|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je katera...
3.3.2008 14:40:49   
Anonimen
...zaposlena v lidlu ali v sparu kot delavka na blagajni?Zanima me namreč, kakšne so plače, koliko ur dnevno oz. mesečno delate in kako je z vikendi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je katera...
3.3.2008 14:59:49   
Anonimen
Lidl:
po pogodbi delaš 25 ur na teden, kar je več so plačane nadure oz. jih lahko koristiš, ne delaš samo na blagajni, ampak delaš vse, zlagaš, čistiš, kasiraš,... plačilo je za dane razmere odlično, povprečno 520 eur neto (če je še kaka nadura še več + dodatki), prevoz je plačan 70% od mesečne karte, malica je 5,54 eur na dan, regres je plačan v enem znesku (lani je bil nekaj če 600 eur).

Za Spar pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je katera...
3.3.2008 15:04:15   
Anonimen
Pozabila sem še to (za Lidl) koliko delaš ur dnevno se zmeniš s šefico, vsaj pri nas je tako. Pri eni šefici smo delale 5 dni v tednu po 5 ur, zdaj pri drugi pa delaš 3 dni v tednu po 8, 5 ur. Normalno, da včasih delaš tudi v soboto, samo skor ne prideš več kot eno soboto na mesec na vrsto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je katera...
3.3.2008 19:30:22   
vaney
jaz sicer ne delam v nobeni od teh trgovin, sem se pa v porodnišnici pogovarjala s cimro, ki dela v šparu. dela vsak dan 7 ur, tudi v soboto, v nedeljo pa prinesejo notri še tistih 5 ur, ki falijo od tedna. potem je 2 dni frej, potem pa spet. nekako tako je razlagala. plače pa ima okrog 420€+prevoz in malica. aja, delajo pa vse, ne samo na blagajni. in če je ena na bolniški, jo morajo drugi pokrivat in delat toliko več. no, toliko ti lahko jaz povem, kar je meni rekla.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je katera...
3.3.2008 22:36:41   
žetev
lače pa ima okrog 420€+prevoz in malica. aja, delajo pa vse, ne

user posted image na žalost je v sparu tako....pa3,80€ za malico pa 70% pot. stroškov...+ pa najslabši odnosi, kar je možno.....user posted image


_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je katera...
4.3.2008 17:25:30   
gojska
Tole v Lidlu pa ni slišat tko slabo. Sploh če maš otroke. Ne vem no, pa še skoz jih iščejo.

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je katera...
4.3.2008 21:29:35   
Anonimen
res je, ni slabo...ampak od nekoga sem slišala, da v lidlu baje ne zaposlujejo pod 30 letom...ravno zarad porodniških...ne vem pa če je res?

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je katera...
5.3.2008 6:29:31   
Anonimen
Zdaj sem se pa nasmejala. Jaz sem v Lidlu zaposlena malo več kot eno leto, od tega pa sem že 6 mesecev na porodniški in medtem ko sem na porodniški so mi ponudili celo pogodbo za nedoločen čas, tako, da ne verjet vsega kar pravijo.
Starost zaposlenih v trgovini kjer jaz delam je pa od 18. let do 50. let. Tu se res ne gleda na to, kolk si star, kaj si,...Važno je da si pošten, pa da vredu delaš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je katera...
5.3.2008 7:05:58   
Marogica
Vidim, da ima Lidl dobre pogoje za delo in relativno dobro plačo. Me pa zanima, zakaj se dela samo 25 ur na teden, namesto 40? Ste potem zaposlene za polovični delovni čas, ali kaj? Ni mi jasno...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je katera...
5.3.2008 8:01:55   
Anonimen
Zaposlene smo za 25 ur in ne za 40 ur tedensko, ker ima tako več ljudi možnost dobit delo in več časa ti ostane za družino (dajo veliko na družino, otroke,...), s tem ko ne delaš vsaki dan oz. malo število ur na dan si lahko za vsak delovni dan vredu spočit in 100% pripravljen za delo, če pa delaš vsak dan po 8 ur, pa se ne moreš tako spočit in posledično tudi delo vedno slabše opravljaš,... nekako tako so nam razlagali.

Saj je fajn delovni čas, edino kar je slabo, da, ker smo zaposlene za polovični delovni čas, nam tudi delovna doba teče samo polovično. Delam 1 leto, da imam pol leta delovne dobe. Ni idealno, je pa veeeeeeeliko bolje kot bit doma.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je katera...
5.3.2008 8:08:28   
mika
Zaposlene smo za 25 ur in ne za 40 ur tedensko, ker ima tako več ljudi možnost dobit delo in več časa ti ostane za družino (dajo veliko na družino, otroke,...), s tem ko ne delaš vsaki dan oz. malo število ur na dan si lahko za vsak delovni dan vredu spočit in 100% pripravljen za delo, če pa delaš vsak dan po 8 ur, pa se ne moreš tako spočit in posledično tudi delo vedno slabše opravljaš,... nekako tako so nam razlagali.


no to je pa prvi delodajalec, sploh iz tujine, ki ne želi razčetverit svojih zaposlenihuser posted image ...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?