|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   En neprehoden jajcevod. Koliko časa do zanosi...
11.4.2008 9:34:19   
barbaraj
A je katera  zanosila po naravni poti, kljub temu da ima eden jajcevod neprehoden?
Kak dolgo je trajalo, da je ratalo?
Mi veselo user posted image , in upamo da bo kaj!!

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.4.2008 12:44:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NEPREHODEN JAJCEVOD-ZANOSITEV!!
11.4.2008 9:37:53   
Anonimen
Če je eden jajcevod prehoden lahko normalno zanosiš. Kdaj, je pa odvisno od vsake ženske posebej.
Vidva vsak drugi dan slončkajta, pa bo.user posted image

(odgovor članu barbaraj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   neprehoden jajcevod
11.4.2008 9:58:38   
barbaraj
Ja pa zanima me a je ovulacija povezana z neprehodnim jajcevodom. Ker so mi ugotovili da nimam rednih o. Ali je ovulacija neodvisna od tega?
Hvala

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.4.2008 12:45:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NEPREHODEN JAJCEVOD-ZANOSITEV!!
11.4.2008 10:03:13   
Anonimen
Mislim, da ovulacija nima nič s prehodnostjo jajcevodov. Če imaš neredne ovulacije pravtako lahko zanosiš.
Ti se samo sprosti, pa bo.
Lahko pa greš do ginekologa in boš dobila hormonsko terapijo za uravnavanje ovulacije.

(odgovor članu barbaraj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NEPREHODEN JAJCEVOD-ZANOSITEV!!
11.4.2008 10:11:37   
malagala
Mene pa zanima, kako še lahko diagnosticirajo neprehodnost jajcevodov? Je to lahko razvidno iz hormonskih testov, UZ ali samo s HSG?

Zaradi težav z zanositvijo sem  bila na krvnih testih, ostranili so mi pregrado (samo to in ne še kak drug poseg), dobila sem terapijo s Klomifenom (hodim v MB) in to je to...Nič govora o kakih neprehodnih jajcevodih, možnih izrastkih ali kaj podobnega. Je to na vrsti kasneje ali so med temi posegi že ugotovili, da je z drugimi zadevami vse OK?

Hvala za pomoč!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   neprehoden jajcevod
11.4.2008 10:58:57   
barbaraj
Meni na ultrazvoku niso ugotovili neprehodnosti, ampak na hsg-ju, not ti spustijo neko tekočino, mene je to tak bolelo da sn skoraj umrla. Ampak je mimo, in zdaj gremo v nove boje.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.4.2008 12:46:02 >

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?