|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj po stopnicah
27.3.2010 9:48:37   
ajataja
...navzdol?Ja naš malček 22mesecev že kar nekaj časa gre lepo po stopnicah navzgor dol nazaj pa sam še ne oziroma tko po eno ali dve stopnici pač moreš mu dat rokico da gre  bi kr skakal navzdol.Ker imamo doma stopnice in se ful rad igra na vrhu pri sestrici sem se že kar malo naveličala hodit gor in dol,ker pač gor gre sam pol pa kliče da pridem ponj.Kdaj so vaši osvojili to tehniko hoje po stopnicah ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj po stopnicah
27.3.2010 12:10:21   
Splišni
Ga moraš navadit, da se okol obrne in naj gre dol tako, kot je šel gor. To jim je lažje.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj po stopnicah
27.3.2010 20:49:01   
skuštrana
Naš je to zelo hitro osvojil, saj imamo od parkirišča do stanovanja kakšnih 100 stopnic, ki jih je potrebno parkrat na dan prehodit. Ja, to so pa minusi življenja v majhnem, ljubkem, starinskem obmorskem mestecu user posted image user posted image
Nekje pri letu in pol je že hodil tudi navzdol, tako da se je držal za ograjo.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.3.2010 11:23:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj po stopnicah
28.3.2010 13:18:21   
mml
pri dobrih 15 mesecih se je sam držal za ograjo in hodil po stopnicah, pri dveh letih hodi tudi brez da bi se držal...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj po stopnicah
28.3.2010 13:21:25   
livia
Mi smo bili februarja stari 2 leti in imamo tudi stopnice doma in hodi gor in dol sama. Kdaj natančno je začela niti ne vem, par mesecev nazaj. Najprej  po kolenih, potem za ograjo, sedaj brez ali pa kakor ji paše.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj po stopnicah
28.3.2010 13:44:34   
Anonimen
omg - tko hitr?

Jaz pa mam kr mal strah pred našimi stopnicami, ker so lesene in sem 2x cmoknila po njih v dolino. Tko da za dol mu še vedno dam rokico - me je strah, da mu ne spodrsne.

Star je 21 mesecev in gor gre sam, po zunanji stopnicah gre brez da bi se držal, dol pa tud sam nima poguma. Verjetno otrok malo tudi sam pokaže, ko je dorasel temu ali se morda motim?

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj po stopnicah
28.3.2010 13:48:11   
CatJa
Pri sedemnajstih je hodil gor, čez kak mesec ali dva pa še dol. Mlajši, ta starejši je rabil več časa za to.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj po stopnicah
28.3.2010 23:12:33   
Ursi2
Pri nas je hodil po stopnicah že prej, preden je sploh shodil. Imamo kr neki stopnic in se nama ni zdelo smiselno, da bi mu prepovedovali, pa sma ga raje naučila, kako naj gre gor in dol. Sedaj, pri 2 letih pa gre sam po stopnicah gor in dol večinoma brez da bi se sploh držal ograje ali stene ali dal roko.!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?