|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
26.1.2005 21:13:19   
miska2004
Pozdravljene! Upam da vam ne najedam preveč z dr. Rešem - spet, ampak danes sem naju s fantom naročila tam, pa me zanima, kaj lahko pričakujeva?!
Predvidevam, da bo fant oddal plavalčke, in da bomo imeli vsi trije posvet. Ali bo pregledal tudi mene?

Dobila sva datum 28/2. Jaz imam sicer 7/2 UZ pri svoji G, da bo pogledala, če mam svojo O in če so kakšne pregrade. Tko da ne vem, če bo dr. Reš pregledal tudi mene ali bo to zgolj pogovor? Se moram na kaj posebej pripravit (kaj pa vem, tabela BT, pa :sloncek: navade, pa khm, še kej druzga?!)?
Sm mal :zmeden:, dajte mi pomagat.

Hvala vam, pa lep večer vsem :miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
26.1.2005 21:21:15   
Anja167
Pri nas je šel samo mož. :zmeden:

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
27.1.2005 7:47:42   
Vilma
Midva sva bila pri dr. Rešu dvakrat. zVeš, zdravniki se med seboj zelo razlikujejo.
Dr.Reš rad vidi, da prideta oba. Jaz sem bila obakrat. Ko moški opravi s tistim lončkom, da dr. Reš vzorček direktno na mikroskop in oba lahko takoj vidita, kakšna je situacija. Sprva ti pokaže ene "normalne" plavalčke, potem pa tvoje. Fino je, da si zraven že zato, da poveš, kakšne postopke si dala skozi ti do sedaj. Drugače pa tebe ne bo pregledal, ker imaš drugega osebnega ginekologa. Ni se ti treba nič pripravljat, ne rabiš merit BT, skratka ničesar, če vama nič ni bilo naročeno.
Upam, da sem ti pomagala. :)
Pozdravček :rozica:
Vilma

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
27.1.2005 9:30:38   
anja 26
Pozdravček,

Pri dr. Rešu sva bila dvakrat, mož je obakrat dal svoje plavalčke in mene tudi obakrat pregledal, čeprav imam svojo ginekologinjo.
Drugače pa rutinska vprašanje zadnja m, koliko časa že delate na :duda:, kako pogosto:sloncek:, ...

:rozica: Anja

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
27.1.2005 15:18:37   
nena m
Živjo! Dr. Reš del v Dravljah, Ul. Bratov Babnik. Dela tudi na koncesijo. Tel. 01-510-68-00. Jaz že nekaj let hodim k njemu in sem zelo zadovoljna. Je pa res, da ima včasih tudi on slab dan in je bolj redkobeseden. Drugače je pa super. Naju je že parkrat sam poklical, ko so bili izvidi. Dal je tudi št. mobitela in rekel, da ga lahko pokličeva kadarkoli. Pri njem imam res občutek, da nisem samo številka - za razliko od zdravnikov v leonišču.

Lp, nena

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
27.1.2005 18:42:51   
naja78
hvala nena m.bo poskusila pri njemu,ker to nikamor ne pelje.kaj pa če bi blo kaj resnega.:grrr:
res hvala.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
27.1.2005 19:15:21   
miska2004
Vilma in Anja26,
hvala za info. Torej ni potrebne neke psihične priprave ;)

lep večer vama želim :metulj:

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
28.1.2005 11:32:48   
dvojčica
miska2004

Kopiram kar sem ti napisala pod prvo temo dr.Reš:

Sestre so tam sicer dokaj prijazne, vsaj do mene so bile. Sem pa bila priča telefonskemu pogovoru, ko sem bila tam na NS, ko je sestra zelo grdo govorila z "bodočo" pacientko. Kakor praviš, je vztrajala 100 na uro, da morata priti oba, ali pa naj se najprej dogovorita doma, pa naj potem ponovno kliče za datum. Tudi jaz sem prvič klicala tja seveda samo z mojo napotnico, pa je rekla, da morava priti oba.

Včasih je res malce težko kombinirati dan, ko imata možnost priti oba, ali pa dobiš pri svoji G ena navodila, tukaj pa druga. Naj te ne bo strah, morda ti ne bo delal UZ (ne vem, pri nama je bil problem pri meni, pa je moral kljub temu opraviti spermiogram - 3x, ne isti dan).

Ni pa tak babav, pa oprosti, nisem mislila nič slabega. Pričakuj pa, da je Reš, kar se tiče tega včasih zelo, kako naj rečem, kot sem ti že napisala, rad reče: Na otroku delata oba, v tem sta oba! In pri tem striktno vztraja, če me razumeš (če pa ne on, potem pa pri tem morda bolj vztrajajo sestre?)...

Držim pesti, da bosta dobro odpravila in vama ne bo potrebno delati kakršnih koli postopkov. Rada se imejta, to je najvažnejše!

Lp, dvojčica

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Obisk pri dr. Rešu (spet :-( )
28.1.2005 19:17:07   
miska2004
Ojla,
no, upam da je imela sestra samo slab dan ali pa poln kufer službe - klicala sem bolj pozno popoldne ;)

Seveda bi dala vse na svetu da prej zanosim, pa vendar vem da ne bo nič groznega, tako da sem cool!

Hvala vseeno. :rozica:

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?