odnehata, če otrok pride k vama?!?!?!user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj vam je boljše.....
1.3.2008 22:52:27   
Šarki
men se je pa po drugmu porodu čist utrgal. sva začela fulll. dobr no, morm povedat da je bla pred otroki na tem področju velika kriza. (zaradi mene da ne bo pomote). prej mi to ni bla tok pomembna stvar. k sm mogla sm pač mogla.. zdej je pa tko k pr vsaki normalni ženski user posted image .

to se pravi po porodu se je vse šele ornk začel

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj vam je boljše.....
2.3.2008 11:32:31   
Blacky30
Po porodu definitivno boljše.user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj vam je boljše.....
2.3.2008 12:12:08   
najina pikica*
mojem dragiju pomoje čist na začetku k sva začela in po porodu,k mi je babca en šiv več naredila user posted image
nevem če je kaka razlika pre in po porodu,men je bol vežan od dneva in volje...
edino razliko čutm,da ko sem bila prvič noseča sm bila celo nosečnost dobesedno HORNI HORNIuser posted image   user posted image ,zdej v drugo pa ja komej še da kej migam!user posted image  sicer sm šele v 11t user posted image  tako da upam,da me ta trenutna slabost ne seksa mine,da nebo moj dragi preveč prizadet ratu tja mal višje in tm mal nižje...user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?