|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomarančni sok
9.3.2008 22:29:13   
mami_miki
Men je rakla zdravnica, da ne sme teh agrumov še in to...to mi je rekla pri 4 mesecu...zdaj je v 10..pa me zanima, kdaj ste ve dale pomarančni sok, domači, prvič?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 7:35:09   
nky 23
moj 9 mesecev star sin že je pomaranče mandarine, pa tudi sok je že poskusil, samo počasi začnita da ne bo rdeče ritkeuser posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
10.3.2008 8:03:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nky 23)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 8:39:45   
kristinaj
jaz sem ji dala pokušat nekaj požirkov okoli 9 meseca......in ni bilo nič tako, da ji sedaj po kosilu stisnem pomarančo in ji dam za popit, pol soka pol vode......
čez nekaj časa sem ji ponudila tudi kivi in tudi tega lepo prenaša.......

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 9:00:15   
muck
Nam je pediatrinja pri 5ih mesecih rekla, da lahko začnemo z agrumi, začela sem s pomarančo in jo ima zeeeeelo rad. Krhelj sem dala na pol, pol je pa kar malo sesal tako, da je par kapljic popil. Včasih mu kakšen krhelj spasiram, pa po žlički pol kašico poje. Ima zelo rad kisle stvari. Pa nikoli ni bilo nobenega  problema (reakcije).

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 9:35:44   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: muck

Nam je pediatrinja pri 5ih mesecih rekla, da lahko začnemo z agrumi, začela sem s pomarančo in jo ima zeeeeelo rad. Krhelj sem dala na pol, pol je pa kar malo sesal tako, da je par kapljic popil. Včasih mu kakšen krhelj spasiram, pa po žlički pol kašico poje. Ima zelo rad kisle stvari. Pa nikoli ni bilo nobenega  problema (reakcije).


Pri 5. mesecih je že jedel pomarančo user posted image ?

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 9:52:14   
tinatona
Jaz sem jo mojmu dala ko je bil star leto in pol. Je pa tko da je dobil reakcijo po dojenju pa sem jaz samo en deci soka popila - pa sem rajši malo dlje počakala.

Zdaj jih pa obožuje in jih kar dosti poje.

lP 

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 9:56:49   
simona76
Jaz sem ji dala pomarančo za poskusit nekje pri 8 m, čisto malo, pa ni bilo reakcije. Zdaj pri 9, ji stisnem pol pomaranče v kašico. Včasih pije tudi sam pomarančni sok. Ji je všeč.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 11:38:28   
kaya2007
mi bomo počakali do 1 leta..

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 14:52:23   
andie
Hm, tam nekje pri 9 mes sm ji dala sokec. Ampak ji ni grozn všeč, redkokdaj ji ga dam.
Agrumov ne forsiram neki zarad kisline, da je ne bi zvijalo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 20:03:01   
mami_miki
a tako...

jaz sem mu danes dala eno žličko...pa sem mislila, da bo še žlico pojedeluser posted image

kaj pa ima pomaranča v zvezi z rdečo ritko?

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 21:15:46   
Naja30
Pomaranča je agrum in agrumi naredijo tak urin, ki draži kožo. Sem zdaj prav po domače povedala user posted image


Mandarino sem ji prvič dala okoli 10m, se je ravno sezona začela. Pomarančo tudi tam nekje. In je imela rdečo ritko.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomarančni sok
10.3.2008 21:46:41   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Pomaranča je agrum in agrumi naredijo tak urin, ki draži kožo. Sem zdaj prav po domače povedala user posted image


Mandarino sem ji prvič dala okoli 10m, se je ravno sezona začela. Pomarančo tudi tam nekje. In je imela rdečo ritko.


super si povedala, boljš nebi moglauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pomarančni sok
11.3.2008 8:56:25   
Anonimen
Jaz sem ji dala pri 5m prvič poskusit kaplico soka mandarine......nisem se pozanimala, kaj ne smem....user posted image ....pa ni bilo nič

Pri 6m sem ji dala kivi pa tudi ni bilo nič. Ampak.....sedaj ji raje ne bom več dajala.user posted image
Bom počakala do 9m.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?