|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašalnik za starše
26.3.2008 9:41:32   
Sonce si
Spoštovani starši!

Prosim vas za sodelovanje v raziskavi o načinih starševstva in odnosih navezanosti. Prosim vas tudi, da opozorite na vprašalnik svojega zakonca/partnerja in ga povabite k izpolnjevanju. Vprašalnik najdete in tudi izpolnite na spletnem naslovu: http://anketa.mybookshelf.info/index.php?sid=43351&lang=sl

Hvaležen pozdrav
Polonca
Inštitut Krog, Kranj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 9:53:22   
maruškaŠ
Rade volje bi odgovorila na tvoj vprašalnik, vendar me kljub izpolnjenim vsem odgovorm non-stop opozarja, da nisem odgovorila na enega ali več obveznih vprašanj.

(odgovor članu Sonce si)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 9:55:49   
Anonimen
Vprašalnik ima napako. Pri vprašanju "Ali ste se udeležili šole za starše" imaš možnost odgovoriti "da" ali "ne", kar je OK. Naslednje vprašanje, označeno kot obvezno (anketa te ne pusti naprej, če nanj ne odgovoriš), pa je "Če ste se udeležili šole za starše, na koliko predavanjih ste bili?". Potem so pa možnosti od 1-7. Jaz sem najprej odgovorila "ne", ker v šoli za starše pač nisem bila in zato sem drugo vprašanje izpustila. Ampak me anketa potem ni pustila naprej in sem morala, kljub odgovoru "ne", označiti, da sem bila na enem predavanju, saj možnosti "nič" ni na seznamu.

(odgovor članu Sonce si)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 10:13:46   
kristinaj
mene tudi ne pusti naprej...tam pri otrocih, sem napisala da imam enega pa me sprašuje še po ostalih do 6

(odgovor članu Sonce si)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 10:23:27   
sazi
Meni tudi ne dela.
Napišem, da imam enega otroka, potem me pa opozarja, da moram izpolniti v rubrikah, kjer se sprašuje o tem otroku še dodatno, pa je za 1 otroka vse označeno, tako da ankete ne morem izpolniti.

(odgovor članu Sonce si)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 10:24:53   
ženska
Tudi meni ne dela.

(odgovor članu Sonce si)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 10:30:40   
maruškaŠ
Tut pri ostalih do 6. otrocih morš izbrat možnost - sicer neumno, a edino tako gre naprej...

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 10:31:52   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Tut pri ostalih do 6. otrocih morš izbrat možnost - sicer neumno, a edino tako gre naprej...


Pa nekateri pač ne verjamemo v boga in zato nimamo odnosa do njega, pa so vprašanja vseeno zastavljena tako, kot da vsi verjamemo v boga.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 10:49:41   
nina166
Pri vprašanjih o otrocih: Jaz imam samo enega in sem označila pri prvem koliko je star, za ostale pa sem označila GA NIMAM...krogeci na koncu. Samo tako me je spustilo dalje. Enako pa pri vprašanju o tem ali so vsi otroci pri tebi ali živi kateri kje drugje. Označi se za tiste, ki jih imaš, za ostale pa GA NIMAM.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 11:37:53   
Anonimen
Ja, za Boga je pa res tako napisano, kakor da ni ateistov.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 11:39:15   
Anonimen
Nisem poslala ankete, ker ima kar nekaj napak, npr, čeprav ne verjamem v boga, naj bi na vprašanja vseeno odgovorila, pa tam pri šoli za starše se pojavlja napaka, ker ni odgovor 0 predavanj,...

A lahko še eno vprašanej? Kako je taka anketa sploh veljavna, namreč da odgovarjajo samo tisti, ki imajo sploh interes? Taki odgovori lahko 100% odstopajo od rezultatov ankete, kjer bi avtor sam poiskal naključno izbrano število ankentirancev. Npr. že pri vprašanju o starosti je odstopanje, ker je tu večina staršev starih med 25-35 let. Pa ti isti starši imajo po večini otroke stare do 5 let. Spet odstopanje. Absolutna prevlada ženskih odgovorov, tistih,ki verjamejo v boga,... Se opravičujem, če sem se zapičila ravno v to anketo, ampak sem se že večkrat spraševala isto vprašanje pri drugih anketah, ki so se pojavljale tu gor.
Tako kot na Trenjih: kličejo samo tisti, ki jih tema zanima, ostali ne. To ne odslikava realno stanje.

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 11:49:20   
maruškaŠ
A lahko še eno vprašanej? Kako je taka anketa sploh veljavna, namreč da odgovarjajo samo tisti, ki imajo sploh interes?


Poleg tega pa je to pri magistrski nalogi, kjer naj bi bila tematika zelo specifična in kvalitetno obdelana - po mojem bo treba vprašalnik popravit - sicer niti približno ne bo odražal dejanskega stanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 16:59:46   
Sonce si
To je pa še kar čudno. Dobivam namreč izpolnjene vprašalnike. Sama sem šla večkrat skozi, odgovarjala in je bilo vse v redu.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 17:13:22   
Sonce si
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Nisem poslala ankete, ker ima kar nekaj napak, npr, čeprav ne verjamem v boga, naj bi na vprašanja vseeno odgovorila,

Ateisti pač napišejo kot zanje velja. Npr. Moj odnos z Bogom me zelo skrbi. Odgovor: Močno se ne strinjam. Sploh je zelo dobro, če odgovarja kdorkoli, ne glede na prepričanje, vero ... Vprašalnikov večinoma nisem sama sestavila. So že večkrat preizkušeni.

pa tam pri šoli za starše se pojavlja napaka, ker ni odgovor 0 predavanj,...

Sem naredila to za neobvezno. O srečanj sem pe res spregledala. Ampak kdor pride do tukaj, naredi že veliko.


A lahko še eno vprašanje? Kako je taka anketa sploh veljavna, namreč da odgovarjajo samo tisti, ki imajo sploh interes? Taki odgovori lahko 100% odstopajo od rezultatov ankete, kjer bi avtor sam poiskal naključno izbrano število ankentirancev.

Anketa bo objavljena še na drugih mestih, ne samo na tem portalu. Tudi če ankete razdeliš npr. v šoli, še zdaleč ne vrnejo vsi odgovorov. Samo kdor ima interes.


Npr. že pri vprašanju o starosti je odstopanje, ker je tu večina staršev starih med 25-35 let. Pa ti isti starši imajo po večini otroke stare do 5 let. Spet odstopanje. Absolutna prevlada ženskih odgovorov, tistih,ki verjamejo v boga,... Se opravičujem, če sem se zapičila ravno v to anketo, ampak sem se že večkrat spraševala isto vprašanje pri drugih anketah, ki so se pojavljale tu gor.
Tako kot na Trenjih: kličejo samo tisti, ki jih tema zanima, ostali ne. To ne odslikava realno stanje.


Je čisto v redu, če se kdo kdaj v kaj zapiči. Hvala. V analizi podatkov se natančno napiše na kak način sem prišla do podatkov. Vaši pomisleki so tehtni in upoštevani v interpretaciji.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vprašalnik za starše
26.3.2008 18:06:38   
Anonimen
Aha, hvala za pojasnila, pa srečno in uspešno pisanje magistrske naloge.

(odgovor članu Sonce si)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?