|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sojini izdelki - lahko pri 7 m?
28.3.2008 9:54:58   
Ekaz
Zanima me kdaj se lahko začnejo uvajati izdelki iz soje. Ponudba je zelo velika: mleko, jogurti, pudingi,...Naša nima nobenih alergij (vsaj do sedaj se ni nič pokazalo) in me zanima, če ji lahko kaj dam.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 1.4.2008 7:10:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
28.3.2008 10:12:57   
katra55
Glede na to, da je soja zelo alergena, bi jaz počakala do enega leta.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
28.3.2008 10:54:37   
biga
Ekaz, mi dajemo našemu user posted image  izdelke iz soje (pudinge, mleko, napitke) nekje od 8. meseca, a le zato, ker je alergičen na kravje mleko in posledično ne sme jogurtov idr. mlečnih izdelkov. Sicer bi mu raje dajala slednje. Je pa res soja zelo alergena. In nenazadnje so izdelki iz soje precej dragi.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
28.3.2008 15:26:27   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Ekaz, mi dajemo našemu user posted image  izdelke iz soje (pudinge, mleko, napitke) nekje od 8. meseca, a le zato, ker je alergičen na kravje mleko in posledično ne sme jogurtov idr. mlečnih izdelkov. Sicer bi mu raje dajala slednje. Je pa res soja zelo alergena. In nenazadnje so izdelki iz soje precej dragi.


Moj je tudi alergičen na KM, pa je soja na prepovedanem seznamu živil. Vsakemu rečejo drugače, pol pa zaupaj zdravnikom.

Ekaz: jaz mu soje ne bi še dajala, saj je na vrhu seznama alergenov

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
28.3.2008 21:10:44   
piko12
Moja sestra je imela od rojstva alergijo na KM in se je dojila le 6 tednov, dokler niso ugotovili zakaj konstantno bruha. Potem pa je zrasla na sojinem mleku in še danes ne more jest"normalnih" jogurtov, pudingov.... Res sicer, da je bilo to že precej nazaj, samo zdi se mi, da je tud Pregomin (AM od Milupe, za alergike na KM) iz soje narejen.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
30.3.2008 23:29:15   
polona5
Točno tako. Tudi Pregomin je iz soje in je narejen prav za tiste, ki so alergični na kravje mleko. Pa ga pijejo nekateri otroci že od rojstva naprej. Lp

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
3.4.2008 17:01:35   
mentos
naša 9 m. punčka je že od 3m na Pregpminu_mleko iz soje, in ji že dajem sojine pudinge, jogurt. Upam da ne delam kaj narobe.

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
3.4.2008 17:34:04   
Anonimen
Ma zdaj pa jaz ne razumem nič več nič.
Prva je po 8. mesecu pila sojino mleko po nasvetu pediatra iz Pediatrične, ker sva imeli neke težave, ker ja med hranjenjem padla skup.
Druga je pila sojino mleko po 5. mesecu, ker po njemu ni v loku bruhala, po vsakem drugem je.
Tretji štiri mesece star, pa je ves pikast, sem vprašala v Kolinsko in peditra, pa so mi vsi odsvetovali sojino mleko (Som), Pregomin pa svetovali. V čem je tukaj finta, če je Pregomin narejen na soji?user posted image  In prav danes sem razmišljala, da bi šla na to sojino mleko, saj nam ne pomaga ne Aptamil, ne Pregomin, ne Hipp. Ne vem več, kaj naj naredim? Polona5, daj mi prosim malo več povej o tem, če kaj veš?

< Sporočilo je popravil decembrka -- 3.4.2008 17:35:38 >

(odgovor članu mentos)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
3.4.2008 18:04:52   
Paštetka
Naš je tudi pil sojino mleko (bolj za preizkus oz. spremembo okusov) pred enim letom. Pokazalo se ni nič. Zdaj pri 2,5 letih pa so mu gotovili alergijo an sojo. Soja je tudi v Začinki, vegetah, kečapu... povsod.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SOJINI IZDELKI - LAHKO PRI 7 MESECH?
3.4.2008 21:02:14   
Anonimen
Ja in kaj potem to pomeni? Da če je (jesti)  sojo, postane na sojo alergičen al kako? Kje so pa ugotovili alergijo na sojo? V zdravstvu ali na bioresonanci? Kakšne probleme pa ima?

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?