|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vgnezditvena?
18.4.2009 21:54:01   
Anonimen
Mene pa zanima ali je vgnezditvena krvavitev nujna ali ne?Ali se pojavi vedno?Oz. ali naj bi se če je vse ok?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vgnezditvena?
18.4.2009 21:56:30   
grahek85
Ni nujna in tudi če je, je pri različnih ženskah različna. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vgnezditvena?
18.4.2009 22:02:26   
Anonimen
Najlepša hvala za tako hiter odgovor.
Prvič sem jo imela sledil ss.
Drugič je ni bilo sledil ss.
Zdaj pa upamouser posted image ...

(odgovor članu grahek85)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vgnezditvena?
18.4.2009 22:05:08   
grahek85
Srečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vgnezditvena?
18.4.2009 22:13:47   
Anonimen
Hvala...tudi vsem ostalim sotrpinkam želim,da bi čim prej zagledale svojeuser posted image ...

(odgovor članu grahek85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vgnezditvena?
18.4.2009 22:24:46   
amaya
jaz je nisem imela...pa 2x noseča in niti enkrat se mi ni krvavitev pojavila...tako da kr korajžno

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vgnezditvena?
18.4.2009 22:27:09   
Katjusa
prvič imela drugič ne obakrat rodila zdrava fantičauser posted image user posted image user posted image user posted image
pa srečnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vgnezditvena?
19.4.2009 9:58:40   
Isabellabina
5× noseča ,nikoli vgnezditvene krvavitve!



Srečno!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vgnezditvena?
19.4.2009 12:37:16   
LUNA83
OOO big mama si me potolažila z tvojim postom,ker sem se ustrašla da ker je nisem imela da ni možnosti, da sem ta mesec noseča. Uuuu pet otrok,..ti si pa res srečka!!! Pa če prav razumem ima tvoj peti zakladek danes roj. dan! ? Vse naj naj!

_____________________________

Čakamo +

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   krvavitev med nosečnostjo
20.4.2009 0:56:29   
Anonimen
Lepo pozdravljene! Ne vem če ravno to paše k tej temi, vendar me zelo zanima, koliko vas je takih, ki ste imele krvavitve med nosečnostjo in kdaj ste opazile, da ste noseče??se to pogosto dogaja? Imam namreč en tak čden občutek, ki si ga sploh ne znam razložit...testa pa nebi rada delala, da ne bom preveč razočarana...
Hvala že vnaprej za odgovor!

(odgovor članu LUNA83)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krvavitev med nosečnostjo
20.4.2009 8:52:02   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lepo pozdravljene! Ne vem če ravno to paše k tej temi, vendar me zelo zanima, koliko vas je takih, ki ste imele krvavitve med nosečnostjo in kdaj ste opazile, da ste noseče??se to pogosto dogaja? Imam namreč en tak čden občutek, ki si ga sploh ne znam razložit...testa pa nebi rada delala, da ne bom preveč razočarana...
Hvala že vnaprej za odgovor!



a ni boljše, da ga narediš, kot pa da se nenehno sprašuješ, ali sem noseča ali ne ? mislim, da je to večje sekiranje kot pa debatiranje ali sem ali nisem...

odgovor na tvoje vprašanje : ja dekleta so krvavela...samo so zelo različne zgodbe...lahko je ovulacijska krvavitev ( sem jo jaz ta cikel prvič imela ), lahko je vgnezditev....lahko je normalna M pa so bile dekleta vseeno noseče...pa so zvedle potem šele drugi mesec, ko pa M ni bilo več...

ampak v teh prvih tednih ( 4,5,6 ) res ne moreš drugače vedete, ker je vse skupaj v maternici veliko za grahek...od njega pa res ne moreš nič pričakovati...edino test ti lahko pokaže....kasneje pa potem resnično znaki ( slabosti )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vgnezditvena?
25.4.2009 16:03:57   
Meggy
Mene pa zanima, kako se potem šteje rok poroda, če pride do te ugnezditvene krvavitve. Namreč; jaz sem imela ZM 17.8.08, ko bi pa mogla imet naslednjo se je pojavila krvavitev (12.9.), ki ji jaz bolj pravim izcedek in zraven močni krči, ki jih drugače pri menstruacijah nimam. Trajalo je samo ta dan pa naslednji dan že kot rjav izcedek in potem vsega konec.
Poklicala sem gin. in je rekla naj takoj naredim test-naredila-negativen. Ko bi mogla bit spet naslednja menstruacija oktobra, je ni bilo, ker sem bila že noseča. Rok imam 12.6./NS 10.6.09. Gin. mi je rok določila na podlagi tega izcedka 12.9.08, češ da je to bla zadnja menstruacija.
In kar me zanima, a je mogoče, da je bila to vgnezditvena krvavitev in da sem bila pred tem noseča? Test seveda po moje ni mogel takoj pokazat nosečnosti, ker je bil takoj narejen. Če računamo od zadnje prave menstruacije, bi mogla rok imeti 24.5., kar je velika razlika. Gin. sem na to opozorila, pa se v to ni preveč poglabljala. Nebi pa rada, da me porod prehitro preseneti. Pa še vsak se začudi, da imam rok šele junija, ko je pa trebuh že precejšnji.

Upam, da nisem preveč zatežila, hvala vam za odgovore. user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vgnezditvena?
25.4.2009 16:50:56   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Meggy

Mene pa zanima, kako se potem šteje rok poroda, če pride do te ugnezditvene krvavitve. Namreč; jaz sem imela ZM 17.8.08, ko bi pa mogla imet naslednjo se je pojavila krvavitev (12.9.), ki ji jaz bolj pravim izcedek in zraven močni krči, ki jih drugače pri menstruacijah nimam. Trajalo je samo ta dan pa naslednji dan že kot rjav izcedek in potem vsega konec.
Poklicala sem gin. in je rekla naj takoj naredim test-naredila-negativen. Ko bi mogla bit spet naslednja menstruacija oktobra, je ni bilo, ker sem bila že noseča. Rok imam 12.6./NS 10.6.09. Gin. mi je rok določila na podlagi tega izcedka 12.9.08, češ da je to bla zadnja menstruacija.
In kar me zanima, a je mogoče, da je bila to vgnezditvena krvavitev in da sem bila pred tem noseča? Test seveda po moje ni mogel takoj pokazat nosečnosti, ker je bil takoj narejen. Če računamo od zadnje prave menstruacije, bi mogla rok imeti 24.5., kar je velika razlika. Gin. sem na to opozorila, pa se v to ni preveč poglabljala. Nebi pa rada, da me porod prehitro preseneti. Pa še vsak se začudi, da imam rok šele junija, ko je pa trebuh že precejšnji.

Upam, da nisem preveč zatežila, hvala vam za odgovore. user posted image

LP



ginekologinja vidi na UZ velikost embrija in ve sama po tem približno v katerem tednu si.....za mesec dni se pa ne more zmotiti...

(odgovor članu Meggy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vgnezditvena?
25.4.2009 19:44:30   
Meggy
Sej se ne gre za en cel mesec, ampak nekje 14 dni. Sej ne želim komplicirat s tem, ni pa fajn, da te prej preseneti, ker potem ne veš al je šlo kej narobe al je res rok narobe bil izračunal. Samo to, drugače še pa noben ni not vstal user posted image .

LP


(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vgnezditvena?
25.4.2009 23:50:31   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Meggy

Sej se ne gre za en cel mesec, ampak nekje 14 dni. Sej ne želim komplicirat s tem, ni pa fajn, da te prej preseneti, ker potem ne veš al je šlo kej narobe al je res rok narobe bil izračunal. Samo to, drugače še pa noben ni not vstal user posted image .

LP




user posted image user posted image

(odgovor članu Meggy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vgnezditvena?
27.4.2009 1:46:18   
Anonimen
mene pa nekaj zanima včeraj sem na hlačkah zaznala majhne kaplice krvi - bi mogoče lahko bila vgnezditev? user posted image  ne pričakujem 6.5.2009! imam občutljive prsi, špikanje v jajčnikih in ledvicah. sem imela od 20-25.4!
hvala za odgovor!!

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vgnezditvena?
27.4.2009 1:46:57   
Anonimen
mene pa nekaj zanima včeraj sem na hlačkah zaznala majhne kaplice krvi - bi mogoče lahko bila vgnezditev? user posted image  ne pričakujem 6.5.2009! imam občutljive prsi, špikanje v jajčnikih in ledvicah.  O sem imela od 20-25.4!
hvala za odgovor!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vgnezditvena?
27.4.2009 13:13:37   
mojca345
anonimna, vgnezditvena ( koker jest vem ) je sam par dni pred pričakovano M. tebi se je pa kapljica krvi pojavila 10 dni pred M. lahko da je samo žilca počila. če bi imela več krvi bi rekla, da je ovulacijska lahko ( kise zgodi takoj po ovulaciji ).

tisto O si si najbrž n akoledarček izračunala, predvidevam ali si jo tudi čutila ? mislim, da veš točn kdaj jo imaš ? ker če jo ne,m potem vprašanje če jo nisi imela potem 2 dni nazaj pred to kapljico krvi.

ovulacijske testke priporočam...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vgnezditvena?
27.4.2009 14:01:21   
čebelca2
vgnezditvena je kak teden pred user posted image , do oploditve pride približno 14 dni pred user posted image (dan gor/dol), čez en teden se zarodek ugnezdi v stene maternice in takrat lahko pride do krvavitve (ni pa nujno, jst je nisem nobenkrat imela).lahko je vgnezditvena tudi 10 dni pred predvideno tečko, saj je čist odvisno kdaj točno je bila O, to pa lahko pride do zamika (nekaj dni), poleg tega pa ni nujno da bo user posted image prišla ravno 14dan po O, lahko pride 15.,16. to so neka povprečja, pri vsaki so pa lahko odstopanja. 

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vgnezditvena?
30.4.2009 0:39:29   
grahek85
No, Pušenjak pravi tako:
  1. ovulacija/oploditev
  2. nato po 6-9 dneh vgnezditev - začne se sproščanje hCG
  3. nato po 4-5 dneh dovolj hCG v krvi, da je zaznaven tudi v urinu, kar pomeni pozitiven test
Od oploditve do pozitivnega testa torej mine vsaj 10-14 dni, kar sovpada s časom, ko bi sicer morala nastopiti naslednja menstruacija.


(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vgnezditvena?
30.4.2009 10:55:35   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: grahek85

No, Pušenjak pravi tako:
  1. ovulacija/oploditev
  2. nato po 6-9 dneh vgnezditev - začne se sproščanje hCG
  3. nato po 4-5 dneh dovolj hCG v krvi, da je zaznaven tudi v urinu, kar pomeni pozitiven test

Od oploditve do pozitivnega testa torej mine vsaj 10-14 dni, kar sovpada s časom, ko bi sicer morala nastopiti naslednja menstruacija.




grahek ful lepo, da si tole prilimala, ker sem tudi že sama iskala te informacije in sicer najdla na clear blue strani....ampak tukaj LEPO piše, da VSAJ 10-14 dni, kar midva z mojmu razumevanja kot NAJMANJ dni....pri vsaki ženski pa je drugače....

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?