|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Muller MB
21.2.2008 10:21:06   
pupika
A ve katera kdaj v Mullerju dobivajo novo robo plenic pampersk, kateri dan v tednu, kajti skoraj nikoli ni na zalogi več ActiveFit št.5, jih zelo redko dobim, pa še takrat samo po en paket.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Muller MB
21.2.2008 10:30:02   
mojca*
zagotovo v četrtek.
lp!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Muller MB
21.2.2008 10:32:55   
pupika
hvala, ker včasih so dobivali ob ponedeljkih, pa sem dobila ta ponedeljke samo en paket. Že letim po plenice

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Muller MB
21.2.2008 12:31:35   
pupika
Ne morem verjet, niti enega paketa več niso imeli št. 5+. Kaj jih še kje prodajajo, ker kolko mi je znano imajo v trgovinah poljsko robo in še to samo do št.5.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Muller MB
21.2.2008 12:36:52   
mojca*
pupika, si kaj vprašala prodajalko?
včasih robo dobijo komaj popoldan, ravno prejšnji teden je komaj okoli 17.00 ure plenice zlagala na polico....

če ni na polici več, pa poglej na kup na tleh, včasih so še tam gore plenic, tudi če na policah več ni....- proti blagajni na levi strani, pod tekočimi stopnicami....

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Muller MB
21.2.2008 13:44:11   
pupika
mojca sem vprašala ja nekega prodajalca, robo pa so že dobili, ker so ravno zlagali na police, mi je prodajalaec rekel, da je že zmanjkalo. Tudi na tleh ni bilo več, je pa res, da so imeli tudi na tleh kar mali plenic, ker ponavadi jih imajo kar cel kup.

Hvala še enkrat, bomo probali še v soboto pogledat.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Muller MB
21.2.2008 14:56:07   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Ne morem verjet, niti enega paketa več niso imeli št. 5+. Kaj jih še kje prodajajo, ker kolko mi je znano imajo v trgovinah poljsko robo in še to samo do št.5.


Kakor jaz vem, jih pri nas drugje kot v Müllerju ni, vsaj jaz te št drugje še nisem videla. Pa še tam imajo samo enojne pakete - redna cena=user posted image ! Tako da jih mi kupujemo kar v Avstriji - Bipa ali Toys pa naredimo večjo zalogo pa je.

Drugač pa v KR robo dobivajo ob torkih in petkih.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?