|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Copatki robeez
11.3.2008 11:52:42   
simanej
Lep pozdrav, mene pa zanima če ima mogoče kdo izkušnje z copatki robeez , kako ste zadovoljni.

lp

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 11.3.2008 17:45:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Copatki robeez
11.3.2008 19:33:26   
Muca Copatarica
Jaz bi bolj svetovala Cicibanove, ker ima otrok v njih dobro oporo in si ne uniči nog. Cicibanovi imajo trd podplat in tako otrok stopi pravilno na podlago. Če pa je podplat mehek, si lahko uniči podplate, ker so v nepravilnem položaju.

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Copatki robeez
11.3.2008 19:36:02   
Lunc_a
ravno obratno kaj je rekla muca copatarica.
trden podplat se odsvetuje.
kar kupi robeezke so zelo vredu

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Copatki robeez
11.3.2008 19:42:52   
karin412
Moja punčka hodi malo navznoter in zato sploh ne sme imeti copat,samo štumfe. Kake cicibanke-po moje jih lahko ukinejo ali naredijo bolj mehke.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Copatki robeez
11.3.2008 22:20:21   
SIBI
Tudi mi smo kupili te copatke in smo malo razočarani, ker vse ni tako kot piše. Našemu se v njih drsi in pa del okoli nogice ga vedno oguli. Sicer so mu copatki prav, le tista gumica, ki drži copat na nogi je zelo močna.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 9:33:35   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: SIBI

Tudi mi smo kupili te copatke in smo malo razočarani, ker vse ni tako kot piše. Našemu se v njih drsi in pa del okoli nogice ga vedno oguli. Sicer so mu copatki prav, le tista gumica, ki drži copat na nogi je zelo močna.


ti copatki so zakon, razen za pozimi so nam prehladne.
Drugače Sibi smo imeli isto težavo, pa smo elastiko odparali in na novo zašili "malo širše"- potem je bilo pa OK. Če ne gre, pa zamenjaj elastiko, saj se da.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 9:40:18   
Juliya
nam so tudi zelo drseli, pa smo dali čevljarju nalepiti na podplat gumo. Se mu je pa ful potila noga v copatkih, zato zdaj uporabljamo kar debele nogavičke z "bremzami". Itak pravijo, da je najbolje, če je bos. V nogavicah je praktično bos, pa še nogice se nikoli ne potijo.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 9:55:56   
Antigona
Mi pa uporabljamo podobne, ampak sem jih naročila iz Amerike. So precej cenejši, sem pa imela srečo da je bil ravno takrat kolega tam (je živel v USA tri leta) in mi jih je prinesel. So pa boljši od robeez zato ker: imajo dvojni usnjeni podplat in na željo lahko vmes dodajo ali nek PUL ali 2 mm foam (peno) in zato ne premočijo če stopi na mokro (spodaj so mokri vendar ne pride not), imajo možnost da naročiš širšo elčastiko, pa če še zmeraj ni ok lahko pa narediš tako kot pravi čebelica maja. Poleg tega lahko za v copatek naročiš tudi flis (za pozimi). Nimajo tako lepih aplikacij (včasih so imeli usnjene, sedaj pa samo tekstilne), ampak lahko pa izbiraš barvne kombinacije...
http://joshoes.com/

Je pa sedaj baje tako, da če naročiš iz Amerike in znesek skupaj z poštnino ne presega 22 eur ne plačaš davka in carine.
En osnovni copatek z tistim Pul-om in tough toe (ojačan sprednji del, če recimo drajsa z prstki), z mednarodno poštnino pride 21,29 usd, kar je 14 eur. Zgledajo pa približno takole:
user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Juliya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 9:57:03   
Antigona
A ja, pa še tole. Naš večji jih ima doma in v vrtcu, pa mu ne drsijo. Tamali pa še ne hodi, vendar jih ima trenutno z flisom, da ga ne zebe v nogice ko je zunaj... Ko bo začel hodit mu bom obula navadne brez flisa...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 19:35:14   
K_a_t_i
Mi imamo že drugo velikost in so odlični! Še ne hodi povsem sam (če hoče gre, ampak noče vedno user posted image ) in v cicibankah se kar spotika - plaziti se pa v njih sploh ne zna.
Edino pri robezkah pazi, da kupiš dovolj velike. Če so "ravno prav", potem elastika tišči - morajo biti ravno tako malo večje kot vsi ostali copatki in čeveljčki.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 19:36:41   
frufru
Če mu drsi lahko narediš sama bremzice z napihljivimi barvami.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 19:44:04   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: simanej

Lep pozdrav, mene pa zanima če ima mogoče kdo izkušnje z copatki robeez , kako ste zadovoljni.

lp


Super zadovoljna z njimi, sam najraje sedaj naročam kar StarChild user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 16.3.2008 14:35:15 >

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 19:55:01   
Raho
Predvsem za deklice so Starchild takoooo leeepiiii, da te kap, če jih samo gledaš.



< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 16.3.2008 14:35:37 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Copatki robeez
12.3.2008 19:59:18   
krfjolca
Jaz z Robeezkami nimam izkušenj, kupujem pa Shoo Shoos in so super!
Ima že 3. par. Ne drsijo, ne žulijo in lepo se jih da obuti.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Copatki robeez
13.3.2008 17:37:34   
Muca Copatarica
ravno obratno kaj je rekla muca copatarica.
trden podplat se odsvetuje.


Aja, tega pa nisem vedela. Zanimivo. Vsak dan se naučiš česa novega.

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Copatki robeez
15.3.2008 22:53:28   
atanja
Jaz p ane vem no glede tega kakšen podplat bi najbolj priporočili, ker zaradi dela se veliko srečujem z starši ki mi povejo izkušnje. In včasih kak starejši pove da je to kakor se moda obrne. da ko so bli oni majhni si mogel met trden čevelj z dobro oporo pa ortopetski, in takrat je blo zelo malo težav z nogami. Pri njihovih otrocih je blo moderno mehek podplat da nogica se po svoje oblikuje in da je tako kot bos-pa so imeli takrat več problemov z stopali...

Tudi ko sem jaz spraševala pa kolebala so bili različni odgovori. No verjela sem nato vzgojielci ki je že 20 let v jaslih in mi je rekla da je najboljše za nogica ortopetski copat... In mali nima problemov, pa pri meni je blo isto....

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Copatki robeez
15.3.2008 22:55:45   
Seven*
Dejstvo je, da gre znanost naprej in hvala bogu, da je tako..

Najbolje za nogo je, če je bosa, ampak ker nam klima tega v osnovi ne omogoča, noge pač nekako zavarujemo.

Ortopedski copati in čevlji so odsvetovanji. Noga se naj razvija prosto in naravno. Sicer so pa domorodci dober vzgled.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Copatki robeez
15.3.2008 23:04:08   
Naja31
Dokler ni začel hoditi v vrtec pri dveh letih in pol, je imel doma vedno nogavičke z bremzicami, ali pa robeezke. Za vrtec ima pa cicibanove, saj se mi zdi, da so nogavičke premalo, saj velik skačejo po garderobi, kjer ni ravno čisto.

Jaz kar verjemem temu, da naj bo nogica čim bolj svobodna. Pa še v cicbankah so se mu nogice vednp grozno potile.Mene je že to full motilo.

Doma ima še vedno nogavičke z bremzicami ali pa tiste nogavičke z usnjenim podplatom.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Copatki robeez
1.4.2008 22:52:45   
Veridrag
Mi smo z robeezkami super zadovoljni. Od začetka smo imeli težave, ker naš fante sploh ni želel obuti cicibank. Ko pa jih je imel, je zelo čudno navzven noge postavljal. Ko pa smo dobili robeezke, pa jih ni želel več sezuti in tudi hoja se mu je hitro popravila. Glede kvalitete pa sploh ni potrebno zgubljati besed... Čeprav dragi, so vredni tega denarja. Vendar pazite, da so res original!! Kopije drsijo ter jih ni priporočljivo prati!!


Copatke je tudi pediatrinja zelo pohvalila, tudi vzgojiteljice so povedale, da "te pa za razliko od podobnih res ne drsijo". No, razen enkrat, ko nas je ena "dobrodušna" upokojena honorarna vzgojiteljica, ki popoldan popazi na zamudnike v vrtcu (to je posebna tema!!), "zelo prijazno" opozorila, da bomo fantku s temi copatki "čisto noge uničili."

Ni se mi dalo komentirati, da "čevlje sodita naj le kopitar in pediater", ampak sem prevzgojeni "skojevki"  le skomignil in ji pustil živeti mirno starost v prepričanju, da so cicibanke pač edina prava resnica, kot je pač bilo nekoč. Ker naš fant ne bo nikoli pionir, mu tudi cicibank ni treba nositi :-)

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 1.4.2008 23:01:55 >

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Copatki robeez
2.4.2008 10:55:40   
mamm
http://www.mojskratek.si/trgovinica.html mi smo pa tukaj kupili copatke shoo shoos isti kot robeez le cenejši in smo zelo zadovoljni, otrok jih ima izredno rad copatek pa drsi če je podplat umazan in zdrajsan. s kakšno krtačo ga skrtačite pa bo.




(odgovor članu Veridrag)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?