|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška za starejšega otroka?
22.2.2008 10:06:10   
bambi
Ker sem v porodniški, imam doma kar obe hčeri (2,5 in 5 mesecev), pa me zanima ali lahko gre mož v bolniško za starejšo, kljub temu, da sem jaz na porodniškem dopustu? Ker smo vsi zelo prehlajeni, bi mi res pasalo, če bi bil mož par dni doma.

LP Bambi

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.2.2008 10:12:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolniška za starejšega otroka?
22.2.2008 12:57:37   
N _ B
Pri nas je ne dobiš od pediatra.

Je bil en p že kaznovan (denarno) zaradi tega, oseba, ki je dobila neupravičeno bolniško, pa je morala vrniti denar ZZZS.

Edina varianta je, da gre k splošnemu zdravniku in prosi za bolniško zase in ne za otroka. Čeprav je tudi to goljufija.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolniška za starejšega otroka?
22.2.2008 13:16:21   
aezzy
zakaj pa je treba sploh razlagati kdo in kaj je doma, naj moz enostavno rece, da rabi bolnisko, ker je tamala zbolela. kdo pa pravi, da bi morala to biti mama?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolniška za starejšega otroka?
22.2.2008 13:37:00   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: aezzy

zakaj pa je treba sploh razlagati kdo in kaj je doma, naj moz enostavno rece, da rabi bolnisko, ker je tamala zbolela. kdo pa pravi, da bi morala to biti mama?



Mama je na porodniški in v skladu s pravilnikom ZZZS v tem primeru očetu ne pripada bolniška za nego otroka. ZZZS refundira te bolniške in hitro pridejo do navzkrižnih podatkov.


< Sporočilo je popravil N & B -- 22.2.2008 13:38:01 >

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolniška za starejšega otroka?
22.2.2008 13:42:15   
tajtaja
Jaz sem na porodniški z dvojčki, in vedno ko je starejši sin (obiskuje vrtec) bolan, je mož z njim na bolniški.
Še ni bilo nobenega problema.
Saj na porodniški nisi za starejše otroke ampak za dojenčke!


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolniška za starejšega otroka?
22.2.2008 13:51:50   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Jaz sem na porodniški z dvojčki, in vedno ko je starejši sin (obiskuje vrtec) bolan, je mož z njim na bolniški.
Še ni bilo nobenega problema.
Saj na porodniški nisi za starejše otroke ampak za dojenčke!



Pri nas je bila enaka situacija, vendar nikoli ni mož dobil bolniške. Tako sem imela poleg dveh dojenčkov, še bolno starejšo sestrico doma. Tudi, ko je bila v bolnišnici, ni dobil bolniške, je on vzel dopust, da je bil lahko čez dan z njo, jaz sem šla pa ponoči tja, da ni bila sama. Tako, da me res zelo zanima, kako lahko pride do takih razlik.user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolniška za starejšega otroka?
22.2.2008 14:06:08   
N _ B
Eden izmed odg. pediatrinje:
Žal tudi po letu dni pride iz ZZZS reklamacija takega staleža in potem je šele problem. Tako, da se ni za zanašati, da en zdravnik ne ve za drugega, ki je že dal bolniško. In če se potem izkaže, da ste vi namenoma zavedli zdravnika, boste sami povrnili vso boleznino.
Primer

Še nekaj primerov iz prakse:
Primer2
Primer3
Primer4
Primer5

< Sporočilo je popravil N & B -- 22.2.2008 14:07:02 >

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolniška za starejšega otroka?
22.2.2008 16:02:35   
bskrle
Prakticiramo,da mo
ž vzame zase bolniško, ampak k sreči tega že nekaj časa nismo potrebovali.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?