|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H&M Rudnik LJ
21.3.2008 13:32:26   
Tejchy
Ker nas je kar dosti radovednih kaj imajo pametnega za user posted image  v novem H&M na Rudniku v LJ, bi prosila vse, ki ste tam že bile, da z nami radovednicami delite informacije.

Kaj vse imajo? Kakšna je izbira? Cene? Popusti? itd ...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: H&M Rudnik LJ
21.3.2008 13:57:10   
tancho
Živjo! Sem šla včeraj malo pofirbcat... V H&M imajo velik oddelek za otroke in pa nekaj stvari za nosečnice (npr.dvoje kavbojke, ene par hlač (tudi malo lepših) in nekaj kosov za zgoraj. Od tega mislim, da je bila v akciji neka majica s kratkimi rokavi -nisem sigurna - ostali artikli so po enkaih cenah kot drugod. Ob nakupu si dobil neko darilce npr. dežnik ali torbo. Novo se mi zdi to, da imajo tudi garderobo za močnejše - od 44 št. dalje.  V spodnjem nadstropju pa je samo oddelek za ženske, vendar je za moj okus vse preveč umirjeno (kroji, barve,...)
LP

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: H&M Rudnik LJ
21.3.2008 15:13:33   
neboglasnica
No, jaz sem bila na otvoritvi včeraj. Nič pretresljivega, videla veliko otroških cunj. Preveč gneče je bilo, da bi se tam pasla s user posted image . V C&A imajo več za nosečnice, zelo lepe stvari in celo za take kot sem jaz, velikost 46 dalje.

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: H&M Rudnik LJ
21.3.2008 19:10:08   
Acjom1
C&A? A to je tudi v Supernovi?

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: H&M Rudnik LJ
21.3.2008 19:10:48   
Taula
Ja.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: H&M Rudnik LJ
21.3.2008 19:39:26   
Dinki
V H&M imajo velik oddelek za otroke in pa nekaj stvari za nosečnice (npr.dvoje kavbojke, ene par hlač (tudi malo lepših) in nekaj kosov za zgoraj.


Končno ima tudi prestolnica H&M z user posted image  oddelkom user posted image user posted image user posted image ...pa tudi C&A je več kot dobrodošel tudi zaradi oblekic za naše malčke, tako kot H&M.

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: H&M Rudnik LJ
21.3.2008 20:03:36   
*Mojca*
pa kje v C&A je oddelek za nosečnice? user posted image Včeraj sem bluzila tam pa ga nisem najdla user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: H&M Rudnik LJ
21.3.2008 20:12:16   
neboglasnica
V pritličju desno, v kotu.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: H&M Rudnik LJ
22.3.2008 12:03:13   
eole
sem bila včeraj v supernovi. haleče v h&m so ok, zgornji deli pa taki dolgočasni in nič kaj lepi, videla tudi malo lepše modrce za dojenje. ima katera izkušnje z njimi??
otroški oddelek je tudi kar velik, super. pa tudi otroških trogovinic v supernovi je kar nekaj user posted image



(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: H&M Rudnik LJ
22.3.2008 12:25:52   
pizamca
Tudi jaz sem bila v Supernovi in je bilo zanimivo opazovat, ker je to en redkih nakupovalnih centrov, kjer se kar tare nosečnic :) Vzrok ni verjetno samo v tem, da imajo robo za nsečnice, ampak da imajo kar nekaj otroških trgovin.
V HM imajo kar nekaj nosečniške robe, cene so nekaj srednjega, par stvari mi je bilo zelo všeč. Imajo pa tudi modrce za dojenje, v črni, beli ali sivi barvi, s kostjo ali brez, eden je bil celo čipkast, mislim da črno-bež, pa še spodnje hlače imajo nosečniške. Cena modrčka 15 EUR, sicer sem za prvo silo kupila enega kar v Mullerju (9 EUR).

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: H&M Rudnik LJ
25.3.2008 19:18:16   
sasula
KAtastrofa, danes sem šla pogledat v hm in c&A. Pa to ni res, tri vrste tunik, dvoje kavbojke in rečmo ene 4 hlače, tunike živ dolgčas, da ne govorim, da imajo res samo velik številke, nič malega. TAko, da jaz nisem dobila nič. Na navadnem oddelku ZAre in še ene trgovine poleg sem kupila lepe tunike po EUR 5,00. Pa res lepe, za nosečnice sem pa res zeloooooooooooooooooo razočarana. Niti enega krila ni bilo, ena oblkca, ko je kot žakelj za krompir, skratka iz trgovine sem šla z ogromno SURLO.

C&A, ena štorija.
Žal, ne morem pohvaliti.

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: H&M Rudnik LJ
25.3.2008 22:11:39   
2.2.
kakšen delovnik pa ima supernova ali posamezne trgovine

(odgovor članu sasula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: H&M Rudnik LJ
25.3.2008 22:53:56   
Anonimen
Jaz sem se zadnjič odločala ali naj kupim ene kavbojke za nosečnice v H&M ali ne pa jih potem nisem. Niso mi bile tako zelo všeč, da bi za tisti tri mesece (realno verjetno mesec ali dva, pol pa bo že fulll prevroče) dala toliko zanje.

A veste kje se jih da kupit kaj ugodneje?

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: H&M Rudnik LJ
26.3.2008 7:37:42   
*zoe*
Tudi jaz sem bila zelo razočarana nad ponudbo v H&M in C&A na Rudniku. Ful imajo malo robe pa še tisto, ki jo imajo je grozna ali pa ni številke ali pa mi kroj ne paše user posted image  Tako da sem šla domov z dolgim nosom. Res beda.

Tudi mene zanima kje bi bilo kaj pametnega za kupit po razumnih cenah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: H&M Rudnik LJ
26.3.2008 11:21:44   
jerikou
tudi sama sem bila včeraj precej razočarana nad ponudbo za user posted image . v H&M se mi je zdelo kot da je oropan številke samo še velike ali pa oblačila za katera je še čist prehladno vzunaj. Ravno tako se mi je zdelo v C&A pa nič kaj lepe stvari niso imel vse neke umetnega materiala se mi je zdelo, da ko zašvicaš bolje da se skriješ.
Upam na to, da ko se bo stanje malo umirilo in ne bo več take gužve, da bo tudi izbire kaj več.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: H&M Rudnik LJ
26.3.2008 13:24:29   
Leiah
Kakšen pa je kaj urnik v supernovi - predvsem me zanima če delajo tudi v nedeljo?

_____________________________

Lp

(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: H&M Rudnik LJ
26.3.2008 13:28:01   
lindy
Ob nedeljah delajo od 9-15!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: H&M Rudnik LJ
26.3.2008 13:30:39   
sayuri
Delovni čas:

POn - PET od 9h - 21h

SOB od 8h - 21h

NED in prazniki od 9h - 15h

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: H&M Rudnik LJ
26.3.2008 19:54:17   
zvončica sandra
Pokukajte v Benetton...user posted image  Tam imajo lepe stvari,vsaj v Italiji...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: H&M Rudnik LJ
27.3.2008 0:04:25   
Leiah
Hvala za info glede urnika!

_____________________________

Lp

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?