|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ta velika posteljica
8.2.2005 16:51:24   
Ezi
Živjo!

Mene pa zanima, kdaj ste svoje otroke "preselili" v velike postelje?
Ali ste najprej kupili mladinsko posteljico ali že kar tako, ta veliko?
Ali ste še imeli ograjico?
Imate kakšen nasvet zame?

Hvala in lep pozdravček!

Ezi

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ta velika posteljica
8.2.2005 17:45:22   
Anonimen
Jaz sicer še nimam konkretnih izkušenj s tem. Tibor bo marca star tri leta in mislim, da bo še kar nekaj časa spal v "tamali" posteljici, dimenzij 135 x 65. Sicer imamo zraven že postavljeno tudi "taveliko" posteljo, ampak dokler se bo dobro počutil v mali, bo tam. Po moje je to merilo. Ko se ti zdi, da se ne počuti več dobro, da se zbuja, ker ima mogoče premalo prostora, takrat ga bi jaz dala v večjo posteljo. Prej pa ne, če se da. Sicer pa prodajajo ograjice za velike postelje.

(odgovor članu Ezi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ta velika posteljica
8.2.2005 18:11:31   
Anonimen
Če imaš zdaj 120*60 oz. kaj podobnega, se ti tsite 140*70 ne splača kupovat...ampak boljše že kar ta velko, pa ograjco gor:)

(odgovor članu Ezi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ta velika posteljica
8.2.2005 20:54:22   
NEVA-1
Pri nas se bomo preselili v soboto, če nas mizar ne bo preveč nate..., star pa je 16 mesecev in močno upam, da bo bolje spal kot v mali postelji.
Spi zelo nemirno in se ves čas premetava, tako da se nonstop zaletava v stranice...

Aja, sem pa naročila tudi ograjico, ki se kasneje odmontira.
Čeprav je moja sestrična, pri dveh letih spala v svoji postelji brez kakršnekoli ograjice, samo spi zelo mirno, tako kot se uleže se tudi zbudi...
lp, Neva

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ta velika posteljica
9.2.2005 19:34:40   
Ezi
Ja, ravno to je. Se nam zdi, da ima mogoče premalo prostora. Mogoče bi bolje spal v večji. Sem pa pomislila tudi na to, da bi se mogoče bal v veliki ali da bi mu bilo to bolj "igrišče" kot posteljica. Ne nem niti, kako bi izgledalo, ko bi se zbudil. Zdaj spi v prenosni posteljici in ko se zbudi, se obesi na stranico in tuli, dokler koga ne prikliče. Seveda tudi večkrat na noč in ograjica je nujna.
Ne vem pa, kakšne ograjice prodajajo za velike postelje? Splišni, help?
Neva, vam bo mizar naredil posteljico in ograjo? Takšno ograjo kot imajo te male posteljice?
Imaš idejo za "preplonkat"?

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ta velika posteljica
10.2.2005 21:53:34   
*daša*
tkole zgleda tale ograjica

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&produkt=157&details=1&PHPSESSID=b400d97aecc0fd6220172456cc401cb7

lp, dasa

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ta velika posteljica
11.2.2005 8:02:51   
Anonimen
Milsim, da imajo v Sončku tudi te ograjice. Malo pokukaj v spletno trgovino.

(odgovor članu Ezi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ta velika posteljica
11.2.2005 13:51:26   
NEVA-1
Bom v soboto povedala, kako izgleda ograjica. Mislim pa da je precej nižja, samo za zaščito da se ne skotali ponoči s postelje.

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ta velika posteljica
11.2.2005 17:07:18   
Kati S
Našega smo preselili par dni pred prvim rojstnim dnevom, in to v taveliko. Nič ni imel proti.:sloncek:

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?