|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MP3 player
7.10.2007 21:17:26   
Jančika_
Kupujem mp3 player, nekaj malega, predvsem za tek. V bistvu nimam nobenih ekstra zahtev, me pa zanima vaše mnenje - ali i-podov dizajn odtehta skoraj 2x višjo cenouser posted image . Sama se sicer ne kurim kaj posebej na zunaji videz, priznam pa, da je shuffle zeloooo lep.
user posted image

Sploh tale roza. Plus da mi mož najeda, da sem punčka in da ne morem met kr neki brezvezeuser posted image . On mi je tole predlagal, prej sploh nisem gledala i-podov.

Malo me peče to, da si bom verjetno morala v vsakem primeru nabaviti slušalke, ki mi ne bodo padale iz ušes. To pa tudi ni ravno poceni. Po drugi strani pa ne morem met fensi slušalk in brezveznega plejerjauser posted image .

Ojej, saj ne vem, kaj in zakaj sploh sprašujem....user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MP3 player
7.10.2007 21:19:09   
Strawberrie Cherrie
Ehm, Jančika, v bistvu te ne razumemuser posted image user posted image user posted image VALJDA, DA IPODuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MP3 player
7.10.2007 21:19:16   
Anonimen
Plus da mi mož najeda, da sem punčka in da ne morem met kr neki brezvezeuser posted image .


Izjemoma moža popolnoma podpiram pri najedanju user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MP3 player
7.10.2007 21:21:06   
Jančika_
Ok, za tebe sem bila prepričana, da boš to reklauser posted image . Eh, sej res ne vem, zakaj sem sploh vprašala. že med pisanjem sem ugotovila, da sem že odločenauser posted image . Si ga bom za rojstni dan privoščila. Verjetnouser posted image . Sem pač Savinjčanka po srcuuser posted image .

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MP3 player
7.10.2007 21:21:56   
Jančika_
Ok, Mič, če se pa še ti strinjaš....user posted image ....pol pa ne bom do rojstnega dneva čakalauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MP3 player
7.10.2007 21:22:12   
Anonimen
Si ga bom za rojstni dan privoščila.


user posted image  user posted image

Verjetno odpade user posted image . Sigurno user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MP3 player
8.10.2007 12:26:57   
Jančika_
Oh, zaljubljena sem...sem ga šla pogedat v živo...user posted image ...ampak je zeleni še lepšiuser posted image . Rojstni dan letos ne odpade, kljub vedno višji številkiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MP3 player
9.10.2007 12:23:43   
pikecpokec
A si si ga v Big Bangu ogledovala? Te je moja sister vidla in mi je dans rekla: ej, sm vidla uno iz Celja, iz RR, sej veš, uno ko majo tko lepo spletno stran. user posted image
Sam je res lepa (stran).user posted image
pa iPod tud!

LP iz Laškega!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MP3 player
10.10.2007 23:15:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Oh, zaljubljena sem...sem ga šla pogedat v živo...user posted image ...ampak je zeleni še lepšiuser posted image .


Katerega si nabavila?

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MP3 player
14.10.2007 22:59:31   
Annny
Jaz imam mp4..ne bi mogla več živet brez njegauser posted image  Črnega.
Kaj si potem kupla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MP3 player
19.3.2008 20:30:34   
Jančika_
Uh, danes vlečem teme iz pozabeuser posted image . Ker sem še kar nekaj cincala, je šel mož naskrivaj v nabavo in je privlekel domov oranžnega Shuffla. Po skoraj pol leta sem še vedno zaljubljena, čeprav ga večinoma uporablja mož, ker jaz iz zdravstvenih razlogov trenutno ne morem teči. Sem ga pa imela s sabo v bolniciuser posted image .

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?