|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanima me....
18.4.2008 9:26:31   
jabi babi
če je prozoren sluzast izcedek normalen v začetku nosečnosti???včasih kar čutim kako mi priteče,tolk ga je???user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanima me....
18.4.2008 9:41:58   
špelin@
Uf, jaz imam tak izcedek že skozi celo nosečnost - no, kadar me napadejo glivice, postane sirast in rumen user posted image

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanima me....
18.4.2008 9:53:11   
kristinaj
ja, je normalno, da je izcedek v nosečnosti povečan. jaz sem v prvo šla lepo skozi, sedaj pa me non stop mučijo glivice........ grozno...

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanima me....
18.4.2008 10:18:09   
srki
Ja, zgleda da je normalno, jaz ga tudi imam, ni pa po mojem glivičen, saj me nič ne srbi ali peče.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanima me....
18.4.2008 10:44:35   
katra55
povečan izcedek v nosečnosti je normalen.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanima me....
18.4.2008 11:09:48   
Naja30
Celo nosečnost je tak izcedek normalen. Sploh v drugem 3-mesečju se zelo poveča. Jaz sem ves čas imela vložke, ker se je na enkrat vsulo kot da bi se polulala user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?