|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacija
22.12.2010 13:36:27   
Anonimen
pozdravljene

mene pa zanima a je možna ovulacija tik po user posted image  ??? sprašujem pa zato ker ima sluz kot pri ovulacija in to 9 dan po user posted image  !!!???

hvala vam že vnaprej za odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovulacija
22.12.2010 14:12:07   
SMT3
Lahko.Jaz jo imam že 7 danuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovulacija
22.12.2010 14:34:01   
Anonimen
na zdaj pa tolko vsi opevajo kdaj naj bi bila ovulacija noben pa ne pove kako v resnici dejansko je...samo beremo in beremo v praksi pa vse drugo....
SMT3...HVALA TI ZA ODGOVOR POL MORMO PA V AKCIJO KO DOMOV MOŽEK PRIDE user posted image

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovulacija
22.12.2010 14:42:01   
Anonimen
Anonimna, kako dolge imaš pa ponavadi cikluse? Ja, je možno, da imaš O na 9. (oz. na 7.) dan, če je ciklus dolg samo 23 dni (oz. 21 dni), kar je še v območju normale. Sigurno je pa samo to, da O sledi menstruacija v 12 - 16 dneh (ali pa user posted image  user posted image ).
V vsakem primeru, user posted image  ne bo škodilo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovulacija
22.12.2010 15:43:04   
SMT3
Men je pred leti ena rekla,da je 4 dan menstruacije najbolj ploden.Pri prvi sem se tega držala in  sedmega dne O ni bilouser posted image
Probajta,sej ponavadi četrti dan ne teče večuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovulacija
22.12.2010 16:04:45   
Anonimen
cikluse ima od 26-31 dni tam vmes...nikoli prej..ma mislim da je to to ta mesec ker je sluz zeloo prozorna in zeloo vlečljiva že zdaj.....

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ovulacija
22.12.2010 16:06:41   
Anonimen
ma cikluse imam dolge od 26-31 dni nič manj in nič več vedno preide nekje vmes teh dni.
zdaj ta mesec , 9 dan po user posted image  pa imam sluz zeloo vlečljivo in prozorno tko da mislim da je to to...

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ovulacija
22.12.2010 16:07:58   
*žurerka*
ojla .. jaz mislim da je možno ker sem 100% da sem svojega sina zanosila takoj po user posted image  ker sem začela bruhati preden(5dni) bi morala dobit user posted image  ...tko da vse je možno...vidva samo user posted image pa bo user posted image

< Sporočilo je popravil *žurerka* -- 22.12.2010 16:10:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?