|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Priprave na hsg
4.4.2008 6:14:26   
daga11
Allo naslednji teden grem na hsg pa so ,i rekli da morem en dan prej vzeti odvajalo.
Kako močno in katero ste vzele -kaj ima katera izkušnje s tem??
Kako dolgo ste sedele na školjki -cel dan morem vzeti tudi en dan prej bolniško????
Najlepša hvala za odgovore!

papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 7:09:43   
gupika
HSG - prehodnost jajcevodov ali HSC

Jst pri Hsg-ju nisem nič odvajala. To si v enem dnevu konec. Prideš samo tešča.

LP

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 8:27:18   
daga11
nenene so mi striktno rekli da morem vzeti en dan prej odvajalo

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 10:06:53   
sneguljka
Tudi jaz sem imela hsg pregled,pa mi nič niso rekli za odvajalo, samo tešča sem morala prit. Kje pa imaš hsg ?

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 10:40:50   
daga11
V Mariboru!

(odgovor članu sneguljka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 11:19:12   
tane
daga, če gre za HSG operacijo, so punce tule pisale za Lj, da si sprejet in tisti dan opraviš preiskave, ultrazvok itd. zvečer ti p adajo odvajalno tableto, naslednji dan operacija, nato 3.dan greš pa domov, če je vse o.k.

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 11:44:01   
sneguljka
Če gre za hsg pregled ni potrebno na Ptuju nič posebnega. Kot sem napisala ,prideš tešč, dajo ti nekaj proti bolečinam in po kosilu smo lahko šle domov.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 15:11:28   
gupika
Tane ti mogoče misliš HSC, ker HSG ni operacija, ampak ti samo pogledajo ali imaš prehodne jajcevode. Ni nobenih preiskav.

V Mb. je mogoče drugačen postopek.

Lp

(odgovor članu sneguljka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 16:08:22   
divans1
Hsg in hsc ni isto. Za hsg dobiš samo injekcijo proti bolečinam in to je to. Slikajo ti maternico in pogledajo prehodnost jajcevodov. Še insti dan greš domov. Sto posto, ker sm bla prejšnji teden na temu...

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 16:41:23   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: gupika

Tane ti mogoče misliš HSC, ker HSG ni operacija, ampak ti samo pogledajo ali imaš prehodne jajcevode. Ni nobenih preiskav.

V Mb. je mogoče drugačen postopek.

Lp


joj, res je punce moja NAPAKA, jaz sem mislila na HSC...prosim ignorirajte kar sem napisala.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Priprave na hsg
4.4.2008 19:49:47   
Anonimen
Pozdravljena Daga11!
Tudi meni so rekli, da moram vzeti odvajalo en dan pred posegom, ampak ga nisem, le jedla nisem en dan prej. Samo prepečenec in vodo. Bila sem v Mb.
Povedati ti moram, da je osebje zelo prijazno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daga11)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Priprave na hsg
6.4.2008 21:49:59   
taši84
tut js sm mela hsg pa sm mogla samo tešča bit, pa predn ti delajo morš mehur spraznt in nč druzga. dam greš ko dobiš izvide. to je to.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Priprave na hsg
7.4.2008 11:41:29   
giotti
Predlagam post dan preden greš, ter zjutraj, preden boš šla v bolnišnico, naredi klistiranje. Klistiranje je ful enostavno, klistir pa lahko kupiš v Sanolaborju. To je veliko bolj prijetno kot odvajalo. Srečno user posted image

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Priprave na hsg
7.4.2008 12:00:49   
db
 daga 11 živijo jaz sem imela v celju HSG in sem tudi morala prej vzeti odvajalo ,ni hudo odvisno kakšno imaš drugače prebavo,vsekakor pa tiprepipočam da že prej spiješ kakšen donat zato da pol ne sediš kar na wc,odvajalo pa dobiš zato da so čreve in mehur bolj prehodne in da ne poškodujejo da so rezulultati boljši in pravilnješi,drugače pa greš se isti dan domov če nimaš prekrvavitev in če je vse ok lp pa vso srečo

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   IMA KATERA DRUG TEDEN HSG V LJ
1.5.2008 17:37:50   
DARIJA
POZDRAVLJENE!
SEM NAROČENA 8.5.2008 ZA HSG V LJ.
ZANIMA ME ČE JE TO RES TAKO BOLEČE?
JE MOGOČE

TUDI ŠE KATERA NAROČENA NA HSG NA TA DATUM?



(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IMA KATERA DRUG TEDEN HSG V LJ
2.5.2008 9:17:20   
ANA_P
HSG boleč ali ne? Dobro vprašanje!
Jaz sem bila na Ptuju, kejr mi niso dali popolnoma nič proti bolečinam. Prišla zjutraj, očitno so mi pozabili dati nekaj proti bolečinamuser posted image , odšla po kosilu.
Tako da predlagam vsem, ki boste videle da vam ne dajo nič brotibolečinskega, zahtevajte. Jaz sploh nisem vedela kaj me čaka in sem se jim prepustila. Prvič in zadnjič!!

Darija, saj boš dobila nekaj proti bolečinam in ne bo hudega. Samo pomiri se, ni hudo, če ti rečem jaz, ki sem to preživela na živo.

(odgovor članu DARIJA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IMA KATERA DRUG TEDEN HSG V LJ
2.5.2008 9:18:35   
ANA_P
daga11, nič mi niso naročili za kakšno odvajalo. Samo naj jem lažjo hrano dan prej.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?