|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Birma
29.2.2008 7:49:18   
nanaa
Živjo,

prosim vas za pomoč okoli darila za birmo. Moj mož je boter svojemu nečaku in nimava pojma kakšna darila se kupujejo.

ok, kupila bova uro in sv.pismo. Kaj pa koliko denarja se da birmancu nekje v povprečju. Vem, da pač vsak po svojih zmožnostih, amapak nočem pa, da bi najino darilo odstopalo od drugih (v - ali v +)user posted image

Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Birma
29.2.2008 8:20:19   
Netopirčy81
Oj!

Pomen birme, krsta... sicer ni to, kaj bo otrok dobil! Tut jest  sm za mojo birmo (kje je že touser posted image ) od botrce dobila sv. pismo, uro in kupila mi je obleko. Drugače pa se ne oziraj se na druge in podari, kar in kolikor imaš pač sama v mislih.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Birma
29.2.2008 8:31:39   
nanaa
Ja sej se strinjam, sam sej vemo kako znajo biti odroci "zlobni" in se potem pogovarjajo; koliko si pa ti dobil, koliko pa ti , in pol se zajbavajo user posted image

In bi res rada, imela vsaj okvirno, iz izkušenj koliko ste kaj dajali?

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Birma
29.2.2008 9:31:31   
JAPE
Se pridružujem vprašanju, ker mene tudi še čaka ta naloga, pa bi rada dobila kakšno idejo.
Kakšna pa je res vrednost celotnega darila v povprečju, bi tudi jaz rada vedela!

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Birma
29.2.2008 9:39:45   
Hans
Jaz sem bila botra hčerki od prijateljice in sem ji kupila verižico in križ in belega zlata ter parfum. Res pa je da so nekateri takrta dobili po par sto eur in celo motor. Moja birmanka se za to ni sekirala. Jaz mislim da je poleg ure in sv.pisma 50-100eur čisto dovolj.


_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?