|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V koliko vrtcev ste jih vpisale
12.3.2008 14:39:21   
Anonimen
Pozdravljene.
Zanima me, ali oddate vloge za vpis v  vrtec v vse možne vrtce ali samo dotičnega, kateri vam pride v poštev. Midva namreč začneva tako zgodaj in na območju vrtca, da drug vrtec nam ne pride prav. Danes sem dobila za izpolnit vprašalnik, pa me ful ful skrbi, da ne bi dobila vrtca, saj sem imela že pri prejšnjih dveh problem in vem, user posted image user posted image kako je iskati privat varstvo. Ful, ful me skrbi.user posted image Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 12.3.2008 14:41:13 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
12.3.2008 14:41:23   
Maleal
V MB je tako da ga lahko vpišeš le v en vrtec.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
12.3.2008 14:53:25   
sazi
jaz sem vlogo za sprejem v vrtec za sina poslala v 5 vrtcev - piše že na vlogi, da napišeš vse vrtce, v katere ga nameravaš vpisati - lani sem ga samo v enega insmo bili 142. v čakalni vrsti - in kaj imam zdaj od tega? Če bi ga že lani vpisala v 5 vrtcev, bi imela v vseh dodatne točke, ker bi me lani zavrnili, tako pa sem za letos ostala brez teh točk, razen v vrtcu, kamor sem ga vpisala lani, kjer pa tudi letos ne bomo sprejeti

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
12.3.2008 15:04:35   
Anonimen
Sazi, v kateri vrtec pa si lansko leto želela vpisati tvojega user posted image ? No mi imamo letos 2 za v ljubljanske vrtce, me je malo strah, ker nismo iz MO Ljubljana, tako, da sem se preventivno že stalno prijavila v Ljubljani. Ravno včeraj sem klicala ravnateljico vrtca, v katerem želim da bi bili naši pupi,  kakšne imamo možnosti. Je rekla, da ne bi smelo biti problema, vendar ker je toliko vlog bo o tem odločala komisija... Me pa sedaj zanima, kkao ta komisija zgleda, ali ima prvo besedo ravnateljica in ostali sam "požegnajo" (kot je to v navadi), ali gre kako drugače... Me pa tudi malo skrbi...

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
12.3.2008 15:08:20   
Anonimen
Sazi, mene pa nabolj to skrbi, da bo dovolj že tistih otrok, ki so bili odbiti prejšnjič, saj toliko majhnih pa spet ni v našem okolišu. Moj gre v vrtec 1. januarja 2009, star eno leto. Me kar stiska v želodcu, če ne bo dobil. In kako si problem reševala ti? LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
12.3.2008 15:54:56   
Naja30
Samo v en vrtec. Več jih ni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
12.3.2008 20:02:13   
frutka_
V MB ga lahko vpišeš samo v enega...ne vem pa, če je povsod tako.
Predlagam ti, da greš v dotični vrtec in opišeš svojo stisko pa se bo morda dalo kaj uredit.
Kar pogumno!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
12.3.2008 23:11:45   
Čupka
Ko sem rodila prvega otroka, me je enkrat ena znanka na cesti pobarala, če sem se že pozanimala glede vrtca in da ni kar tako dobit mesta v njem, pa da bi morala to urejat že med nosečnostjo. Fejst sem se zasekirala in letela do prvega, najbližjega vrtca. Očitno smo imeli srečo, ker je prvi otrok takoj dobil mesto v njem. Tudi njegovega brata in sestrico so kasneje avtomatsko sprejeli v isti vrtec. Tako da sem tisti formular izponila zgolj zaradi formalnosti. A ja, živimo pa v ljubljani in vrtec imamo 5 minut od doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
13.3.2008 10:00:31   
tojeto1
Če si iz Ljubljane daj vloge v vse vrtce, ker je sedaj baby booomm! Sicer pa ti je po zakonu, občina dolžna dati prostor v javnem vrtcu, če imata vsaj eden od staršev in otrok stalno bivališče v občini kjer iščeš vrtec. Poglej še tukaj:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2527657
Pa srečno!

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
13.3.2008 10:08:05   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Sazi, v kateri vrtec pa si lansko leto želela vpisati tvojega user posted image ?

Me pa sedaj zanima, kkao ta komisija zgleda, ali ima prvo besedo ravnateljica in ostali sam "požegnajo" (kot je to v navadi), ali gre kako drugače... Me pa tudi malo skrbi...


Lani sem poslala vlogo v vrtec Šentvid - enota Brod.
Komisija glede na vsako vlogo dodeli točke, glede na bližino bivališča, zaposlenosti staršev, sorojencev v istem vrtcu... In potem glede na število točk odločajo o sprejemu. Največ točk prinese to, če imaš stalno bivališče v MOL, tako da če nisi, imaš res zelo malo možnosti za sprejem.

< Sporočilo je popravil sazi -- 13.3.2008 10:10:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
13.3.2008 10:12:10   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Sazi, mene pa nabolj to skrbi, da bo dovolj že tistih otrok, ki so bili odbiti prejšnjič, saj toliko majhnih pa spet ni v našem okolišu. Moj gre v vrtec 1. januarja 2009, star eno leto. Me kar stiska v želodcu, če ne bo dobil. In kako si problem reševala ti? LP


ja, tudi mene skrbijo te dodatne točke od lani, ker jih nimamo. Sinko je bil itak že pol leta v privat varstvu in je ostal tam še za eno leto, kar mi je bilo itak všeč- Skrbi pa me za letos, ker bo septembra star 2 leti in pol in bi res rada, da gre v vrtec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V koliko vrtcev ste jih vpisale
18.3.2008 1:15:36   
Anonimen
Ko je šel v vrtec moj starejši sin (januarja 1999), sem ga septembra 1998 vpisala v vrtec, ki nam je bil najbližji in smo mesto v jaslih dobili takoj in brez problemov. Mlajši sin je šel v vrtec januarja 2006, prav tako v najbližjega. Vpisali smo ga decembra 2005, vendar je bilo potrebno počakati 1 mesec na prosto mesto v jaslih, zato je tačas hodil v enega od območnih vrtcev. V obeh primerih sem torej na enega otroka oddala po eno vlogo za en vrtec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?