|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica
8.4.2008 11:56:18   
Anonimen
Oj
A mislte da se splača kupit lupinico v neckermanu k so po 60 eu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupinica
8.4.2008 12:02:07   
Taula
Preveri katera firma je..se pravi če najdeš na netu kake teste za to lupinico. Če je **** firma in na netu nič ne najdeš, bi jaz raje kupila rabljeno lupinico, ene znamke o kateri obstajajo testi. V glavnem na lupinici jaz nisem šparala..se da šparati na kakih drugih rečeh.

< Sporočilo je popravil Taula -- 8.4.2008 12:03:01 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lupinica
8.4.2008 12:07:29   
Soncnica Sandra ***
Tako kot ti je napisala že Taula. Ker če je kakšna **** firma je jaz ne bi kupila, ker je zelo vprašujoče, če odgovarja varnostnim standardom.

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupinica
8.4.2008 12:12:33   
amy81
moje osebno mnenje glede avtosedežev je, da je to edina stvar pri kateri res ne bi smeli šparati, pri vsem ostalim lahko marsikaj prihraniš ali si sposodiš.
V paketu CSD dobiš eno najboljših in najvarnejših lupinic.


(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupinica
8.4.2008 12:39:49   
jana84
se strinjam. Sam mislim da imajo vse lupinice in avtosedeži, ki so na tržišču, opravljene teste. Tudi če jih ne dobiš na internetu. Ker brez tega stvar ne sme biti na tržišču, oziroma ne more biti.

Glede tega kar dobiš od države, pa le to: pred leti je prišla na dan informacija, da so v pakete stavili lupinice al avtosedeže brez testiranja! Za tega, ki je sedaj pa ni tako, da ne bo pomote!

(odgovor članu amy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupinica
8.4.2008 12:44:29   
Anonimen
Ta lupinica je znamke COSY NEST in piše da je dovoljeno po ECE 44/04, ne vem kaj točno to pomen.A jo kera pozna, k na netu nism nč najdla razen oglase na to znamko.

(odgovor članu jana84)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lupinica
8.4.2008 12:46:57   
Petraa
Tudi če ima narejene teste,še ne pomeni da je stvar varna,zato se pa pogleda kakšno oceno ima iz varnosti če pride do nesreče.
jana_k ja,v paketih je bila lupinica,ki je imela izredno slabe teste kar se tiče varnosti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lupinica
8.4.2008 12:56:27   
Taula
Za skrbne in odgovorne starše je uporaba avtosedežev za otroke samoumevna, v EU pa je od leta 1982 tudi zakonsko določeno, da morajo biti otroci v avtomobilih primerno varovani. To pogojuje uporabo varnostnih sistemov, testiranih in odobrenih z ECE Regulacijo 44/03 ali 44/04..

To je normativ. Samo je čudno da ne najdeš nobenih ocen iz testov nesreč.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lupinica
8.4.2008 14:01:57   
kristinaj
kam jo boš pa dala????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lupinica
8.4.2008 15:03:01   
kajajaka
živjo,

.... teste lupinic najdeš na Googlu. vpiši otroški avtosedež ali kaj podobnega...
pred kratkim sem brala, da so med najboljšimi na testih Römer, Maxi Cosi,... in so od 110-170 €.

to je pa le 50€ več kot ta, ki si ga ogleduješ... pa boš to razliko drugje prišparala...
pri varnosti otroka res ni za šparat...
lp in srečno

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lupinica
8.4.2008 15:31:00   
ANIME
Punce čisto povzele moje mnenje.

Jaz sem še celo tega mnenja, da vse lahko kupim rabljeno, le lupinica bo pa nova (čisto iz varnostnih razlogov). Menda že, če na tla pade, se lahko poškoduje do te mere, da ni več tako varna ob primeru nesreče. Če se voziček ali posteljica sesujeta, sigurno ne bo streglo po življenju otroka, medtem ko pri lupinici lahko.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lupinica
8.4.2008 17:01:13   
Anonimen
Ok punce hvala za odgovore.Bom raje res kupila tako kot je treba, ker si tud jest zelim da bo user posted image varen v avtu in kamorkoli bomo sli.

Hvala pa lepo se imejte

(odgovor članu ANIME)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lupinica
9.4.2008 10:56:25   
aleksi
Moja soseda si je sposodila lupinico (ne me vprašat katera znamka in kolk je stara, ker ne vem) in je zadnjič fant nesel sina v njej, in se mu je hkrati na obeh straneh odlomila roča. Sreča je bila, da sta imela hitre reflekse in sta jo zagrabla, da ni tamal padel po tleh.

Tore, ne šparaj in kupi novo in kakšno med boljšimi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lupinica
10.4.2008 13:44:48   
jana84
Aleksi, to da se je ročaj odlomil, se lahko zgodi tudi pri popolnoma novi lupinici. In ni nujno da se je to zgodilo, ker si je lupinico sposodila.
moje mnenje je tako: če poznaš človeka od kogar si sposodiš npr. lupinico in veš, da niso imeli nobene prometne (hujše), pa da niso ravno lupinice po tleh metali...Potem ni ovir.
Kaj ni to ravno tako kot če imaš lupinico, ki si jo sam uporabljal pri prejšnjem otroku, torej je lahko stara tudi 2-3 leta, pa ji čisto nič ne manjka. Ali je potrebno za vsakega otroka drugo lupinico kupovat?!

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?