|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9nebesa (****. nadaljevanje)
28.1.2005 8:08:58   
Anonimen
Kje ste, :nosecka:?

Nč ne pišete..hmm....:zmeden2:

Špacka, sem šla pogledat za dudo, sem ti pisala na privat:)

Pia verjetno že carta svojega :duda:, k se nič ne javi:)

Kako ste? Jaz se mroam it oblečt in počasi it v šolo:((

:kava:

lp,:fis:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   9nebesa (****. nadaljevanje)
28.1.2005 14:44:26   
Anonimen
Kje steeeeeeeee?:zmeden2:

Zdele sme z Mino1 govorila..:) Pravi, da bo prej in da ma kr boleče lažne popadke, da mali full brca:):):)

lp,:fis:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   9nebesa (****. nadaljevanje)
28.1.2005 14:55:51   
nita
Evo mene!

Sem mogla še prej vse žarence pogasnt, zdej pa lahk debatiram na veliko, saj imam še celih 11 dni cajt :)-:)-:)- .

Moj je spet popoldne v službi, tako, da se me dans spet ne bo dal spravt z računalnika ;).

Vsega mam ža pol k.... . Šla bi že rodit. Vse me boli. Mojga vsak dan lepo prosim, naj me pelje v porodnišnico, pa me noče ("Kr še mal počak!!")). Nima pojma, kak je to lahko hudo. Bo mogu pol za kazen skoz rit previjat ;););) .

A katera ve, kaj je z Blacky?? Po moje je šla rodit, ker se ne oglaša.

Grem mal knjigo študirat, ka me že hrbtenica boli, ve pa kaj ta čas napište.

Fiši, a si le dočakala danes sneg???:bravo:

L.P. Anita

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   9nebesa (****. nadaljevanje)
28.1.2005 15:38:57   
Anonimen
Jaaaaaaaaaaaaaa, dones je snežilo eno uro:):):) Okol 9 pa 15 je pa fuuuuuull naletaval, pa še sonce je sijal zraven:)- Samo se ni nič prijemalo...:( Full je mrzlo, pa veter piha...:zmeden2:

Pa lačna sem:ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   9nebesa (****. nadaljevanje)
28.1.2005 16:14:36   
Dolina
Kje je ful naletaval Ribica? Pr nas sam mal, mraz pa je, ja. ko hudič.:hudicek:

Evo še mene, jaz zdej z marčevkami debatiram bolj na široko, ker je že skor marec. :)-:)-:)-

Jaz pa še ne bi šla rodit. Še vsaj tri tedne ne, da diplomo dokončam. ;)

Dons sva zbrala psoteljico in vozičev v Šparovčku v Medvodah. Pa hotla sem paket dvignit, pa je bila trgovina zaprta. :grrr: Joj, glih k jaz pridem, morjo imet poseben dan in zapret. :grrr:

Drugač sm pa še vedno med prehlajenimi: nos se mi sploh noče odmašit in to že tri tedne. Moj zdravnik pa parvi, da lahko da bom tud do poroda tko - haloooo???? kako bom pa dihala, na škrge, al kaj? :zmeden2::(
Ker pa ni drugih simptomov, mi pa itak ne more dat kakšna zdravila. Limonade sm že mal sita, pa še trebuh me začne mal pečt, ker je prekislo, zgleda? Jaz sm bolj sladkosneda. :)-:)-

Lez 14 dni imam pregled. Upam, da bo moj hemoglobin kej boljš, čeprav dvomim, ker sm ga že enkrat vmes dala, ko sem jedla tablete, pa sem še vedno na spodnji meji, med slabšimi, ampak pozor, ne najslabšimi (pravi moj zdravik). :((:((
Tko, da zdej veselo jem skuto, pa repo, pa rdečo peso, pa joj, še neki so mi naročil. Aja, brokoli. ;)

Punce, jaz sem pa na porodoniški .... :bravo::bravo::bravo:. Hvala bogu, ker se mi ni dalo več delat. Pa za darilo sem dobila 3 pakete plenic (ene za 3-6kg, pa dvoje za 6-9Kg al neki v tem stilu ;)). :bravo:

Lep vikend vsem in pobožajte bušije in kej se oglaste, če ne bo Ribica skregana z nami... :)-

Lp, Dolina 35t


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   9nebesa (****. nadaljevanje)
28.1.2005 18:02:04   
Anonimen
V Šiški in za Bežigradom je ene slaaaabih 5 minutk...:)

Zdele sem se full najedla, je oči skuhu:bravo::bravo::bravo: Ker sta une dve ble v mestu, mami do zdele v službi, jst pa nism hotla spet kuhat, k sm že včeri. Tko da je mogu oči! In je prov dobr skuhu...po moje po 10 letih:)-

Grem še mal na IRC...

lp,:fis:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?