|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Injekcija za RH-
3.3.2008 12:21:28   
MARTINŠČICA
Hojla,
mene pa zanima, kam se je potrebno prijaviti v Kr porodnišnici, da ti v 28. tednu dajo injekcijo, če imaš kri RH negativno? Napotnico že imam, samo ne vem, kam naj se obrnem. Hvala.
LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Injekcija za RH-
3.3.2008 12:35:50   
l.daisy
Kr = Kranj najbrž...
meni je rekla sestra na ginekološkem, tista ki običajno jemlje kri na pregledih (mislim da je tatjana, tista ta rdeča), naj kar do nje pridem... najprej dat kri za ponovni ICT, naslednji dan ali čez dva dni pa po injekcijo... to me čaka naslednji teden... 

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Injekcija za RH-
3.3.2008 13:08:48   
jana84
a v porodnišnico je potrebno po to injekcijo? Sm mislila, da to opravi kar G v zdravstvenem domu...Ah, še ena pot več...Sam če to pomaga našemu user posted image  po ni problema...A je tako? Sicer sem še bolj na začetku user posted image , pa me ta informacija vseeno zanima...Tako informativno. Sej drugače vem, da mi bo moja G čist vse razložila, ker je taka faca...

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Injekcija za RH-
3.3.2008 13:28:29   
piamaria
ja na gin oddelek v bolnišnico in ti dajo napotke dalje, pri nas je tko.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Injekcija za RH-
3.3.2008 13:42:50   
jana84
aha, hvala za informacijo...
pozdravček

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Injekcija za RH-
4.3.2008 15:05:55   
MARTINŠČICA
Ja, pri meni je pa tako, da sicer hodim v LJ na preglede, tudi rodila bom tam, samo po injekcijo bi šla pa raje v KR, ker je blizu doma in mi je zaradi tega brez zveze posebej hoditi v LJ. Napotnico že imam, iti moram v 28. tednu in rekli so, da ni važno kam. Naj kar pokličem v porodnišnico in se zmenim, kdaj in kam naj pridem, ali kaj? Ima katera št. od ambulante, kjer dajejo injekcije?
Hvala.

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?