|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   postavljanje na nogice
30.3.2008 23:08:04   
sandra85
pozdravljene!
najin sinček (7 mesecev) se je začel pred dobrim tednom dvigovati na nogice, sicer se še ne dvigne sam, ampak ko ga hočem posest, stegne nogice in hoče stat. ali pa ko sedi in ga prime kdo za rokice, hop in je že na nogicah. če se drži (na primer v stajici) par sekund brez problema stoji. zdaj pa me zanima, če je to prezgodaj???

hvala za odgovore in Lp


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: postavljanje na nogice
30.3.2008 23:10:32   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

pozdravljene!
najin sinček (7 mesecev) se je začel pred dobrim tednom dvigovati na nogice, sicer se še ne dvigne sam, ampak ko ga hočem posest, stegne nogice in hoče stat. ali pa ko sedi in ga prime kdo za rokice, hop in je že na nogicah. če se drži (na primer v stajici) par sekund brez problema stoji. zdaj pa me zanima, če je to prezgodaj???

hvala za odgovore in Lp



Prezgodaj. Pusti ga, da se sam vstane ob opori, ne vzpodbujat stvari za katere ni pripravljen.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: postavljanje na nogice
30.3.2008 23:12:47   
gruška
Moj najstarejši je pri slabih sedmih mesecih vstal v posteljici in se "sprehajal" ob ograjci ... sem vprašala pediatrinjo, če ni prezgodaj, pa je rekla, da če sam vstaja, naj ga pustim, sama pa naj ga ne vzpodbujam k temu ... je potem pri osmih že hodil ob opori pri devetih in 11 dni pa je shodil .... Je potem pediatrinja samo rekla: eni prej, eni poznej ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: postavljanje na nogice
30.3.2008 23:16:17   
taška30
Če se sam dvigne in stoji, ni prezgodaj, postavljala ga pa jaz ne bi nikakor.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: postavljanje na nogice
30.3.2008 23:51:01   
sandra85
sej js ga ne spodbujam k temu, ampak na vsak način hoče stat. da je vesel, ga primem v naročje in stoji pri meni tako da je naslonjen name. ma mislim da se bo kmalu začel sam dvigovat, samo da pogrunta, da ima ročaje v satjiciuser posted image
naša P pa itak že nekaj časa pravi, da je naprednejši vsaj za 1 mesec pri določenih stvareh.

hvala vam za odgovore


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: postavljanje na nogice
31.3.2008 8:42:24   
kristinaj
naša se je začela sama dvigovat pri 8m. primla se je kavča in se vzdignila.
nikoli je nisem silila, da bi stala, niti sedela, niti hodila. vse sem prepuščala materi naravi, da je naredila sama.

mislim, da če se tvoj sinek počuti, da bi stal, zakaj da ne, sploh pa če se sam drži in stoji, če ne bi bil sposoben tega ne bi počel. pusti mu, da sam ustvarja.

nič ni narobe....

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: postavljanje na nogice
31.3.2008 13:04:31   
sandra85
 hvala vsem za odgovoreuser posted image
kako stoji, pa se vidi na slikici v mojem tickerjuuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?