|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek
13.5.2008 10:03:38   
luna27
Hej punce...Prosim ce mi lahko katera setuje ker se pa ze res prec z skrbmi...PDP sem imela vceri, bila sem v porodnisnici na CTG in poslali so me domov...Na pregledu sem bila 14 dni nazaj se pri svoji ginekologinji, ki mi je dala neke svecke, ker sem imela tak belo-zelenkast izcedek, ni pa srbelo ali peklo...No vceri popoldne pa sem opazila da se mi je izcedek ponovno pojavil..Skrbi me ce bi prislo do poroda pa bi imela vneto noznico..ne vem kaj naj naredim, jutri imam spet CTG naj povem za ta izcedek, vaginalno me vceri niso pregledali, le ctg in domov..Bojim se da bi bilo kaj narobe..

Hvala punce ze vnaprej in uzivajte v soncku...

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 13.5.2008 20:08:04 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZCEDEK
13.5.2008 10:05:10   
carly
V lekarni kupi Multi-gyn gel in se namaži.Bo takoj bolje.

(odgovor članu luna27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZCEDEK
13.5.2008 11:52:58   
luna27
Full ti hvala Carly....user posted image





(odgovor članu luna27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IZCEDEK
13.5.2008 12:42:08   
mishel
Če te slučajno še vedno skrbi, pokliči gin. Saj je zato tam da ti pomaga in svetuje. Glede na to, da čakaš dan D, ti bo verjetno z veseljem svetovala.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu luna27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?