|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj hujša?
28.2.2008 22:33:17   
miškot
Moj fantek je star 6 mesecev - zelo uspešno uvajamo gosto hrano, rad ima vse in veliko poje. Goste hrane poje celo toliko, da smo prešli na samo še dva mlečna obroka po 210ml, zjutraj in zvečer. Čeprav imam občutek, da ogromno poje pa opažam, da je v zadnjem času nekam bolj suh. Ali bi v tej starosti potreboval kak obrok mleka več namesto goste hrane? Ali mislite, da je to zato, ker je v fazi, ko se že ogromno giblje?

Hvala za vaše izkušnje in odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj hujša?
28.2.2008 22:36:20   
Lunc_a
kar na oko ne moreš govorit da se ti zdi bolj suh.Saj meni se tudi moj še bolj suh zdi,pa ni se je zredil.
če misliš da teža ni ok,pojdi do P ga stehtat

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj hujša?
29.2.2008 5:50:49   
anju
kaj pa, če je zrasel? in se ti zdi bolj suh, ker je daljši?

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj hujša?
29.2.2008 8:48:36   
ZmajTolovaj
Hm, če se spomnim nečakinje, je bila pri 6m prava žogica, ko sem jo videla čez 14 dni, pa je bila videt vsa suhcena - ampak tako je bilo samo na videz, ker se začne otrok pol čedalje bolj gibat, z GH se tudi ne redi tako hitro kot samo na mleku, veš da prvi meseci so ekstra, kar zadeva kilažo, ker grejo lahko tudi po 1,5kg gor vsak mesec. Če te skrbi, pa se pojdita stehtat, da boš mirna. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj hujša?
29.2.2008 9:26:20   
jaša2
od 6m naprej se dojenčki ne redijo in ne rastejo več tak hitro prej. pa tud vedno bolj so v gibanju - začnejo bavcat, se mečejo sem in tja... mislim, da ne rabi več mlečnih obrokov.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj hujša?
29.2.2008 11:09:21   
miškot
Hvala vam za odgovore, saj se je meni tudi zdelo, da se mora rutina 1,5 kg na mesec tudi enkrat ustavit, kakor je naš kazal prve štiri mesece, bi zdaj tehtal že trinajst kg, če se ne bi zadeva začela upočasnjevati. Sicer pa im 9 kg, kar tudi ni malo za to starost.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj hujša?
29.2.2008 11:52:07   
jaša2
ej, miškot, če ima pa pri  6m 9kg, se pa sploh nimaš kaj bat!!!! moja je 9m, pa ima komaj 8770g! sma imeli pred 2 tednoma posvetovalnico, pa semse ful zasekirala, če dobi premalo jesti, al kaj, ker se je v 3 messcih zredila samo za 760g, zrasla pa nič!user posted image   ampak ni to nič takega menda v tem obdobju, tak da...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj hujša?
29.2.2008 13:46:22   
Naja30
Tako na oko je pri nas tako, da je tik preden zraste, bolj buckasta. Potem pa v roku tedna dni se potegne. In to že od malega.user posted image

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?