|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Študentke in denarna pomoč
26.3.2008 22:43:27   
asra
Mene pa zanima kako je z denarno pomočjo študentkam. Poročena nisem, pa se tudi nimam namena user posted image , fant je izredni študent z zaposlitvijo za določen čas.
Mogoče katera ve katere ugodnosti bom lahko koristila. To da lahko prekinem faks za 1 leto vem, vem da mi bodo pripadali tudi dodatni boni za prehrano. Sicer sem zaključila prvo trimesečje, pa bodo papirji prišli 100% prehitro za urejat. Mi lahko katera pove še kaj vse bom morala uredit po občinah, socialna itd in kakšni so roki.

Že v naprej se vam zahvaljujem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Študentke in denarna pomoč
26.3.2008 22:55:49   
Lunc_a
http://www.ringaraja.net/forum/searchpro.asp?phrase=%9Atudentka+nose%E8a&forumid=ALL&author=&timeframe=%253E&message=both&topicreply=both&timefilter=0&top=300&criteria=AND&submibutton=Potrdi&iskalnikTop=1

http://www.ringaraja.net/forum/searchpro.asp?phrase=%9Atudentke&forumid=ALL&author=&timeframe=%253E&message=both&topicreply=both&timefilter=0&top=300&criteria=AND&submibutton=Potrdi&iskalnikTop=1
Imaš še drugih milijon debat,sami iskalnik uporabi

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Študentke in denarna pomoč
26.3.2008 22:56:10   
Acjom1
asra poskusi s tem linkom:

http://www.svetovalnica.com/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=111

Toliko vem jaz o tem, bi pa tudi mene zanimale bolj konkretne številke, koliko to dejansko znese na koncu. Midva bova najbrž naredila tako, da bom jaz samohranilka in bova mogoče dobila kaj več. Čeprav je pa problem s temi preživninami, pa tudi občutek ni glih najboljši, bi bilo fino, da bi bili tudi na papirju družinica. Ampak vseeno, denar bova res potrebovala...

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Študentke in denarna pomoč
26.3.2008 23:33:57   
Anonimen
Vsak denar RES potrebuje.
je pa odvisno kakšen človek si.
Ali lah ko lažeš na sodišču,drugim osebam ,kii jih srečaš.Ali si pripravljena,da če te dobijo vračat za vse?ne daj bog,kar se tudi dogaja in ne si mislit da se tebi to ne more zgodit je,da se s partnerejm ne razumeta kasneje več,da si najde drugo .... in te zapusti .vse kar bosta ustvarila skupaj bo njegovo

(odgovor članu asra)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Študentke in denarna pomoč
27.3.2008 0:56:19   
Acjom1
Ja, kaj naj ti rečem. Verjamem, da vsak denar res potrebuje, vendar eni ga imajo še vedno več in drugi ga imamo malo manj. In v teh dveh letih, kolikor ima on do doktorata in jaz do diplome, dvomim, da nama bo uspelo kaj veliko ustvariti, ker bova že tako težko shajala. Sicer pa sem napisala, da bova najbrž naredila tako, razmišljava o tem in se morava do takrat še dobro pozanimat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Študentke in denarna pomoč
27.3.2008 8:17:08   
pomar*ANČA*
tudi jaz sem študentka in sem seveda iskala najboljšo varijanto, kaj storiti. pri meni ne pride v poštev, da bi se prijavila kot enostarševska družina, zato je končni znesek malce nižji:
starševski dodatek: 181,46 eur
otroški dodatek: 106,06 eur
socialna pomoč: 166,67 eur.
skupaj: 454,19eur.

tak izračun sem dobila na socialni, je pa obvezno, da tri mesece pred vpisom na soc nimam nobenih dohodkov preko šš, ali na račun, ker potem se socilna pomoč zbija.
imela sem možnost se tudi zaposliti amapak v končni fazi pride znesek isti.
nisem prepričana, koliko je ta infomacije zanesljiva, ampak mi je bilo rečeno, da se moram vpisati tudi tri mesece prred nastopom porodniške- to bom morala še preveriti oz če katera kaj več ve o tem....

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Študentke in denarna pomoč
27.3.2008 10:11:50   
rokapi
Študentke, oddajte prošnjo za enkratno pomoč tudi na Študentsko organizacijo. V ta namen poavadi so namenjena določena finančna sredstva. Ni kaj izgubiti.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Študentke in denarna pomoč
27.3.2008 12:47:07   
pomar*ANČA*
aja, pe še zdaj sem se spomnila, da nekatere občine dajo tudi enkraten znesek pomoči, ki znaša okoli 125eur. kako pa izgleda to s študentsko organizacijo? verjetno za to pomoč zaprosim po porodu? 

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Študentke in denarna pomoč
27.3.2008 13:07:07   
ina83
No še jaz poročam:
-starševski dodatek 180e
-otroški dodatek 100e
-pomoč ob rojstvu otroka 250e
-občina enkratni znesek 110e
-klub študentov boni za bc 135e


Če sta oba študenta oddaj še vlogo za republiško in se prijavi na razpis Fundacija študentski tolar UL.


(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Študentke in denarna pomoč
27.3.2008 15:08:49   
ancha20
hmm...tud js sm študentka, a ma mogoče kaj vpliva to da prejemam štipendijo?

hvala!

(odgovor članu ina83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?